reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Anineczko-no pewnie-jakbyś faktycznie szukać musiała!!!Zaraz się obrażę!!!!

przekochana jesteś :sorry:
pogadamy w sobotę :-).Tak myślę,że Bazyla nie musiałabym nigdzie ruszac,koleżanka co weźmie kota podejdzie codziennie do niego,pogada z nim,zmieni wodę i jedzonko,to tylko Mila by była na wakacjach z dzieciakami :tak:
 
hej witam sie dzizysssssssss jak ja nie mam weny na nic,ciaza odbiera mi energii na wszystko a keszcze dzis cos mnie kibelek wzywa za czesto masakra jakas moze znowu jakas jelitowa;(((
Anineczka zazdroszcze Paryz :)))sami hmmmmm to moze i zaciazona wrocisz;))))heee oby ci sie udalo|:)
Wybralismy imie tak mi sie wydaje chociaz jest juz dobrze bo oboje z moim R sie zgadzamy bedzie MIkolaj:)mialam troche obawy ja irl beda je wymawiac no ale naucza sie :))
 
witam, ja dzis wczesnie;-)j,ale zle sie czulam i wyszlam. Jakas biegunka i nudnosci, teraz juz troche lepiej ale rano tragedia. Glos oddany.
Poczytam pozniej, Asia nie daje mi poczytac a o pisaniu nie ma mowy
 
Ostatnia edycja:
Asienka_R no to ja licze ze i mnie odwiedzicie jak bedziecie u Asi :-) ja mieszkam na przeciwko Asi :-)
Taki jest mój plan

No i stało się :eek:
Lecimy do Paryża :-D:-D
Dzięki Kamciu za wszystko,ona to ma głowę do wyszukiwania promocji.Koszt lotu to 109 euro :tak:
Teraz mi dzielnie wyszukuje hotelu bo jak się okazuje ciapa i gapa ze mnie przy wyszukiwaniu tanich ofert :confused2:
Tak więc jeszcze tylko dzieci sprzedac i zwierzyniec od 17 do 21 marca :sorry2::zawstydzona/y:;-)

i super, zaslużyliście na wakacje
 
Anineczko, ale szybka decyzja, super,
Na pewno wyjazd się uda, Paryz jest śliczny i romantyczny :-)

Znalazłam sposób na głoda, wafle posmarowane danio, pychaa!! Wlasnie Eryk mi przyrządza :-)
 
reklama
Obrobiłam dzieciaki dostały podwieczorek i zadowolona zasiadłam do obiadu z talerzem pomidorówki i co????zonk:eek: jak zjadłam połowę to dobrze :eek::eek::eek: no sępy jedne jak zobaczyły że ja z talerzem do stołu zasiadłam raz dwa przy mnie były :confused2: Wiktor po jakimś czasie odpuścił ale Zuza to do końca wytrwała jeszcze kupsko walnęła w między czasie co by miejsce zrobić :rofl2::-D:-D normalnie ja się nie najem przy tych dzieciakach ddopiero jak spać idą to ja na spokojnie mogę coś zjeść a właśnie wtedy już nie powinnam :confused2::sorry:
anineczko boziu jak ja ci zazdroszczę jak i również życzę jak najbardziej udanego pobytu :tak::tak::tak:
 
Do góry