reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Mój M wraca z Dublina już ponad godzinę a ujechał kilka km :baffled:

Co do imion....Jeśli dziewczynka to na drugie będzie miała Alicja,po babci a mojej mamie.Pierwsze to Michalinka,ale M chce po angielsku Michelle co średnio mi się podoba :zawstydzona/y:
Co do chłopca to nie mam pojęcia...ale coś na A lub M by tradycji stało się zadośc.
oczywiście jeśli zajdę w tą ciąże :blink:

Tichonku grzeczny mężuś :-D
I zdrówka dla Radzia :tak:

kurcze może dziś wejdę w końcu na ten strych i zniosę ozdoby świąteczne :baffled:

Lubiczanko big hug ;-)

Asieńko ale że za co dziękujesz? ;-)
kurcze ze mnie denna gospodyni bo nie cierpię pierogów robic :blink: podziwiam.

Aaania83 to znaczy,że będziesz na spotkaniu?

AsieńkoM mój M też będzie i pewnie innych forumek mężowie również ;-)
 
reklama
Hejka ale sie dzialo na forum ulalalallallala:)))wesolo chociaz:)))az z 10 str od wczoraj masakra skrobiecie kochane na maxa:)
U mnie kolejny dzionek zaliczony jeszce dwa dni pracy i wolne yupiiiiiiiiii:)
A dziewczyny hmmm niepamietam ktore dzieki za imionka zaraz przewertuje str:)))moze cos znajde ciekawego:-)
 
Odnosnie imion dla naszgo dziecka to ja chce Wojtek maz chce Radek a dla dziewczynki Dominika prawdopodobnie ale to moze ulec zmianie :-)
Radek piękne imię:-p:-DI pasuje do mojego syna bo od urodzenia bardzo radosnym dzieckiem był:tak:Teraz już trochę spoważniał i wstydliwy się zrobił,ale wcześniej...:tak:
Idę carrbonarę wcinać:-p
 
własnie dostałam fona ,ze jutro i w piatek przedszkole Niki zamkniete. No i ofqrs szkoła miśki tez:nerd: matko kochana pre płatów sniegu i zaraz paraliz:confused2:

Tichonkowa
- smacznego

anineczko
i mnie kusi zniesienie ozdóbek ,ale... sie jeszcze wstrzymam.Musze ogarnąc najpierw bardziej niz zwykle:-D aaa no i gód gerl ze tych fajek nie kupiłaś. Niech M uwaza na sie :tak:

ja nie wiem do dziś co z tym botanikiem:baffled: jakos tak... zimno:confused::-D:-D
 
D
A wracajac do spotkania bo cosik czytalam o tym to ja sie pisze tzn moja rodzina bo moj J auta mi nie da w taka pogode:no: nawet bym nie wsiadla za kolko

Fajnie:-), u nas się okaże, bo my niemobilni i wszystko od pogody będzie zależało a spotkanko ma być jak najbardziej rodzinne, bo wszystkie zabieramy rodzinki

Asieńko ale że za co dziękujesz? ;-)
kurcze ze mnie denna gospodyni bo nie cierpię pierogów robic :blink: podziwiam.


Ty wiesz za co:)moderatorko nasza:)

Ja lubię tylko to jednak czasu trochę pochłania, więc robię rzadko
 
Ostatnia edycja:
Fajnie:-), u nas się okaże, bo my niemobilni i wszystko od pogody będzie zależało a spotkanko ma być jak najbardziej rodzinne, bo wszystkie zabieramy rodzinki

Jak bedziesz sie wybierala to daj znac to zajedziemy po WAS :)

Anineczko dziekuje bardzo za informacje :)

Moi smacznie spia :)a ja odpoczywam sobie i wcinam orzechy ....
 
reklama
Do góry