reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
lubiczanko nie obużaj sie na mnie :-(

My juz po strawie teraz chwila relaxu, Niki spi mąż tez :baffled: To ja ide kuchnie ogarnąc:happy:

Tichonkowa jak Radzio? No i nie pytałam jeszcze jak mąz wrócił z Christmas party?;-)
 
Radek ma gorączkę 37,3 ale zachowuje się jak zdrowy:eek:Szprycuję go Nurofenem,Flegaminą i jeszcze inhalatorem.Smary ma po pas i cherla jak gruźlik:baffled:
A P,wyobraź sobie był o 22:30 w domu:szok:Lekko wygięty,posiedział jeszcze ze mną chwilę,zjadł Wasze bułki i grzecznie poszedł spać:szok:Normalnie w szoku byłam:-DAle jaka zadowolona:tak:
Dzwoniłam do Cię w sobotę bo mam problem jeden z kompem:baffled:
 
Kurde wyszłam na spacer a tu dwie strony do nadrabiania ale laski produkujecie :-D
Dzindusia brawa dla Patryczka
Tichonku zdrówka dla Radzie aby szybko sobie poszło to cholerstwo ;-)
no to może i ja się pochwalę :zawstydzona/y: Zuzę jak wstawię do chodzika to ta skubana staje sztywno na nogi robi 2-3 kroki i klap na dupę :-) nie odpycha się nogami wisząc na tym siedzisku tylko właśnie za każdym razem wstaje idzie siada i tak w kółko :-) ciekawe ile jej zajmie jak będzie mi śmigać sama bo przy kanapie też już chodzić zaczyna :szok: a teraz zmykam w kominku napalić cmoki dla Was :tak:





 
ehhh:-:)-:)-( znowu jakies zamieszanie i nikt (procz didi) nie zauwazyl mego posta z postepami patryczka:-:)-:)-( a tak sie pochwalic chcialam:-p:-p:laugh2::laugh2:

kurcze a jesli opatrznie zrozumiecie tego posta :rofl2::rofl2: ah zaryzykuje:-)

:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Gratulacje:-), ale takie postępy cieszą. I ząbka też gratuluję:-)

Pauletta
Zuzanka idzie jak burza, super

Zrobiłam prawie 80 ruskich:-p:-p:-p:rofl2::rofl2::rofl2:. Dziecko spało to połowę zrobiłam, a potem grzeczna jak aniołek to dokończyłam

Anineczko dzięki Ci:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
O Anięę miałam pytać,gdzie ona zginęła,coś jej ostatnimi czasy nie ma:sorry:

Dziekuje ze o mnie pamietasz dobra duszo :-)
Tak jak napisala Asienka moj J ma urlop wiec rozumiesz dlaczego tak rzadko jestem...jakos teraz nie mam ochoty na siedzenie przed kompem ..
A wracajac do spotkania bo cosik czytalam o tym to ja sie pisze tzn moja rodzina bo moj J auta mi nie da w taka pogode:no: nawet bym nie wsiadla za kolko
Tichonku zdrowka zycze dla syna


Wczoraj bylismy w Ikei ale bieda myslalam ze kupie jakies fajne rzeczy swiateczne ale nie kupilam za to kupilismy malej fajna lampke do jej pokoju i firany a
wieczorkiem bylismy na imprezie andrzejkowej,bylo extra :-)

Asienka dzieki za pogaduchy :-)

Aga Irlandia moj J palil 16 lat:szok: i od 4 miesiecy nie pali :tak: jestem z niego bardzo dumna mam nadzieje ze wytrzyma i juz nie wroci do tego swinstwa

Dzindusia brawo dla syna:-)

Odnosnie imion dla naszgo dziecka to ja chce Wojtek maz chce Radek a dla dziewczynki Dominika prawdopodobnie ale to moze ulec zmianie :-)
 
Do góry