reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Misia szczerze współczuję :-( ja to bym już M tam wysłała by borutę narobił :sorry2:

Aaania i co? wysyłasz córcie do przedszkola od września? Ja się już chyba muszę tym zając coby we wrześniu nie zostac z ręką w nocniku :sorry2:

madbebe -20? chyba się lekko spsuł termometr?

Małgorzato (Margaret) spóźnione życzonka urodzinowe,pochwaliłabyś się wtedy,wypiło by się coś wirtualnie,a tak o suchym pysku siedziałam :confused2:

z racji tego,ze Antek był chory jak szczepili dzieci w szkole idziemy za tydzień w czwartek do przychodni szczepic :tak:
 
Misia masakra jakaś, a spisałas sobie imie tej babki ostatnio tak jak Ci radziłam?? Oni sobie jaja robią mają taki burdel!!
Meggi sto lat dla Ciebie i Twojej córy:)
I oczywiście dla Szymcia wszystkiego co najlepsze!
Larcia to umawiamy si ejutro na kawe? Może ktoś chętny jeszcze??:)
Tichonku oby sprawa z autem sie zakończyła jak najszybciej, widze kolejne śliczne sygnaturki:)
 
VikamciaG-strasznie jestem ciekawa tego Twojego brzusia:)
jutro jadę do lekarza i po odbiór aparatu więc pojutrze postaram sie wkeić zdjęcie:tak:
Ewelciu wszystkiego najlepszego dla Szymusia
Margaritta i dla Nikolki również wszystkiego naj

i z trego co czytam to równiez Ty swietujesz więc 100 lat :-)


Ciao

Dla solenizantow wszytskiego naj....

A ja od rana becze...nie dostalam znow socjala....4 tydz z rzedu...nie wiem co zrobimy....znow musze jechac...i co? znow ryczec przed baba w okienku...? Nie chce mi sie nawet gadac...jestem tak zestresowana i zalamana,ze az mnie brzuch boli...

to jakies kpiny....:dry:
współczuję naprawdę , ale oni nprawde sa nieogarnięci chyba.. jak tak można..

a Ty kochana się nie denerwuj...

Tichonku ważne że mąż nie ucierpiał na tym wypadku...
Patrycja cudny tatoo...:tak:
 
Anineczka wiesz chcialabym ale tak szczerze Ci powiem ze nie bylismy jej jeszcze zapisac,musimy sie tym zajac zeby pozniej nie bylo za pozno

Misia wspolczuje Ci strasznie

Margarita najlepszego dla Ciebie samych radosnych dni,duzo szczescia spelnienia marzen tych malych i tych wiekszych

Pauletta co u Ciebie?


Moje dziecie padlo o 19 normalnie w szoku jestem :szok:
 
witam wieczorowo
a mnie sie tez kwiatki i czekoladki wczoraj skapnely, chociaz bylam przekonana na 100000% ze nic nie dostane bo mój M to o takich rzeczach nigdy nie pamieta nawet nie wie kiedy mam urodziny.
A dzis dzien tak szybciutko mi zlecial ze szok od rana sprzatanko gotowanko po poludniu goscie, Oliva sie wybiegala wyszalala ze zaraz mi padnie w fotelu. I dobrze troszke sobie odpoczne:-p
Tichonku dobrze ze mezowskiemu sie nic nie stalo, a autko sie wyklepie
Margaritto wszystkiego najlepszego dla twojej ksiezniczki malej i dla ciebie rowniezzzzzz
Ewelcia dla Szymcia rowniez wszystkiego naj na naj,( ja te dzieciaczki nam szybciutko rosná)
Anineczko my juz tez za przedszkolem sie rozgladamy( juz nawet w jednym bylysmy na rozeznaniu) Boze nie wyobrazam sobie jak moje dziewcze tam pojdzie bo ona bez mamusi to ani rusz... chociaz kto wie jeszcze troszke czasu zostalo i nie bedzie sie tak mamusinej kiecki trzymac.
Miska no wspolczuje, sluchaj a moze pojdziesz do jakiegos oficera do góry( moj M zawsze tak robi jak sa jakies problemy ha ha ze tak powiem on sie nie pier...li z nimi:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam mamunie.
Na wstepie: Ewelcia wszystkiego najlepszego dla Szymusia.
Margaritta dla Ciebie i Twojej coreczki rowniez wszystkiego co najlepsze.
A ja mam w koncu lacznosc ze swiatem.Jestesmy juz na nowym domku,ale wciaz jeszcze nie do konca rozpakowani.Wciaz brak czasu i sily.Mam nadzieje,ze w koncu sie z tym uporam.Ogolnie to jestem zadowolona bardzo,w koncu po kilku latach spedzonych w Irlandii mieszkamy sami.
Tobi ostatnio nam sie pochorowal,nagle dostal bardzo wysokiej goraczki i wysypki i po wizycie u gp okazalo sie jeszcze,ze ma zapalenie gardla,wiec dostal antybiotyk.Na szczescie po 3 dniach wszystko wrocilo do normy.
 
witam wieczorowa pora

Misia ...niewesolo mas..wspolczuje i oddychaj gleboko zjedz czekoladke aby maluszek niestresowal sie :)

u nas dzionek w miare zlecial..palilam wkominku puscilam na kaloryfery a one zimne chociaz pompa chodzila.. kurcze odpowietrzylam wszystko a tu lipa. cos cuje e sie spierdzielila pompa...wrrr... no juz nie wiem co..a oleju nie ma.. i chocia chcialam kominkowym ogrzewac a tu dupa w krzakach

bylam disiaj u Maruski dac pezenciki dla dzieci ..a u niej wszyscy chorzy :-( nawet maluski Kacperek sloneczko kochane... tam mi smutno jak o nich pomysle azporyczalam sie jak Marte zobaczylam... ale pojechalam jej po male zakupki.. i wie ze pojeade nie raz ...bo gdie beda chorzy wedrowac po sklepach...
ehhh.. to wina tej pogody..gdzie ta wiosna no gdzie pytam????!!!

laski moze wiecie gdzie dostane taka trampoline i w takiej cenie Buy Kid Active My First Trampoline and Enclosure. at Argos.ie- Your Online Shop for .
chce kupic dzieciaka a u nas w argosie jej brak ..

a moze ktos ma na sprzedaz taka :-)
 
reklama
Didi mojej znajomej siostra ma na sprzedaz..nie widzialam jej ale z tego co wiem to spora i ze 60e chce....ale z Galway tutaj ci sie nie bedzie oplacilo raczje po nia jechac

Jeszcze raz wszystkim dziekuje za zyczenia dla SZymona
 
Do góry