reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam

dokladnie 5 lat temu bylam juz na porodowce..hihi z mega mocnymi bolami krzyzowymi i z brzucha... cierpialam strasznie a moj P dosypial sobie na mojej poduszce..hihi to nazywa sie wsparcie rodzacej ,.

a tak ogolnie to juz nie spie od godziny prawie bo Ewa obudzila sie plus te poranne atakikaszlu u niej ....wrr...

milego dnia laseczki
didi_miesko zamowione dzieki ja spadam do roboty milego dnia:) u mnie justin tak kaszle juz prawie miesiac i zastanawiam sie czy to nie alergia na psa:(
 
reklama
Bry:-)
W lepszym nastroju dziś wstałam,ale o tym później:tak:
Didi dla Twojego małego-wielkiego faceta wszystkiego najlepszego:tak:Pokaż torta:-p

Aniaa wspaniałe wieści:-)Masz zdjątko?
A Natalka Twoja bidulka,jak to nie zasłużyła na misia?Kto w jej wieku nie bał się dentysty,ba znam osoby starsze ode mnie,które mają na niego alergię do tej pory:-D
Biola,widzę,że też Ci w szpitalu wycięli 4 godziny z życia:sorry2:Ja też tyle siedziałam,na szczęście Radek był wtedy w szkole bo bym jeszcze z nim,nudzącym się,szału dostała:sorry2:
A Twoje 8 cm szczęscia jest piękne:tak:Podobne do Ciebie:-D

ja mam o tyle szczęścia że jak teraz mój w domu to moge sobie poleżeć na kanapie:tak: mała się bawi sama a jak marudzi to D ją zabawia , no chyba ze ja się dobrze czuję to ja się z nią bawię (ostatnio częściej bo mi złe samopoczucie mija) poza ttym pomagfa mi w sprzątaniu praniu gotowaniu (znaczy na przemian robimy itp)
Ja też nie mogę narzekać na pomoc P w domu:no:On dużo robi,nie tylko jak ja w ciąży jestem.Pozmywa,jedzonko czasem przygotuje (niewiele umie,ale jednak:-D),zamrażarkę odmrozi,,na zakupy też nie ma problemu,żeby jechał jak trza no i Radkiem się zajmuje,kąpie go,bawi się:tak:
Chodzi o to,że ostatnio nie ma czasu i siły dla mnie,a ja go potrzebuję,żeby choć chwilę przysiadł koło mnie,pogłaskał.Po pracy po prostu leci z nóg:eek:
No,ale wczoraj....:rolleyes:Że tak powiem,pojednanie było:-Di jakiś taki inny był (tzn.naprawił się;-))ale nie porozmawiałam z nim o tym co mnie gryzie bo wieczorem nie było czasu,spędziliśmy go inaczej niż na rozmowie:-DA dziś musiał iść do pracy:sorry2:Ale tylko na 2-3 godziny więc może z wieczora mi się uda pogadać:tak:W każdym bądź razie dzięki,dziewczynki za pomoc i wsparcie,jesteście niocenione i zawsze można na Was liczyć:-)
 
Hejka dziewczyny.


Potrzebuje namiar na dobrego ginekologa bo chce pojechac na wizyte kontrolna. Tutaj u ginekologa bylam w 5 tygodniu a potem w polsce w 22 tygodniu i chce sie umowic na wizyte bo sie dzisiaj troche przestraszylam.

Od 3 dni mam zwiekszona wydzieline ale tylko rano po nocy, potem jest wszystko normalnie. A dzisiaj rano miala zmieniony kolor, ale teraz jest niby ok. Nic mnie nie boli tylko ta poranna wydzielina. Ale jestem z lekka zaniepokojona dlaczego tak sie dzieje. Nie wiem czy to normalne czy nie. Az sie cala telepie z niepokoju.

a moze to przez to ze wczoraj z mezem troche pofiglowalismy.


Sorry ze wam o tym pisze ale nie mam do kogo sie zwrocic o pomoc i rade
 
Aniu a gdzie bylas na USG????bo ja to w medicusie placilam 130e szok
kochana twoje malenstwo ma 8cm cudnie,ja jestem taka szczesliwa ze szok:))))MOj R tez chyba jakos inaczej patrzy na ten moj brzuszek bo jakby nie bylo to byl pierwszy raz w zyciu na USG :))))))

Kochana ja jezdze do tej przychodni Lekarz rodzinny w Dublinie GP Dublin polska przychodnia w Dublinie GP Irlandia nie wiem do kogo chodzisz w Medicusie ja chodze do Dr.Antypowicz i jestem bardzo zadowolona ona w tej przychodni przyjmuje w kazdy czwartek trzeba wczesniej sie umawiac bo ma sporo pacjentek.Za pierwsza wizyte placilam 130 a ostatnio 70 euro wiec jest roznica wiem ze tez przyjmuje w Emc ta przychodnia miesci sie w Dublinie na przeciwko Rotundy tam przyjmuje w niedziele i cena 150 euro.Koleznka ktora byla tez na wizycie ze mna byla rowniez zadowolona.

I ta przychodnia miesci sie na przeciwko Ikei wiec latwo jest dojechac....

Vikamcia ja jej nie straszylam tylko powiedzilam ze jedziemy do Pani i bedzie musiala otworzyc buzke,ona na fartuchy lekarzy jest bardzo uczolona nie wiem czemu nikt jej krzywdy nie zrobil

Didi najlepszego dla synka

Tichonek mam zdjecie :-)a na misia nie zasluzylabo histeryzowala niewiadomo czego

Witam sie teraz :-) Natalia od rana marudzi w nocy plakala nie wiem co jest grane czy przypomnialo jej sie o dentyscie czy co....
Glowa mi peka i goraczke mam gardlo napierdziela eh J tez przeziebiony chyba nici bede z jutrzejszego wyjazdu do ogrodu:no:
 
Ostatnia edycja:
Tichonek dobrze ze jestes w lepszym humorze

Zamowilismy sanki :tak: dzis J pojechal je odberac bo gosciu nie mogl do nas dojechac mimo tego ze mial gps teraz czekac na snieg mam nadzieje ze Natalia pojezdzi sobie jeszcze na nich :-)
 
AsienkoM ja znam tylko dr Antepowicz z Medicusa,dwa posty wcześniej Aniaa wrzuciła link do jakiejś przychodni,więc może i tam spróbuj:tak:A ta wydzielina to może być,że się poród zaczyna:tak:Ja miałam prawie tydzień takie cuś,po prostu wody mi się sączyły a pewnego dnia rano wydzielina była lekko krwią podbarwiona,odszedł mi czop śluzowy i w tym dniu syna na świat wydałam:tak:Nie mówię,że na pewno,ale być może się zaczyna u Ciebie:tak:
 
reklama
No też nie straszę:sorry2:Może to nie to,ale przecież wcześniejsze porody się zdarzają:sorry:Piszę jak ja miałam,skurczy nie miałam żadnych,dopiero popołudniu się zaczęły,a Ty masz tę wydzielinę gęstą,lepką czy raczej jak woda?I jest z krwią?
 
Do góry