reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Aniaa83,Pauletta,ewelcia :-)no niespodzianka jest.Ale najwazniejsze ze maluszek sie dobrze rozwija:tak:i jest oki.
Andziulina szcześliwego lotu:tak:.
Moniadan super dzieciaczki,dobrze ze pogoda dopisuje na zabawe w piaskownicy:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
GLIWA gratuluję syneczka:tak:Cwaniaczek rośnie,tak się kamuflować:-D
A ja tu o tej porze bo mojego P jeszcze z pracy nie ma:confused2:Loda wciągnęłam,gazetkę poczytałam i już mnie nosi po domu:sorry:Nie lubię sama wieczorami czy w nocy być:sorry:Tzn. jest jeszcze mój mniejszy mężczyzna ale już warczy w swoim łóżeczku:-D
 
Hello
Pauletta co za ciekawy dzień?:) Może do Galway wpadniecie na kawe?
U mnie były koleżanki na kawie i gofry zrobiłam:)
Jutro wolne, wiec nie będe sie przemęczać może powygrzewam sie na słonku:)
 
siemanko

dzisiaj zapowiada sie kolejny piekny dzien
wiec milego dnia zycze i zmykam jak narazie
[video=youtube;HwZ4SlmJKQg]http://www.youtube.com/watch?v=HwZ4SlmJKQg[/video]
 
I ja witam:)
Andzulina-spokojnego lotu-czekamy tu na Ciebie:)
Kamcia-a w przyszłym tygodniu znowu w Lidlu mają być gofrownice-trzeba nabyć wreszcie:)
Gliwa-no chłopcy maja to do siebie,ze tu se podwiną,tam ukryją-ale dobrze,że jeszcze przed porodem dowiedzieliście się co tam w brzuszku się kręci;)
Tichonek-zgroza-tez nie znoszę takich posiadówek w samotnosci:/Wczoraj moi chłopcy wrócili ok 21szej i też mnie nosiło:/
Ewelcia-wow-szalona-pracoholiczko;)Ja tez się muszę za porządek zabrać muszę-a chce mi sie....:/
Miłego słonecznego dnia Kochane:)
 
hey
A przede mna kolejny dzien byczenia sie na ogrodzie :-) Aha, podziele sie nowinkami- w poniedzialek przylatuje moj brat, potem 18kwietnia rodzice, wiec bedzie pelna chata.

andzulina szczesliwego lotu, do zobaczenia na kawce w przyszlym tyg, zebys wszystko opowiedziala :-)


Ok zmykam robic dziecku sniadanko i potem slodkie lenistwo w sloneczku.
 
Larcia uuu a ja juz pelna nadzieji zes ty do ciezarowek dolaczela:);-):-)....
fajnie ze rodzinka sie zjezdza:)

lece chate na dole odkurzyc i sniadanko zjesc...mlody juz wszamal teraz zcas na mnie

milego dnia
 
Czesc dziewczynki:-)
Za oknem sloneczko wiec zapowada sie kolejny piekny dzionek.Mam zamiar wybrac sie szybciutko na miasto,tylko sie zastanawiam,bo moje dziecko od rana daje mi do wiwatu.I nie wiem czy wytrzymam z nim chodzac po sklepach.Moze jak wypije kawke to sily do mnie powroca.
Larcia dziekuje jeszcze raz za wczorajszy wspolnie spedzony dzionek i za pyszniutki obiadek:tak::-)
Dobra lece...
 
reklama
Hey mamuski!
Ja jeszcze w szlafroku
Dzieki za miłe słowa
Emcia wczoraj dorwala sie jeszcze do sudocremu i musiałam ja drugi raz myć
Normalnie nie moge na sekundę jej samej zostawić
Sudocrem byl wysoko na komodzie ale ona weszła na łóżko

Miłego dnia
Ja sie zastanawiam co wymyślić na po południe bo nie mamy żadnych planów
 
Do góry