reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Didi mojej znajomej siostra ma na sprzedaz..nie widzialam jej ale z tego co wiem to spora i ze 60e chce....ale z Galway tutaj ci sie nie bedzie oplacilo raczje po nia jechac

Jeszcze raz wszystkim dziekuje za zyczenia dla SZymona


ja nie chce wielkiej aby mi calego ogrodu niezajmowala..chce wlasnie taka mala tylko aby byla z ta siatka
 
reklama
witam sie i ja,
mnie wczoraj komp odmowil posluszenstwa i po 22 padl, dzis szybka akcja kumpeli z pracy narzeczony jest informatykiem i juz dziala:-). ufffffff
chatka podobno taka sobie jak to okreslil P ale chyba ja tez musze ja zobaczyc:-p;-)
Margaritta - spoznione ale bardzo szczere zyczenia dla Nikusi i Ciebie, zdrówka i spełnienia marzeń:-D:blink::rofl:
Ewelcia- dla Szymusia rowniez zdrówka i uśmiechu :-):-)
anineczka- ja pracuje od 8.30, ale
1. nie mam prawka
2. musielibysmy miec drugie auto, bo moj P konczy prace o 00.30 i nie mialby czym wrocic
3. ja od poczatku mieszkam w Dublinie jak tylko moja noga stanela na irl. ziemi czyli 7 lat temu :-D i chyba nawet nie chce gdzies poza Dublin
 
dzieki dziewczynki

Didi we stolycy jest ich troche- znaczy sie tych trampolin... tylko co Ci z tego,ze ewentualnie bym Ci ją kupiła? :sorry2: kiedys tam mam byc u lubiczanki, ale to chyba tez nie Twoje rejony hmm?

kasiuleczka25 z tym przedszkolem nic sie nie martw o małą- przywyknie raz dwa:tak:
 
i wezmę o ile jeszcze będą w czwartek bo wtedy mam Matki Boskiej Pieniężnej :blink:
a że jadę do Galway to przy okazji sobie odbierzesz od Kamci :blink:
ok..dziekuje Tobie dobra kobieto niech zostanie wynagrodzone Tobie o w dzieciach..
jutro jeszcze przedystkutuje sprawe z Albertem czy napewno jest decydowany na 1000% i dam znac..ale raczej tak
bede bardzo wdzieczna za pomoc :)
 
reklama
Do góry