reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Renni maści nie używałam żadnych,blizn Antek nie ma,ale za pewne nie zaszkodzi poużywać.Maśc Cepan używałam 11 lat temu jak miałam wypadek samochodowy i rozcięłam łuk brwiowy i blizna jest tak jaśniutka,że nikt jej nie widzi ;-) czyli pomogła :-)

Lubiczanko never ever kości po kuraku :no::no: toż to psa nawet potrafi zabic :sorry:


aaa no i witam się :-):-)
 
reklama
Dzieki dziewczynki!!! :tak::tak::tak:Ja to juz na zapas sie martwie aby jej nie zostaly blizny, a w szczegolnosci na buzi.Chyba jednak powiem mamie, zeby mi przyslala ktoras z tych masci.
 
Ciao!

Wpadam jak po ogien zeby podzielic sie fantastyczna wiadomoscia!! Dostalismy rent supllement!!! Huraaa!!! I to zaledwie 3 tyg po tym,jak zlozylismy podanie.Beda nam placic polowe rentu! Tak sie ciesze,ze mam ochote ich wycalowac (dla odmiany....) Do tego dostalam juz dzis normalnie moj socjal takze wracamy na tor!! :)) Mam nadzieje,ze dobra passa troche potrwa...wiem,ze moze ja zniszczyc nieprzyznanie mi macierzynskiego ale na dzien dzisiejszy nie bede sie zamartwiac:) Ufff......

Pozatym mam mame jeszcze do piatku i dlatego nie uczestnicze za bardzo wzyciu forumowym. POdczytuje jednak i teraz hurtem i zalegle.
Zyczenia dla dzieciaczkow Sandruli, Szymcia Ewelci
Mezow Didi i Moniadan
Malgos,Mart.....eeee......
to chyba wszyscy??

Lubiczanko- dobrze,ze piesia sie znalazla...wspolczuje wszow! Pamietam ten bol,mialam kilka razy...i te gnidy strzelajace w paznokciach! czizas...
Noi to chyba na tyle..

O nie! Mamo przenajswietsza...zupelnie zapomnialam pogratulowac fasolki Wilwii!!!! Nowy elfik rosnie!! Gratuluje!!!

Lece dalej...Ciao
 
reklama
Lubiczanko never ever kości po kuraku :no::no: toż to psa nawet potrafi zabic :sorry:

wlasnie mialam pisac ale widze ze Anineczka byla szybsza... dokladnie nigdy przenigdy nie wolno podawac psu kosci od kuraka..bo one sa ostre jak przegryie i moze jelita pocharatach... mojeo P kolezanki sunia dorwala sie d smietnika jak ich w domu nie bylo i zlalazla takie no i wyladowala u weta na stole bo nieciekawie juz bylo
 
Do góry