reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

dziekuje za zyczonka w imieniu synka...tort pokaze pozniej bo jeszcze brakuje na nimozdoby a jej nie mozna zakladac duzo wszcesniej bo szlak ja trafi..hihi

AsienkaM..wiesz moze to byc od figielkow. i tez moze pomalusienku odchodzic Tobie zop..czasami od duzo wczesniej sie to dzieje..badz spokojna..mozesz liczyc ruchy maluszka jesli jest aktywne jak zawsze to spokojna mozesz byc. wiesz..juz ma 36 tydzien wiec jedyne co moze zagrazac to wczesniejszy porod..wiec spokojnie
 
reklama
Tichonek rano to jest gesta i lepka jak smarki, a potem juz normalna, ale dzisiaj byla lekko rozawa i potem jeszcze ze 3 malutkie skrzepy krwi, Umowilam sie na wizyte do gin na 15:20

A rano to dzidzius siedzial cicho i tez mnie tym martwil ale rusza sie i wierci
 
Zeskanowlam zdjecia z usg :-)
 

Załączniki

  • scan0004.jpg
    scan0004.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 31
matosiatato witam na starych śmieciach:happy2:
AsienkoM
tak jak mówi Didi,może to być po figlach:tak:I nie musi oznaczać nic złego,ani wcześniejszego porodu...A nawet jakby się zaczęło to już jesteś w 36tc więc spokojnie:tak:A czemu,jak myślisz,lekarze radzą spakować torbę do szpitala miesiąc wcześniej?:happy2:Bo nie znasz dnia ani godziny;-)W każdym bądź razie,dobrze,że udało Ci się tę wizytę zaklepać,do kogo jedziesz?Jak wrócisz (jeśli;-)) napisz co i jak:tak:
Aniaa fotki śliczne,widać,że to już dizdziuś a nie Fasolinka:tak:
Didi to podeślij mi to zapro jeszcze raz bo pewnie zignorowałam gdyż nie gram już w nic prócz farmy a i to coraz rzadziej:tak:
 
reklama
Do góry