reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Misia-super!Ciesze sie z Wami
Pauletta-brawo-zarówno dla Ciebie jak i Zuzi:)
Anineczko,Didi-no ja wiem,ale J chciał być taki"dobry":(((Ale przynajmniej Reksio zaczął jeść-tzn swoja ukochana konserwkę wciągnął:)
 
Ja juz po zakupach,obkupilam Healthstore,bo i Nas cos katarzysko z Amanda zlapalo, ale sie nie damy!Ide robic obiad

madbebe Jasne,wpadaj. Mam wolna niedziele(bo M pracuje),poniedzialek lub wtorek,od srody juz mam szkole,wiec gdyby udalo Ci sie w ktoryms z tych trzech dni,to super,daj znac.
 
A na horyzoncie jeszcze jeden ząbek, już go widzę i nawet czuje ale jeszcze się nei przebił :sorry::sorry::sorry:
Tichonku taaa ciążowy :eek::-D chciałam mieć trójkę to mam trójkę i nie wliczam w to mojego P :-D:-D:-D póki co ten zestaw co mam całkowicie mi wystarcza :tak::-):-):-)
Misia to super że w końcu wychodzicie na prostą oby passa się utrzymała ;-):tak::tak:
 
Hey
Ja dopiero teraz mam chwilę
Pauletta, ale pech :szok: udało ci sie udobruchac jakos Wiktorka?
a w ogole uzywasz jeszcze gg..?

Lubiczanko, ciesze sie ze Reksi sie znalazł i zdrówka dla niego

Larcia, pewnie ci sie nudzi bez auta, to moze wpadne cie odwiedzic :-) moze wtorek? tylko ze ja byłabym w godzinach przepołudniowych, no i nie moge sie juz doczekac wieczorku u ciebie i mexican food :tak:

Tichonek, pytałam wczoraj moja kolezanke z PZU i nie trzeba sie wyrejestrowywac, znizki przechodza i wypisują po angielsku :tak:
 
Witam
Ja po pracy, odpoczywam.
Pauletta gratuluje spadku kg i ząbka Zuzi:)
Misia super że powoli wychodzicie na prostą:)
Renni kino to Omniplex koło tesco w Galway, bilety w niedziele na bajki o godz 12.30 sa takie tanie (omnikids)
Lubiczanko oby Reksio poczul sie lepiej!! Dzwoniłam do Ciebie ale cos sie dodzwonic nie moge??
Larcia z chęcią bym do Was dołączyła i zobaczyła MAdbebe bo wieki sie nie widziałśmy:)

Tak wogóle wpadłam na pomysł bo niedługo mam urodzinki, i 5 marca (sobote) chce zrobić imprezke i tak myślałam że dobra okazja by sie spotkać w mieście i wyjść gdzieś na balety?? Dziewczyny z poza Galway też mile widziane może znajdą sie chętne zaoferować nocleg w Galway(bo u mnie już Anieczki śpią). Więc taki pomysł jest i mam nadzieje że sie skusicie:))
 
Moniadan zniosłam starą zabawkę której wieki nei widział i cały dzień się nią bawił :-):-):-) a co do gg to nie używałam ale od kilku dni znowu zaczęłam ;-)
Kamcia ja na niedzielę raczej na bank zarezerwuję bilet z tym, że o 12:30 grają tylko dwa filmy gnome and guliet i gulivera, wybieram się z Wiktorkiem na gnomy mam nadzieję że mu się spodoba, a po kinie faktycznie można się z laskami zebrać i np do Busy Bees czy gdzieś skoczyć no chyba że któraś chatki użyczy ;-):-):-):-)
 
Kamcia-wieeem-telefon mój zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach...Po śledztwie i poszperaniu tu i ówdzie J go odnalazł-się zbulwersował brakiem kontaktu ze mna;)))I o dziwo dzwonki wyłączone-Daniel potrafi juz go odblokować i foty strzelać,ale zeby az tak zdolny był(???):)))Juz mi sie ładuje dziad:)
Pauletta-doskonały i sprawdzony trik-moje tez stwierdzają,że dawno niewidziana zabawka jest ich ukochaną:)))
A teraz brykam-od 18tej usiłujemy z J antenę ustawić-doooopa:(((Więc i dzis na dvd coś trzeba obejrzeć(to nic,że wszystkie filmy niemalże na pamięć znamy:))A dla Was miłego wieczorku i spokojnej nocki:)))
 
reklama
Dobry wieczór:-)
Niedawno do Was zaglądałam, a tu już 16 stron naprodukowałyście:-p Nie ogarniam wszystkiego z taką prędkością;-)

Tichonku oby nowy kosmicznie wyglądający odkurzacz sprawował się bez zarzutów, a sprawa z autem rozwiązała się korzystnie:tak: Naszemu znajomemu w ubiegłym tygodniu nie akceptowali zniżek z PL, ponieważ ciągle kontynuuje ubezpieczenie, więc to chyba już tylko zależy od konsultanta w ubezpieczalni jak się sprawy potoczą:-p
No i jestem pod ogromnym wrażeniem wyznania Radka:szok: Dorosły chłopak już z niego i do tego jak ładnie napisał:-)
Odnośnie ubezpieczenia jeszcze, to mój O. dopisując mnie do ubezpieczenia, po tym jak zdałam prawko, miał bonus na prawie 100e mniej/rok:rofl2:

Ewelcia a Wy te rachunki to mieliście z aktualnego spisu czy estimate?;-)

Wiesienka i jak tam poszukiwania lokum? Udało się coś znaleźć?:-)

Sandrulińska najlepsze życzenia dla Hanusi, mimo że spóźnione:zawstydzona/y:
birthday-graphic21.png


Moniadan i didi dla waszych drugich połówek również wszystkiego najlepszego!;-)
35589d1217963967-happy-birthday-sexy-eccentric-old-man-rudra-sen-oldman.jpg

lubiczanko wpółczuje nieproszonych gości u Dadzi:sorry: Całe szczęście, że teraz już są specyfiki, które szybko zwalczają takie paskudztwo:tak: Ja jak dziś pamiętam jak mama mi truła i potem ściągała z moich dłuuugich wtedy włosów tych lokatorów:confused2: Aż mnie ciarki po plecach przeszły na samą myśl:-p
Dobrze, że Reksio się znalazł:tak:

patrycjabaczkowska śliczne czapeczki:tak:

AsienkaM zdrówka dla Zuzi, a i Ty trzymaj się zdrowo! Super, że Malutka rośnie i dobrze się rozwija:-)

kasiuleczka a Ty jak tam? Nadal boli? Czy już lepiej?:happy: Trzymaj się:happy:

Pauletta Wiktor pewnie jeszcze nie raz Cię zaskoczy swoją wyobraźnią;-) Gratuluję zakupu nowego auta, oby dobrze i bez problemowo się sprawowało:tak: Mam nadzieję, że reszta dzisiejszego dnia nie było już tak pechowa jak ranek:sorry: Gratuluje kolejnego utraconego kg:-) A te zbędne kilogramy to idą na rzecz nowych ząbków Zuzi:-D Brawa dla Was dziewczyny:-)

Fajne takie kinowe seanse dla dzieciaków, aż muszę sprawdzić czy u nas w Portlaoise w Storm'ie coś takiego jest:-)

Larcia jeszcze trochę i będziesz miała własne auto;-) To i tak dobrze, że możecie się podzielić w użytkowaniu i daje się to pogodzić, bo ja swojego O. ponad 100km to nie miałabym chyba jak z dzieciakami wozić:sorry: Dużo zdrówka dla Ciebie i Amandy, nie dajcie się!:-)

Aniaa wizytę miałaś szybką, ale dobrze że wszystko w porządku:tak: Ja pobieraną krew miałam tylko po jednym razie w obu ciążach;-)

Misia dobrze, że u Was wszystko zaczyna się układać, oby tak dalej:tak: A teraz odpoczywaj ile się da i ciesz obecnością mamy:tak:

Miłego wieczoru, dobranoc:-)

Edit: Zapomniałam o życzeniach dla Małgorzat i Mart, wszystkiego najlepszego dziewczyny, niech Wam dni płyną w zdrowiu i radości, pozwalając spełniać najskrytsze marzenia:tak:
zdjecie_big.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry