reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witajcie Babolki :-)

Wczoraj bylam na usg pislalam wczesniej ale chyba nikt nie zauwazyl :)...ale do rzeczy Malenstwo ma sie dobrze ma 8cm mialam robione standardowe badanie przeziernosc karkowa wszytsko jest w normie,gin chciala podejrzec plec ale na koniec Malenstwo odwrocilo sie pupa i stwierdzila ze nie widzi dokladnie i nie chce nas w prowadzac w blad.Ogolnie z wizyty jestem zadowolona i ku mojemy zaskoczeniu malo zaplacilismy az w szoku bylam bo wizyta plus usg 70 euro wiec malo w porownaniu z tym co placilam w innych przychodniach.
Dzis od rana jestesmy na nogach o 9 mielismy wizyte u stomatologa dzieciecego w Dublinie 1,5 w korkach :/ stalismy,Natalii tlumaczylam ze jedziemy do Pani i bedziesz musiala otworzyc buzke otworzysz mowila ze tak i mi w domu otwierala a w przychodni jak zobaczyla dentystke to nawet nie chciala wejsc do gabinetu :no: na fotel tez nie chciala usciasc na sile ja musialam wziasc na kolana i wtedy troche sie uspokoila w nagrode dostala misia od dentyski choc nie zasluzyla.Ja i J chorzy jestemy ja narazie gorzej w ogole jakos kiepsko sie czuje,mam takie wrazienie jak mialabym gruszke w gardle,kregoslup mnie napierdziela ehhhh

Tichonek ja proponuje z doswiadczenia ze rozmowa i sprawa zalatwiona :-) powiedz co Ci lezy na serduchu zobaczysz ze zrobi Ci sie lzej

Aniu a gdzie bylas na USG????bo ja to w medicusie placilam 130e szok
kochana twoje malenstwo ma 8cm cudnie,ja jestem taka szczesliwa ze szok:))))MOj R tez chyba jakos inaczej patrzy na ten moj brzuszek bo jakby nie bylo to byl pierwszy raz w zyciu na USG :))))))
 
biola-sliczna dzidzia:tak:;-)Duzo zdrowka Wam:happy2:
kasiuleczka25-to ja zamawiam cos na Walentynki i na Wielkanoc rowniez:tak:-zawioze mamie w prezencie;-) Jestem pewna ze wszystko Ci wyjdzie jak zwykle-slicznie;-)Juz dawno powinnas byla zaczac to sprzedawac:sorry::tak::happy2:

Tichonku
- jakby nie bylo to Jego pierwsza,'czynna' i 'swiadoma' ciaza i mysle ze moze nie wiedziec do konca jak to jest z tymi hormonami:sorry:;-)Poprzednia bylas w PL,wiec nie bylo Go obok.. Pogadaj,tez mysle ze pomoze:tak:Powodzenia!

Pauletta-to ja nie wiem co z Twoim M.;-):sorry::-)Ja musze sie odganiac..;-):-D

Ide - trza kumulować energie na jutro;-)
Dobrej nocki!:tak:



 
Witam mamunie.
Ja dzisiaj mialam ciezki dzien z moim synusiem.Znowu odezwaly sie zabki a dodatkowo te brzydkie kwasne kupki.Mimo ciaglego przewijania dupcia cala odparzona.rano biedulek tak mi plakal i juz nie wiedzialam czy to zabki czy ta biedna dupcia.Podalam mu nurofem,ale i tak jeszcze troche zajelo zanim sie uspokoil.Wyczerpany placzem w koncu padl a ja razem z nim.Przez dzien zachowywal sie normalnie,ladnie zasnal,ale musialam go przebrac i tu powtorka z rana.Plakal mi cala godzine,chwile temu padl.Biedulek kochany musi tak cierpiec...
Tichonek tulaski,z facetami juz tak jest.Porozmawiaj z mezusiem.
Biola dzidzia slodka.
Aniaa83 dobrze,ze z dzieciatkiem wszystko w porzadku.
 
Witam wieczorkiem
Renni, film widziłam 2 razy, super jest :tak:
Biola, sliczny dzidzius
Ania83 ciesze sie ze u ciebie na usg wszystko ok :tak:

Wilwia, biedny Tobik, ale mi go szkoda

Mój M dostal propozycje nie do odrzucenia, pracuje w weekend :sorry2::wściekła/y:
jutro czeka mnie ciezki dzien, na sama mysl juz jestem zmeczona

Dobranoc mamuski
 
witam wieczorkiem

w koncu dzien dobiegl konca..a lekki nie byl..Ewa dzisiaj miala wscieklizne tak szkodzila ze szkoda slow ..
wieczor w kuchni spedzony nad robieniem tortu dla synka bo jutro konczy 5 latek powazny wiek..a co dopiero urodzil sie,..hihi..
pierwszy raz robilam tort z masa cukrowa ...lekko 2 boki mi niewyszly ale jakna pierwszy raz nie jest zle..hihi...

Moniadan..nienarzekaj..ja mam codziennie dzieciaki od rana do wieczora ...a TY ostatnio miala duuuzo odpoczynku od dzieci... wiec powinnas tryskac energia ..:)

od zmykam lulu bo oczy zamykaja mi sie same..a jutro znowu ciezki dzien.,..a do tego jeszcze kolega P przyjezdza na noc ..papapa
 
oj ciężko mi ostatnio was nadrobić dziewuszki..
pisze co zapoamiętałam:zawstydzona/y:
tichonku , lubiczanko i pauletko.. wswpółczuje wam tych facetów,... mam nadzieję że się poprawią...:tak:
pauletko zyczę zdrówka rodzince przy okazji
ja mam o tyle szczęścia że jak teraz mój w domu to moge sobie poleżeć na kanapie:tak: mała się bawi sama a jak marudzi to D ją zabawia , no chyba ze ja się dobrze czuję to ja się z nią bawię (ostatnio częściej bo mi złe samopoczucie mija) poza ttym pomagfa mi w sprzątaniu praniu gotowaniu (znaczy na przemian robimy itp)
biola super zdjęcie.. no i dobrze że z dzidzią wszystko super
kasiuleczka fajny ten stroik:-) ja chciałam pokombinowac ze świecznikami ale nigdzie nie mogę dostać tego lakieru :-( i kształtnych lampek do wina:sorry2:
ania ważne że z dzidzią wszystko ok no a płeć się dowiecie następnym razem..
a córa pewnie wam dała popalić u dentysty:sorry2: ja pamiętam od małego lubiłam dentystę za sprawą ze nigdy mnie rodzice nie straszyli ze jak będę psocić to mnie zabiorą do dentysty:-p eheh
bo wiem ze dużo dzieci boi się z tego powodu (choć nie mówię że u Ciebie tak jest);-)



a ja do Gina polskiego idę w niedzielę na badanie połówkowe i mam nadzieję że powie mi płeć:tak::-D
już się nie mogę doczekać choć całkiem mi to obojętne:tak:
ale wiedzieć co się nosi i na co się nastawiać to też fajna sprawa i będziemy mieli prezent na święta...
Mój D jest pewien że to będzie BOY:-pzobaczymy:-D:-D:-D

 
reklama
witam

dokladnie 5 lat temu bylam juz na porodowce..hihi z mega mocnymi bolami krzyzowymi i z brzucha... cierpialam strasznie a moj P dosypial sobie na mojej poduszce..hihi to nazywa sie wsparcie rodzacej ,.

a tak ogolnie to juz nie spie od godziny prawie bo Ewa obudzila sie plus te poranne atakikaszlu u niej ....wrr...

milego dnia laseczki
 
Do góry