reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Będzie albo Mateusz albo Hania:tak:Ale,że nie jesteśmy jeszcze nawet w połowie ciąży to możliwe,że jeszcze się będzie zmieniać;-)Choć mnie się już podobają:tak:
AsienkoM dawaj swoje imiona:tak:A Botanic Garden jest w Glasnevin,poszukaj to niedaleko:tak:Nie trzeba nawet z naszej strony do Dublina się pchać;-)Ze Swords parę minut drogi:tak:
 
Będzie albo Mateusz albo Hania:tak:Ale,że nie jesteśmy jeszcze nawet w połowie ciąży to możliwe,że jeszcze się będzie zmieniać;-)Choć mnie się już podobają:tak:
AsienkoM dawaj swoje imiona:tak:A Botanic Garden jest w Glasnevin,poszukaj to niedaleko:tak:Nie trzeba nawet z naszej strony do Dublina się pchać;-)Ze Swords parę minut drogi:tak:
Cudne imiona:) Hania u nas by była, jakby nie to, że jednak na Anię postawiliśmy:-D:cool2:, poza tym znajomi mają Hankę to nie chcieliśmy małpować
 
AsienkoM super imiona,nad Zuzanką też się zastanawialiśmy,ale w końcu "padło" na Hanię:tak:Też mamy znajomych z Hanią,z Mateuszem zresztą też ale co tam:-)Ja nie mam to mogę mieć:-D
W sumie dla dziewczynki mieliśmy więcej typów:Kinga,Sandra a dla chłopca...czarna dziura,potem mi Kuba wpadł do głowy ale P powiedział,że on dla chłopca sam wymyśli i wyszedł Mateusz,ale mnie się bardzo podoba:tak:Moja psiapsióła w Polsce ma Mateusza,rok starszego od Radka i ona prawdopodobnie chrzestną będzie więc będzie miała dwóch synów o tym samym imieniu,jednego prywatnego,drugiego chrzestnego:-D
 
Bry:-)
Dajcie spokój z taką pogodą:no:Wczoraj to ja rozumiem,śnieżek,mrozik a dziś?:szok:
W nocy grzmiało,śnieg sypał a rano deszcz,wiatr i roztopy...Choć temperatura wyższa niż wczoraj,mnie było zimniej dziś:eek:Taka wilgoć i ten wiatr,brr...Ja to zawsze mam takie szczęście z pogodą jak muszę gdzieś iśc,jechać:sorry2:
U GP w porządku:tak:Serduszka słuchałyśmy i pani doktor potwierdziła,że baby is very activ:sorry2:No to będę miała jazdy jak z Radkiem:-D
I w ogóle nie wiem co mi się stało,ale rozmawiałam dziś z nią jakbym większych problemów z angielskim nie miała:eek:Nie powiem,jąkałam sie trochę,ale jak na moje piździelstwo życiowe to i tak jestem z siebie dumna:-DI nie tylko odpowiadałam na pytania ale inteligentną (tak myślę:eek:) konwersację prowadziłam i jeszcze sama o parę rzeczy nagabywałam:shocked2:Sama się zszokowałam sobą:-D:-D
Trochę sie zmartwiłam po powrocie do domu bo dostałam list ze szpitala,żebym jeszcze raz mocz do analizy podrzuciła bo chyba mam jakąś bakterię i musza sprawdzić jeszcze raz i jak się potwierdzi to antybiotyk dostanę:-(

:no:Eltroxin jest bardzo bezpieczny w ciąży,nawet co więcej,jeśli są problemy z tarczycą jest wręcz niezbędny bo niedobór hormonów tarczycy u matki może spowodować u dziecka niedorozwój:-(
Ja w pierwszej ciąży brałam Eltroxin i teraz też biorę:tak:Zresztą biorę cały czas,nie tylko w czasie ciąży:tak:Teraz mam dawkę 5 dni w tygodniu po 100mg.a w weekendy 150:sorry2:Ale z czasem będę musiała brać jeszcze więcej bo dziecko po 30 tygodniu (nie pamiętam dokładnie kiedy)zaczyna też potrzebowć hormonów tarczycy i zabiera je matce (stąd,pewnie u Ciebie niedobór:tak:)
Pod koniec ciąży z Radkiem brałam już 150 mg.codziennie:sorry2:Ale Tobie to pewnie nie grozi bo tarczyca Ci się tylko w ciąży odezwała a ja choruję na nią od 16 lat:sorry2:
Spokojnie możesz Eltroxin brać,bez obaw:tak:
Andzulina zdrówka dla Igorka:sorry:
Ps.:zapomniałam pogrubić,zczerwienić i podkreślić potęgę mojego posta:-D:-D:-D

Hej asienka podpisuje sie pod tichonkiem ona ma 100%racje.tobi eprzepisali 25 tak wiec to sa min dawki leku zaszkodzic napewno ni ezaszkodzi a tylko pomoze i pamietaj bierz codziennie i nie zapominaj o tabsach.ja biore pl euthyrox czyli odpowiednik eltroxinu i biore tez takie dawki jak tichonek:)))
Andziulina jak odbieralam pare dni dzieci z przedszkola to wlasnie na drzwiach byla kartka o tym wirusie ,ale nie sadzilam ze to takie powazne:)
ok mialam cos jeszcze napisac ale abbbba nie pamietam:((
dzis maialam straszny dzien musialam pchac blizniakow po tych chodnikach to jakas masakra byla szlam i ryczec mi sie chcialo a dodam ze mam 30 min w jedna str teraz troche brzuch mnie pobolewa mysle ze z wysilku:(napisze chyba szefowej ze jutro niech sobie sama je odbiera bo p[rzeciez i tak siedzi w domu:)takiej to dobrze coo:)))))
Dziewczyny a co do imion dawajcie jakies pomysly bo ja oszaleje co moj R wymysla zadne mi sie nie podoba a chcialabym takie imie zeby pasowalo po pl i ang:))
 
Ostatnia edycja:
Tichonek tez swietne imiona. Ja na poczatku myslalam o Zuzi lub Sarze a dla chlopca Oskar lub Cyprian. Ale maz powiedzial ze Cyprian mu sie nie podoba a Sara to tak zimno brzmi. wiec zostala Zuzia, a ze wzgledu na to ze zawsze mowilam ze jak bedzie corka to bedzie Zuzanna bo ja Joanna.
Spotkanie to fajna sprawa ale jeszcze nie wiem czy bede bo ja nie przepadam za tlokiem, a cos mi mowi ze 12-ego bedzie duzo ludzi. Jeszcze dam znac.
 
reklama
Do góry