reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hej.Chciałabym pisac z Wami cześciej, bo tak tu u was miło i rodzinnie.Niestety mój potworek(czyt. Ewa) mi na to nie pozwala.Wstaje o 5. 30, jak dobrze pojdzie to pozwala mi pospac do 6. w dzien nie chce spac dluzej niz 40 minut, boze kiedy sie to skonczy bo ja juz nie mam sił. No nic nie narzekam juz wiecej.
Zimno, szaro, buro i ponuro, nic tylko siedziec i grzac sie przed kominkiem.
 
reklama
Mnie tam szkoły nie zamkną bo wszystkie dzieci z osiedla i mają 5 minut do szkoły:-DNo chyba,że nauczyciele nie dojadą:-D
Asienko_r nie daj się prosić,do kombika się zmieścicie bez problemu:tak:Wiem,że to pojemne auto bo i my mamy,anineczko prawdaż?;-)
Margaritta ja Cię proszę:oo2:Toż na godzinkę możecie podjechać,a Ty to w ogóle masz zdaje się najbliżej:sorry:
Dziewczyny,choćbyśmy mialy lekko zmarznąć,warto się spotkać choćby na godzinkę:-)
 
Ostatnia edycja:
Hey!

Ale mialam nadrabiania. Widze, ze na forum niezbyt wesolo bylo. Nie bede komentowac tej sytuacji, ale stwierdzam, ze sa na swiecie ludzie i czuby i .. tyle :-) I nawet nie mam zamiaru pisac, kogo do czego zaliczam he. Olewka :-) Myslalam, ze to miejsce na jakis relax, odskocznie od codziennosci, a nie zeby robic jadki gorsze niz dzieci w przedszkolu.

Ja ostatnio jakos zajeta jestem, dzis zaczynam robic juz pierniczki na Swieta, ale Amanda ma radoche :-) Ja tez :-) Wpadne pozniej!
 

Asienko_r nie daj się prosić,do kombika się zmieścicie bez problemu:tak:Wiem,że t:tak:o pojemne auto bo i my mamy,anineczko prawdaż?;-)

No wiem, wiem, ale Aania ma dwa miejsca

no wlasnie nie wiem moze ktoras mama jak bedzie jechala to wezmie po drodze Twego meza

Jak mówię, może sami jak zwykle dojedziemy autobusem:-), oby tylko zimno bardzo nie było, żeby po drodze nie zmarznąć
 
Tichonku a jakże,tak tak :-D
Zresztą czy to nie będzie ten Mikołaj cały w jakimś pomieszczeniu?
Hmmm muszę doczytac :happy:
No właśnie u mnie w sms-ie od dyrekcji szkoły jest napisane,że cytuję "school will be closed tomorrow due to the increasing inclement weather and difficulties with staffing as a results" czyli min. obsadą etatów...a tych etatów jest całe 5 w całej szkole :-D

ale co tam,wyśpimy się jutro :happy:
 
Mnie tam szkoły nie zamkną bo wszystkie dzieci z osiedla i mają 5 minut do szkoły:-DNo chyba,że nauczyciele nie dojadą:-D
Asienko_r nie daj się prosić,do kombika się zmieścicie bez problemu:tak:Wiem,że t:tak:o pojemne auto bo i my mamy,anineczko prawdaż?;-)
Margaritta ja Cię proszę:oo2:Toż na godzinkę możecie podjechać,a Ty to w ogóle masz zdaje się najbliżej:sorry:
Dziewczyny,choćbyśmy mialy lekko zmarznąć,warto się spotkać choćby na godzinkę:-)

heee u mnie dzieci tez maja przynajmniej wiekszosc 5 min -10min a i tak jutro szkola zamknieta:-Dmoze oni tak solidarnie wszystkie zamykajaja:-)
Kobitki mam sprawe czy orientujecie sie a napewno tak jest czy mezowi przysluguje jakies zwolnienie w razie gdybym zaczela rodzic a ze mamy kacperka wiec ktos musi sie z nim zajacjak ja bede w szpitalu a ze maz pracuje na nocki wiec nie mam mowy podrzyucenie go znajomych chociaz ich za b nie chcemy obraczac bo wiecie jak to jest kazdy ma swoja sprawy.Czy poprostu nic mu nie przysluguje i tylko urlop ale u niego w pracy jest tak ze musi dac duzo wczesniej info o urlopie a przeciez niewiadomo kiedy zaczne rodzic.
 
reklama
heee u mnie dzieci tez maja przynajmniej wiekszosc 5 min -10min a i tak jutro szkola zamknieta:-Dmoze oni tak solidarnie wszystkie zamykajaja:-)
Kobitki mam sprawe czy orientujecie sie a napewno tak jest czy mezowi przysluguje jakies zwolnienie w razie gdybym zaczela rodzic a ze mamy kacperka wiec ktos musi sie z nim zajacjak ja bede w szpitalu a ze maz pracuje na nocki wiec nie mam mowy podrzyucenie go znajomych chociaz ich za b nie chcemy obraczac bo wiecie jak to jest kazdy ma swoja sprawy.Czy poprostu nic mu nie przysluguje i tylko urlop ale u niego w pracy jest tak ze musi dac duzo wczesniej info o urlopie a przeciez niewiadomo kiedy zaczne rodzic.

Z tego co wiem to moj J dostal 2 dni wolnego jak urodzilam core,widze ze te sie stresujesz juz ja tez mysle jak to bedzie...
 
Do góry