reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Aniu ja chodz edo dr Kuczary bo w medicisie tylko on jest GP i moze prowadzic ciaze:)ciekawe jak tam asienka:tak:Moze nam sie niedlugo bebe urodzi na forum:-)

Nie znam tej Pani...jakis czas temu wiem ze moja ginekolozka byla tez Gp jako jeyna z ginekologow, ja mam GP w przychodni w emc

Anineczka zdrowka dla chlopcow

Pisalam do Asi ale nie odpisuje :no:

Ja mialam poprasowac ale po obiedzie tak mnie zmulilo ze zasnelam sobie ...
 
reklama
Hejka dziewczyny

Ja po wizycie, wszystko jest dobrze, dzidzia zdrowa, ilosc wod plodowych w normie, napiecie macicy tez ok, ilosc wydzieliny jest w normie a to zabarwienie jest spowodowane wczorajszymy figlami z mezusiem. Najprawdopodobniej doszlo do lekkiego obtarcia szyjki.

Pozdrawiam i dziekuje za troske.
 
hejka dziewczyny, ehhh jak mi szybciutko i przyjemnie dzien zlecial, najpierw sprzatanko ,poxniej wizyta Andziuliny ha ha ze tez czas na plotach tak szybko ucieka!! Dzieki za towarzystwo kobietko. No a poxniej polecialam z mlodá na kapiel do znajomych i uwazajcie dziewczyny boooo od 19 godziny w koncu poleciala nam woda w koncu odmarzlo , strasznie sie cieszeeeeeeee...... bo bede mogla wszystko ze spokojem poprac przed wyjazdem no i normalnie funkcjonowac:happy2::happy2::happy2:.

Asienko M super ze wszystko wparzadku.
Ania 83 niooo rzeczywiscie juz widac dzidzie a nie fasolinké.
cos jeszcze chcialam napisac ale zapomnialam :confused::confused:, milego wieczoru
 
Witam tylko na chwilke
Ja coś ostatnio nie mam siły na pisanie. Dostałam @ i średnio sie czuje. Wiec dzis po pracy prosto do Kingsfihera bo zrobili tam Mikołajki dla członków i prezenty dla dzieci. I prosto na urodzinki do Alberta, no i tort był pyszny:))
Teraz padam na pysk, a jutro po pracy kolejne urodzinki , i wieczorem christmas party z pracy wiec też zero czasu:/
Kurcze szkoda że nie można by dokupić troche czasu żeby dzien był dłuższy..:)

Zdjątka fasolki śliczne!!
Anieczka szkoda mi twoich chlopców niech wracają do zdrowia!!
Członku zagladaj tu cześciej, a może też sie wypowiesz na temat wydzieliny a nie tak zmywasz sie hihihi
Dobranoc
 
ja też się melduję;)
Anineczko - zdrówka dla dzieciaczków
Aniaa - no to już spory dzidzuś jest;)
AsieńkaM - dobrze, że wszystko ok;)
Didi - wszystkiego najlepszego dla Alberta ;)
Kasiuleczka - u welcome;P mi również czas zleciał szybciutko, dziecię wróciło szczęśliwe, bo wyszalało się z Olivką i padło od razu po kąpieli;) no i super, że w końcu woda poleciała;)
Kamcia - ty to busy women jesteś;P
Członku - coś się opuszczasz ostatnio;)
yyyy i to chyba tyle...
spokojnej nocki laseczki:)
 
melduje sie z lozka..
jestem padnieta jak kon po westernie

dziekuje jeszcze raz za zyczonka dla Alberta...
mlody dzisiaj dzien pelen wrazzen..od rana pl szkola ..pozniej mikolajki w kinfisherze a z nich na sekunde do domu gdzie juz mi zasnal ale pospal kilkanascie minut i juz pod bussy bees pelen energii sie obudzil iszalal..nawet torta zjadl gdzie nigdy nie jada tortowl...hihih..ale mial ben 10 tort wiec zjadl ..zadowolony z prezentow... i nic nie wymieniam chociaz zdublowal sie jeden ale on chce takie 2 lapki 3w1 miec hihi ..wiec luz... teraz jeszcze przezywa w lozku bo nie spi
a kolega mojego P pyta mnie gdzie zamawialam taki dobry tort..jak powiedzialam mu ze robilam to w szoku byl ...bo taki pyszny...
fotki jutro wstawie
papapa...milej nocy
 
Andziulino ha ha moja Oliva tez dzis padla szybko o 20.45 az w szoku bylam no i oczywiscie hepii ze wieczór wolny,
Znajomi wpadli na martini wlasnie wyszli, wiec cóz zaraz trzeba sie przytulic do podusi.
Didi sto latek dla synka.
 
Witam
no...Dawidek już oddelegowany do polskiej szkoły,dwójka młodszych szaleje na dole a tatuś...śpi:)
Kasiuleczka-wyobrażam sobie tę radość kiedy Wam wodę"oddali":)
AsieńkoM-super,ze na strachu się skończyło:)
Didi-czkam na fotki...a jaki krem zrobiłaś?
Kamcia-ale tak busy dzień jest dniem miło spędzonym:)
Dzisiaj się zabieram za"przygotowania"świąteczne-tzn robię listę i może nawet się uda coś z niej zrealizować:)))Miłego dnia Dziewczynki
a chorującym-ZDRÓWKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(Pauletta-jak tam?)
 
reklama
siemanki

u mnie na nowo choroba wrr...ale tym razem i mnie dopadlo...wiec cala 4 smarkata i marudzaca.. wiec dzisiaj juz P zapowiedzialam ze z lizka to sie nie ruszam..hihihi..chyba ze mi zaplaci za to ..

Lubiczanko... od jakiegos czasu jak robie tort to nue z kremem bo dzieci nie jedza zabardzo ..wiec robie z smietana i truskawkami i zawsze calusienki znika ekspresowo...no i tym razem zamiast smietany na zewnatrz zrobilam mase cukrowa.. :) dobrze ze tata kumpeki powiedzial mi jak bede ja walkowala to mam podsypywac kartoflanka ..i latwo sie rozwalkowuje i nie klei nic a nic wiec latwo sie na nawija na walej i naklada na torcik..
 
Do góry