reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejoo:no::no::no: pechowych poranków ciąg dalszy :confused2::confused2::confused2:
IMG_3065.jpgIMG_3063.jpg
 
reklama
moniadan suuuper :-) A wieczorek zrobie NAPEWNO

My cale szczescie zdrowe, chorobie sie nie dalysmy. Katar zbliza sie ku koncowi (cale szczescie),bo wczoraj to 2 rolki papieru zuzylysmy, a dzis juz o wieeeeeele lepiej. Humor mi sie ciut poprawil, bo M powiedzial, ze dzis nie bedzie dlugo robil. A ja zmywam sie do kuchni, bo na obiad zaplanowalam dzis domowa lasagne :-)


O rany...Pauletta..
 
Ostatnia edycja:
Nam się nic nie stało :no: dzieci nawet nie zauwazyły że cokolwiek się wydarzyło tylko mnie trochę szyja i głowa boli:sorry::sorry: niestety wypadek z mojej winy :-:)-:)-( od kilku dni robią główną drogę jak się wyjeżdża ode mnie z osiedla ale ustawiali światła i był ruch wahadłowy a dziś H*j wie dlaczego tych świateł nie było zobaczyłam full samochodów z lewej żadnego z prawej i byłam pewna że są te światła na głównej no ale ich nie było jak chciałam się wpasować nagle koleś mi z prawej wyjechał w ostatniej chwili go przyuważyłam i zdążyłam wyhamować inaczej by wjechał prosto we mnie :baffled::no::no::no: ja w ogóle dziś nie powinnam siadać za kierownicę od rana czuje się jakby mnie czołg przejechał i miałam obniżoną koncentrację na drodze jestem zła na siebie i non stop ryczę facet tylko trochę drzwi ma wgniecione ale mój nie wiem czy się będzie opłacało naprawiać :confused2::confused2::confused2::confused2:
 
Pauletta-wiem,że teraz mało to pocieszajace,ale dobrze,ze Wy jestescie cali-autko,choc dopiero co kupione jest rzeczą nabytą...posprawdzajcie-moze jednak da sie niedrogo naprawic.No kurczę-sama się poryczałam.Najchetniej bym Cię teraz uściskala,bo wiem,że gadanie(pisanie)-zwłaszcza na odległość mało skutecznym pocieszeniem jest:(((
 
czesc

Pauletta oj to mialas pobudke:-:)szok:wspolczuje

co do rachunkow...jesli macie opcje online to tam po otrzymaniu rachunku w ciagu kilku dni mozna podac aktualny stan licznika:tak:
my za gaz mielismy 218 euro za 2 miesiace a mamy ogrzewanie,wode i kuchenke:) a dom mamy wielki:)napewno kolejny tez wiekszy bedzie,ale szczerze mowic liczylam na wikszy a tu taka niespodzianka:)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Jakiś czas temu prezentowałam Wam miją biżuterię, było całkiem fajne zainteresowanie, więc postanowiłam pobawić się tym dalej. Zrobiłam kilka nowych bransoletek,kolczyków i naszyjników, więc jeśli macie ochotę to zapraszam.
Tym razem postanowiłam podłubać nie tylko w srebrze ale i w elementach posrebrzanych i metalowych, dzięki czemu ceny są bardziej przystępne.
Nie będę zaśmiecać forum, bo trochę tych fotek jest, więc zapraszam do mojej picasy.

https://picasaweb.google.com/izabelajurek/NowaBizu?authkey=Gv1sRgCNGumuem1OKjDw&feat=directlink

Mieszkam w Navan więc jeśli ktoś ma możliwość to może odebrać biżu osobiście, jeśli nie to pozostaje poczta. Koszt wysyłki to 2E.
Dodam jeszcze że biżuterię zapakuję w ozdobne pudełko więc może być fajnym prezentem.
Zapraszam jeszcze raz do oglądania zdjęć.
 
Do góry