reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Margaritta ale z tych innych fejsów,jak Ty to mówisz to i tak byśmy się nie dowiedziały,że dziecię Twe urodzinowe jest:sorry2:
I powiedz jeszcze stara ruro,że też miałaś urodziny?!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Osz Ty!Czekaj,czekaj:dry:
...A ja akurta z Wodnikiem mam niemiłe wspomnienia związane:confused2:
 
reklama
Bylam dzis u GP nie mam krwi w moczu (no chyba ze mikroskopijna) bo z papierka mu nie wykazalo wiec mowi ze powinno byc juz w porzadku i za 2 tyg znowu do kontroli ale zapisalam sie do polskiego gin. i ide w niedziele. Moze si ew koncu dowiek w ktorym naprawde tygodniu jestem bo tydzien temu bylam wg GP w 5 teraz po tygodniu jestem w 8 (jak mu tak dalej obliczanie pojdzie to ja w maju rodzic bede :D
 
Jeszzce raz dziekuje za zyczenia dla Szymona;)
Moniadan a Marty Szymon jest z 15, ale listopada-wszystkieg naj dla Szymona MArty:-D
Margaritta ech ty ruro!!wszystkiego najlepszego !!!!czegoz sie nie chwalisz?
Tichonkowa zrob z nia porzadek;-):-D
Aaa Moniadan zrobilam przed chwila sos i starlam ziemniaki ...na raznie nie smaze bo Szym padl..a M na miasto pojechal...
Tichonku zapomnialam napisac....buuuuu...zakrecona jestm jak baranie ..hmmm rogi??wspolczuje tego co sie stalo,ale najwazniejsze jednak jest to ze P sie nic nie stalo....samochod sie wyklepie:)

Mlody rano jakims cudem wyjal mi karte SIM z telefonu i dooopa,nie dziala...M pojechal wymienic..chce ten sam numer!!!i to 20e ktore mialam na koncie:-D;-)...najgorzej to teraz bo ja zadnych nr.nie bede miec:sorry2:

Szymko zaliczyl juz pierwszych gosci:cool2:przyszla sasiadka z corka:)Szymon zachwycony bo dostal samochod,tylko szkoda ze juz kolka jednego nie ma:wściekła/y::sorry2:

Wlasnie przez gosci mialam poslizg z plackami;-)
 
Margaritta,mnie nie powiedziałaś?!:crazy:Mnie?!:wściekła/y:
foch.gif
Zapamiętam:confused2:
Tak czy siak,najlepszego!
HappyBirthdayHotMen.jpg
 
Ciao

Dla solenizantow wszytskiego naj....

A ja od rana becze...nie dostalam znow socjala....4 tydz z rzedu...nie wiem co zrobimy....znow musze jechac...i co? znow ryczec przed baba w okienku...? Nie chce mi sie nawet gadac...jestem tak zestresowana i zalamana,ze az mnie brzuch boli...
 
Margaret w takim razie, dla ciebie równiez wszystkiego najpiekniejszego :-)
pawlowa_duza.jpg


Misia idź tam i zrób haje, znajdz ta babe co tydzen temu ci gwarantowała, ze bedziesz miec i niech ci wpłaca na konto jutro!!! swoja droga sie dziwie ze jeszcze masz cierpliwosc no i nie denerwuj sie mamuska przyleciała to masz powód do radości :-)

Oglądałyscie wczoraj eliminacje do Eurowizji, fajna tą piosenka wybrali, a ta Magda jeszcze fajnieszja, normalnie zazdroszcze jej mężowi :-D
 
reklama
Do góry