reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

andzulina jesli mojemu M cos nie wyskoczy,to planowalam Amande zabrac do busy bees w czwartek.Potem moze byc jakas kawka :-)
 
reklama
Tichonku a sztywny bukiet tez był? :zawstydzona/y::-D bo ten sie u nas sprawdza zawsze:zawstydzona/y::-D a tak serio to oby szybko sie z autkiem uporali- tak dajmy na to w tym tyg:sorry2:
:-D:-D:-DAleś pojechała z tą naprawą:-D:-DKobita powiedziała,że nie wcześniej jak za 2 tygodnie naprawią:confused2::sorry:
Sztywnego bukietu nie było bo P wczoraj pół dnia szyja po tej stłuczce bolała a ja musiałam stresa odreagować i razem padliśmy około 22-giej:sorry:
A czemuś franco się nie przyznała,że narzeczona mojego męża urodziny miała?:-D

Wszystkiego najlepszego dla Nikusi!!!

Zdrowe już córy Twe?


Dla Szymonka również wszystkiego najpiękniejszego!!!
2nd-birthday.jpg


A ja musiałam lampkę i ogrzewanie włączyć plus kubek gorącej herbaty sobie zapodać bo przecież zimno,ciemno i leje:confused2:
A wieczorem wywiadówka:baffled:
 
Dziekuje slicznie w imieniu Szymka za zyczenia:)
tort jest, ale imprezy nie bedzie:(...powod prosty...brak kasy...
wczoraj listonosz nosil rachunki za gas...ja dzis na niego czekam i az sie boje bo ja bede miec za 4miechy:sorry:.....

Margaritta wszystkiego naj dla Niki-spoznione,ale szczere zyczonka...a tak na marginesie to ja tez wodnik:-D:-D:-D;-)

dzis w planach dla M i mlodego na obiad mam placki ziemniaczane z sosem,ale jakos juz mi chec odeszla zeby trzec ziemniaki:cool2:

spadam cos dzialac
 
Witam

Tichonku oby szybko auto Wam naprawili

Margarita,Ewelcia wszystkiego najlepszego dla Waszych pociech :-)

Patrycja swietny tatuaz,gratuluje odwagi :tak:

Ja wczoraj dostalam piekny bukiet czerwonych roz :tak: pachnie mi teraz w calym salonie.
J w pracy ja zaraz sie biore za obiad.
Milego dnia
 
witam!

Najlepsze życzonka
Nikusi i Szymowi!

Ja tam lubie przytulne domki.Kafelki i wysoki polysk nie dla mnie:no:;-):-DZ reszta lubic musze bo A. mnie regularnie zasypuje gratami:confused2::happy2:

Ja tez dostalam bukiet i Walentynke;-):-p

pogoda nas nie rozpieszcza:dry:Mogloby sie przejasnic...ale nie narzekam za duzo,bo u mnie w domu dzis rano bylo -20 na liczniku:szok::cool::confused:

Tichonek
-tak to jest czasem.Zeby nie wiem jak ostroznie jezdzic to zawsze jakas ch***ra na drodze sie trafi :wściekła/y:Tez mysle ze podstawa to iz P. sie nic nie stalo.Auto wyklepia;-)a ubezpieczalnia pewnie Wam cos podstawi w zamian:tak:

yyy...wlasnie zabookowalam bilety dla tesciowej:confused2:Na 2tyg.:confused2:Pewnie byloby dluzej gdybym nie oponowala:dry:Jak ja to przetrwam:no:


Zupa sie dogotowuje,dziecie spi a ja lece do obowiazkow.Milego dnia!
 
Ewelciu dla Szymusia wszystkiego najpiękniejszego
Margaritta i dla Nikolki wszystkiego dobrego

U nas też pada, ciemno, już się przyzwyczaiłam, że jeden dzień ładny, drugi nie, ale chciałoby się wyjść, żeby się dziecko wyszalało
 
Hey wszystkim! :-)
Wszystkiego najpękniejszego dla Szymonka!
boskiateista-2-urodziny.jpg


Mój M nie dosc ze tez Szymon to tez w lutym urodziny ;-)
Jak idzie robienie placków Ewelcia? ja już zrobiłam, własnie skonczyłam smażyc, bo mój jednak stwierdził, ze woli placki niż ta babke ziemniaczaną

Margaritta, jak to sie stało, ze przegapiłysmy urodziny Nikusi, spóźnione ale szczere życzonka
modsuperstar-3rd-birthday.jpg


Didi witaj w domku, miernika na razie nie potrzebuje, bo M ustawił bez ;-)
Oki ide grzać rosół, bo zaraz chłopaki wrócą ze szkoły, będę pózniej
 
reklama
dzieki :-)

ewelcia ja tez - nawet z tego samego dnia co Nikola :cool2:
moniadan , Tichonkowa jak ktoś nie ma konta na NK czy innym fejsie to " nie istnieje" :confused2::-D

Imprezy tez nie było- nasza 4-ka i od piatku do niedzieli włącznie faaaaajny czas:rolleyes2:

Tichonek Martyska ma katar a Niki został kaszel- soł- raczej nie prądkują juz- chyba:dry:
 
Do góry