reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Wolfia ja to kompletnie sie nie znam,wiec ja sobie sama nic nie przepwiem...poczekam do rana moze jakas wrozka sie pojawi;-):-D
 
ewlecia ja moge tylko tyle powiedzięc że Estimate to jest rachunek szacowany .. jaki większość dostaje i z góry zawyyżony:wściekła/y:
też dostaję E
ale moja kumpela w grudniu dostała rachunek (też ma E) na 350euro
no i zapłacili..
a teraz dostali znów 300e z czego nie było ich cały miesiąc bo siedzieli w pl
jej chłopak zadzwonił do nich i się wykłócił oczywiście wyliuczył licznik itp...
i dostali o całe 100e mniejszy:tak:
ja jestem zła ze nie znam się aż tak na tym wszystkim bo też bym dzwoniła że nie chcę dostawać E tylko to drugie czyli wyliczane co do joty:sorry:
 
Witam

Renni ja uzywalam masc cepan jak bylam po operacji blizna zbladla wiec szczerze moge polecici ta masc.Super ze Nacia ma sie lepiej
Misia super wiesci
PaulettaGratulacje dla Zuzi no i dla Ciebie

Tichonku szybkiej i udanej wizyty Ci zycze no i czekam na relacje

Asienko,Tichonku nasze spotkanie jutro aktulane?

Moj J ma dzis wolne no i jutro i jestem happy :-)
 
Kamcia-:-D:-):laugh2::sorry::happy::rofl2:-masz uśmiechy od koloru:)))))
Andzulina-a mnie dziwiło,że karte mi wypustoszyło i nigdzie dzis zadzwonic nie mogłam:baffled:
Wolfia-fakt-eseje niemalze,ale miło z Twojej strony,ze pamiętasz co komu się działo:)
VikamciaG-ja tez bym tak chciala-a szczerze mówiąc nie wiem jak nam naliczają:sorry:
Noo-mój Reksio stanął na nogi-czyli fika i bryka i juz nie piszczy po nocy;-)Moja obsesja na punkcie insektów doszła do tego stopnia,że dzieciakom sprawdzam głowy po szkole,na dobranoc i dzień dobry:-(
Obżarłam się kinder bueno(ilosci nie zdradzę),wiec i humorek dopisuje-czego Wam wszystkim równiez zyczę:tak::-D
 
reklama
monia,kamcia,andzulina z kasiuleczka- Jasne,zapraszam we wtorek po sniadaniu, bedziemy czekac 10-11. Mi tez ta godzina najlepiej pasuje. Madbebe jesli Tobie rowniez pasuje,to zapraszam. W poniedzialek jak cos,to tez jestem wolna. Niedziela jednak odpada,bo zakupy itp

My z Amanda nie wybieramy sie w ta niedziele do kina,bo...juz wszystko widzialysmy :-) Czekamy na nowe bajki :-)
 
Do góry