reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonek wlasnie dzisiaj mialam z mezem pakowac torbe a z tego stresu porannego to w 5 minut ja spakowalam. Jade do Medicusa ale nie pamietam nazwiska lekarza, wazne ze wizyta bedzie.

Ale jakos sie uspokoilam juz i mam wrazenie ze wszystko juz w normie. Zobaczymy co lekarz powie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
asienkaM ja taka podobna wydzieline mialam na 2-3 dni przed porodem Ale to moze byc rowniez po tych figlach:sorry2: dobrze ze sie umuwilas do lekarza Daj znac co powiedzial Moze na swieta bedzie juz dzidzia??
 
Witam

Aaania83 nooo jaka dzidzia.Super :-):tak::tak:

moje dzieciaki dalej chore,Antek ma zapalenie ucha tak więc żegnaj Mikołaju w Dublinie :sorry::-(
No ale co zrobisz,jak to się wdało w tatuńcia i zapalenie ucha co chwila :dry::dry:
Matt już lepiej,dalej kaszle ale juz nie skarży się na ból gardła.
Za to skarżył się przed spaniem na ból nóżek :eek:
I to tak,że nurofen musiałam podac....dziwne :dry: no ale dziś biega i skacze :tak:


AsienkoM oby lekarz na wizycie Cię uspokoił :tak:

Ja już posprzątałam chatkę,pranie się robi.Członek gotuje obiadek. :tak:
 
reklama
Witam weekendowo:)
AsieńkoM-przytakuję-to pewnie czop-ale spokojna głowa z tego co wiem może odchodzić chyba nawet 2,3 tygodnie przed porodem:)
Didi-dla Albercika wszystkiego co najlepsz i najpiękniejsze!!!
Matosiatato-nic co ludzkie....
Tichonek-dobre wieści-super-i przyjemnej pogawędki wieczorem:)
VikamciaG-oj ja broń Boże też nie narzekam-takiego jak mój J ze świecą ciężko znalezć-i powiem Ci najszczerzej na świecie-każdemu życze takiego partnera:))))Czasem tylko tak samo jak ja jego on minie też potrafi wyprowadzić z równowagi...ale jak mało czego tego,że robi to nieświadomie jestem pewna na 1000%:)))
Idę...Miłego popołudnia
 
Do góry