reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Kamcia, haha nieee, bo to nie maslane tylko pszenne z masełkiem czosnkowym, obawiam sie ze nawet jakbys wyruszyła teraz to głodomowy wszystko zjedza :-)
 
reklama
Witam Wszystkich!!!!
andzulina ,Ka,cia bardzo,bardzo Was przepraszam ale mam urwanie glowy!!!!ale co sie odwlecze, to nie uciecze:-)
biegne pod prysznic i do wyrka...zycze spokojego wieczorka wszystkim :-)
 
Dziewczyny czy ma ktoras z Was problem z dostepem do Naszej klasy?>??
JA od wczoraj nie moge sie dostac na swoj profil.
Zaloguje sie i wskoczy na chwile ze mam 1 wiadomosc a pozniej automatycznie mnie wylogowywuje:eek:.
Po czym wchodze w profil-edytuj profil...moge zrobic edycje i zapisac..wtedy tez widze od kogo mam wiadomosc,ale jak chce w to wejsc to znow sie wylogowywuje automatycznie
Nie wiem o co kaman?

ja nie moglam wejsc przez tydzien teraz jest ok ...

Anineczko udanego urlopu zycze :-)
 
Aniaa a czy mialas taki sam problem jak ja? czy moze inny?

Ja jeszcze z czyms do Was:zawstydzona/y::rofl2:.....znacie jakies domowe problemy na bol ucha???
Pierwszy raz w zyciu mnie ucho boli:szok::sorry:...teraz doszla do tego glowa i szczeka nie moge ruszac:eek:
 
ewelcia ja też nie mam problemów z NK.a przypomniałaś sobie hasło na facebook?
z uchem to nie przelewki :no: lepiej na własną rękę nie kombinowac a udac się do gp :sorry:

Dzieki dziewczynki,cieszę się jak oszalała z krótkiego urlopu,choc patrząc na plan Paryża lekko mnie on przeraża wielkością :sorry:;-)
 
Mi sie nieladowala strona wcale a jak juz sie zaladowala i wpisywalam haslo i login to wcale sie nie otwierala...kiedys tez tak mialam i po kilku dniach dzialo mi sie wydaje ze to problem po ich stronie
 
Anineczko na facebook ja pamietam haslo tylko za chiny sie dostac nie moge:wściekła/y:nie wiem co jest grane....mialam zalozyc nowy profil ale dalam sobie siana...zaczelam grac w "wiejskie zycie " na NK i doooopa tam tez sie teraz nie moge dostac:angry::angry:ja to mam szczescie:rofl2::confused2:
Do GP dzis dzwonilam i mam termin UWAGA na 24stycznia...ale to dla tego ze to Polka i do niej przewaznie jest tyle ludzi,a jeszcze teraz dopeiro co w urlopu wrocila to tym bardziej.......ale ja sie chyba jutro wybiore do innego GP....
 
ewelcia widać na farmy się nie nadajesz:-D:-D:-D
My wróciliśmy z kina,byliśmy na "Weekendzie" Czarka Pazury,świetny film,na prawdę polecam:tak:Pośmialiśmy się,czasem filmy są mocno przereklamowane w zwiastunach ale ten mogę z czystym sercem polecić:tak:
Jutro to USG mam o 11:30 i dostanę filmik z moim syneczkiem:-)
I trzeba się będzie odprawić i pomału pakować bo :szok::szok::szok:Samych leków i kosmetyków z 7 kg.:-D
Książeczek dla Radka następne chyba z 5 kg.
Ogólnie jak wielbłądy obładowani:-D:-D:-D
O ciuszkach dla niemowlaka nie wspomnę:eek::-D
 
reklama
Do góry