reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
jeny tak mi zal moich rodzicow az mi smutno...juz dawno powinni byc w dou a tu nniedawno co wylecieli z Edynburga w Gdansku beda dopieo przed 19 a do domu dotra po polnocy...biedna moja mamusia juz czuje jaka nerwowa...a jacy zmeczeni musza byc i glodni. , jak tylko mysle o tym to rycze ( teraz tez poryczalam sie..)..czekam tylko na sygnal ze juz wyladowali i odrazu kaze im isc na jakis porzadny spozniony obiad na moj koszt :) hihi dobrze ze mama ma moja karte do bankomatu :)
 
didi wcale Ci się nie dziwię,że się martwisz:sorry2:Dobrze,że już i w ogóle wylecieli:tak:A pomysł z obiadem bardzo trafiony;-)
Dziewczyny a co z tym Botanic Garden w niedzielę,12-tego?
anineczko,lubiczanko,renni,Sandrulińska,Wiesienka,Asienka_r,Margaritta:confused:
My się wybieramy,fajnie byłoby się spotkać:tak:i może poznać...Asienko_M,Aniaa może byście miały ochotę?
Przepraszam jeśli kogoś nie wymieniłam:sorry:Ale jest jeszcze ktoś chętny?
A zapomniałam Wam powiedzieć,że (chyba) doszliśmy z moim mężem do porozumienia w sprawie imion dla córki lub syna:tak:
 
Bry:-)
Dajcie spokój z taką pogodą:no:Wczoraj to ja rozumiem,śnieżek,mrozik a dziś?:szok:
W nocy grzmiało,śnieg sypał a rano deszcz,wiatr i roztopy...Choć temperatura wyższa niż wczoraj,mnie było zimniej dziś:eek:Taka wilgoć i ten wiatr,brr...Ja to zawsze mam takie szczęście z pogodą jak muszę gdzieś iśc,jechać:sorry2:
U GP w porządku:tak:Serduszka słuchałyśmy i pani doktor potwierdziła,że baby is very activ:sorry2:No to będę miała jazdy jak z Radkiem:-D
I w ogóle nie wiem co mi się stało,ale rozmawiałam dziś z nią jakbym większych problemów z angielskim nie miała:eek:Nie powiem,jąkałam sie trochę,ale jak na moje piździelstwo życiowe to i tak jestem z siebie dumna:-DI nie tylko odpowiadałam na pytania ale inteligentną (tak myślę:eek:) konwersację prowadziłam i jeszcze sama o parę rzeczy nagabywałam:shocked2:Sama się zszokowałam sobą:-D:-D
Trochę sie zmartwiłam po powrocie do domu bo dostałam list ze szpitala,żebym jeszcze raz mocz do analizy podrzuciła bo chyba mam jakąś bakterię i musza sprawdzić jeszcze raz i jak się potwierdzi to antybiotyk dostanę:-(

:no:
Eltroxin jest bardzo bezpieczny w ciąży,nawet co więcej,jeśli są problemy z tarczycą jest wręcz niezbędny bo niedobór hormonów tarczycy u matki może spowodować u dziecka niedorozwój:-(
Ja w pierwszej ciąży brałam Eltroxin i teraz też biorę:tak:Zresztą biorę cały czas,nie tylko w czasie ciąży:tak:Teraz mam dawkę 5 dni w tygodniu po 100mg.a w weekendy 150:sorry2:Ale z czasem będę musiała brać jeszcze więcej bo dziecko po 30 tygodniu (nie pamiętam dokładnie kiedy)zaczyna też potrzebowć hormonów tarczycy i zabiera je matce (stąd,pewnie u Ciebie niedobór:tak:)
Pod koniec ciąży z Radkiem brałam już 150 mg.codziennie:sorry2:Ale Tobie to pewnie nie grozi bo tarczyca Ci się tylko w ciąży odezwała a ja choruję na nią od 16 lat:sorry2:
Spokojnie możesz Eltroxin brać,bez obaw:tak:
Andzulina zdrówka dla Igorka:sorry:
Ps.:zapomniałam pogrubić,zczerwienić i podkreślić potęgę mojego posta:-D:-D:-D

Tichonek zawsze mozesz jeszcze edytowac i to zrobic, czyz nie???Na jakies uszczypliwe uwagi wam sie ma. Cos sie wam nie podoba???Chyba po ta sa te czcionki, zeby ich uzywac, a ciebie nikt nie prosil zebys to czytala bo nie byly to wiadomosci do Ciebie!!!!!!!!!!! #
nO TERAZ DZIEWCZYNY DALEJ, POKAZCIE NA CO WAS STAC, PRZYNAJMNIEJ BEDZIE O CZYM GADAC
 
Tichonek zawsze mozesz jeszcze edytowac i to zrobic, czyz nie???Na jakies uszczypliwe uwagi wam sie ma. Cos sie wam nie podoba???Chyba po ta sa te czcionki, zeby ich uzywac, a ciebie nikt nie prosil zebys to czytala bo nie byly to wiadomosci do Ciebie!!!!!!!!!!! #
nO TERAZ DZIEWCZYNY DALEJ, POKAZCIE NA CO WAS STAC, PRZYNAJMNIEJ BEDZIE O CZYM GADAC

O Marko, teraz biednemu Tichonkowi się obrywa
 
kasiun-my mamy o czym gadac i nikt tu nie szuka sensacji-chyba zle trafilas:sorry:Poza tym jesli to nie byla wiadomosc do wszystkich,po co ja tu zamiescilas?trzeba bylo wyslac pw do osob ktorych sie tyczyla a nie zasmiecac watek.To tyle ode mnie,pierwszy i ostatni raz.
 
Tichonek zawsze mozesz jeszcze edytowac i to zrobic, czyz nie???Na jakies uszczypliwe uwagi wam sie ma. Cos sie wam nie podoba???Chyba po ta sa te czcionki, zeby ich uzywac, a ciebie nikt nie prosil zebys to czytala bo nie byly to wiadomosci do Ciebie!!!!!!!!!!! #
nO TERAZ DZIEWCZYNY DALEJ, POKAZCIE NA CO WAS STAC, PRZYNAJMNIEJ BEDZIE O CZYM GADAC
:-D:-D:-DPoszukaj sobie ofiar gdzie indziej:-D:-D:-D
A forum jest dla wszystkich i siłą rzeczy czyta się posty wszystkie:sorry2:O ile dobrze pamiętam to jeszcze jakiś czas temu się żaliłaś,że pomijamy Twoje posty:sorry:No więc,widzisz okazuje się,że jednak czytamy,zreszta ciężko takiego posta nie zauważyć:-D:-D
Ale dziękuję za podpowiedź,jednak wolę kolor niebieski:-D:-D
 
Didi-biedni Twoi rodzice:(Ale fakt-dobrze,że już są w drodze do domku-co by było gdyby tak utknęli np na całą noc?I lepiej niech sobie na Twój koszt zasponsorują uroczą kolację-taką przy świecach na rozluznienie;)
Tichonek-no dawaj imionami!!!Chcemy mieć swój udział;)-i chociaż zaopiniować:)))
 
Andzulina biedny ten twoj synio. Nameczy sie biedaczek.
Tichonek oby nastepne wyniki byly lepsze i obeszlo sie bez antybiotyku. Z chcecia wybralabym sie na spotkanko ale nawet nie wiem gdzie jest ten Botanic Garden.

My z mezem tez mamy juz wybrane od dawna imiona dla dziecka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Didi-biedni Twoi rodzice:(Ale fakt-dobrze,że już są w drodze do domku-co by było gdyby tak utknęli np na całą noc?I lepiej niech sobie na Twój koszt zasponsorują uroczą kolację-taką przy świecach na rozluznienie;)
Tichonek-no dawaj imionami!!!Chcemy mieć swój udział;)-i chociaż zaopiniować:)))
rodzice juz w Gdansku..ufff...pociag maja o 21 wiec w domu jak nic po polnocy..zmeczeni strasznie...ale co sie dziwic...najwazniejsze ze dolecieli...
 
Do góry