reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam;)
Lubiczanka - no to teraz wiem, dlaczego dostałam od ciebie kilka pustych sms'ów;P
Pauletta - to miałaś "ciekawy" poranek:), gratki dla ciebie i Zuzi
Kamcia - dobry pomysł z tym wyjściem;)
Larcia - to ja też się piszę na spotkanie;) i Kasiuleczkę zwerbuję - jeśli tylko będzie miała chęć
Misia - super, że w końcu wszystko się wyjaśniło
i chyba na tyle - uciekam
 
reklama
Witam wieczorkiem
Wolfia znow esey napisała ;-) ale jak miło sie czyta :tak:
My własnie zjedlismy frytki i zaraz ide spac, mialam busy dzien i juz padam, a jutro obiecałam tacie ze bede o 9 na skypie
Pauletta, ale te darmowe seanse to jest tylko jeden film do wyboru, tak sądze, zaraz zobacze
a nie jednak jest tak jak napisałas, to moze ja sie wybiore w tym tygodniu z Erykiem
oki ja juz mówie dobranoc, do jutra paa
 
Misia dzieki za zyczenia dla Szymona.
Super ze tak szybko wam przyznali to dofinansowanie ,bo ja czekalam chyba ze 2mieisace.
Wolfia a wiesz ze nie wiem??ale to, co duuzo mamy czy malo?
Pauletta ale masz sprytna core!!gratuluje ci spadku wagi i zeba Zuzi!
 
Wolfia znow esey napisała ;-) ale jak miło sie czyta :tak:
Dziękuje:-) Tak sobie obiecuje, że popisze na bieżąco, jak podczytuje, ale nie daję rady, zwłaszcza przy dzieciakach:sorry: I przez to wychodzą mega wypracowania, bo nie chce nikogo pominąć;-)

Wolfia a wiesz ze nie wiem??ale to, co duuzo mamy czy malo?
Ewelcia w moim odczuciu mało jak na 4 miesiące, zwłaszcza że to były bardzo zimne miesiące:sorry: Ale może poprostu oszczędniej użytkowaliście, albo odchodzi Wam grzanie wody gazem, albo gotowanie itp. Najlepiej sprawdź sobie stan na rachunku i to ile masz na liczniku, jak nie ma dużej różnicy to ok, a jak jest to przyjdzie wyrównanie wiosną;-) Tak czy inaczej ja bym chciała mieć taki rachunek raz na cztery miesiące:rolleyes2:
 
Wolfia ja mam kuchenke na prad,gazem tylko dom ogrzewamy i wode,ale to juz razem przeciez.
Kolezanka miala za wczesniejsze 2miesiace 130e a teraz za ostatnie 2mieisace 170e i jak juz pisalam u niej cieplej bylo.
Tylko ze ona ma tylko dwie sciany zewnetrzne tak jakby nie dogrzewane bo ma sasiadow,a ja zjednej strony mam dom,ale tam nikt nie mieszak a z drugiej ma furtke.
NAsz dom tez nie ejst za duzy
 
Ewelcia nie no, ok;-) Tak tylko mnie zdziwił Twój niski rachunek, bo większość to miała ostatnio ok. €200-300, ale za dwa miesiące;-) Sprawdź sobie dla samej siebie:rofl2: Przecież możesz sie tylko utwierdzić w przekonaniu o faktycznym niskim zużyciu gazu, a przez to i niskim rachunku:tak: Wiem też, że dla każdego ciepło w domu, to różna temperatura i stąd też mogą wynikać takie rozbieżności, a przecież i wiele innych czynników wchodzi w grę:tak: Ja po prostu zawsze sprawdzam na swoim rachunku czy jest A-actual czy E-estimate i jak to się ma do mojego stanu licznika;-)
 
Wolfia chyba zaraz pojde i sprawdze:tak:;-)
EdIt:
nie wiem gdzie ja mam patrzec na rachunku na to..tzn nie wiem gdzie to jest??
ja ciemna masa jestem bo to nasz drugi rachunek
 
Ostatnia edycja:
Wolfija ehhh tragedia nic a nic nie przechodzi, teraz wzielam goraca kapiel, nasmarowalam sie i owinelam juz myslalam ze puszcza ten ból ale po pol godzinie znowu wrocil,Najgorzej jest jak mam sie podniesc z pozycji lezacej, az mi lzy nachodzá normalnie:-:)-:)-(
Andziulina jak mnie zabierzesz to ja sie pisze:-)tylko niech to cholerstwo mi przejdzie bo jestem nie do zycia.
 
Wolfia chyba zaraz pojde i sprawdze:tak:;-)
Oszalała:rofl2: Ty lepiej idź sprawdź łóżko teraz, a nie licznik:-p

kasiuleczka wspólczuje strasznie:sorry: Ja pamiętam jak niedługo po porodzie mnie takie cholerstwo złapało w kark i też męczyło kilka dni:confused2: Staraj się to wygrzewać i masować... oby jak najszybciej Ci przeszło:tak:

A ja się zbieram spać już od prawie godziny:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry