reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejka,
Andziulinka duzoooo duzoooo zdrowka dla Igorka, i wszystkim chorowitkom tez
images


U nas dzisiaj pada deszczyk i wiatr wieje ze hej.

Tichonek daj znac po wizycie
Anineczka trzymam kciuki
Zmykam na chwile bo trzeba dom ogarnac, wczoraj sprzatalam a dzisiaj mieszkanie wyglada jakby tornado przez nie przeszlo. A wszystko to przez to ze wieczorem dopada nas totalne lenistwo.
 
reklama
Dziewczynki - ja tylko na sekundę - wybaczcie, że nie komentuję żadnych postów, ale jestem tak zmęczona, że ledwo na oczy widzę - mam 3 dni wyjęte z życiorysu... w każdym razie - dzisiaj Igor wylądował w szpitalu... na szczęście wypuścili nas po kilku godzinach. jutro napiszę więcej.
no i uważajcie na swoje dzieciaczki - panuje jakiś cholerny wirus hand, foot and mouth disease Hand, Foot, and Mouth Disease: Fast Facts | CDC - Respiratory Viral Diseases my właśnie to przechodzimy...

O Matko, zdrówka dla Igorka

Ależ się jaskrawo zrobiło:dry::dry::dry:

A u nas już po zimie, całą noc padał deszcz, śnieg się roztopił. Wieje masakrycznie
 
My juz spacerek zaliczony, cudnie na dworze :-) Skoro zima sroga, to lato bedzie piekne :-) Maz zaraz wroci, a ja wybywam na miasto pochodzic plus B&Q. Na osiedlach najgorzej jest z drogami, ale te glowne sa ok. Uwazac i tak trzeba. Kazalam M zajechac na myjnie i wyczyscic auto, bo mi je bardzo zabrudzil przez prace, ciekawe czy to zrobil.

kamcia wspolczuje, ale mysle, ze nie chcial, zeby tak sie stalo, pod sniegiem nic nie widac.
 
mapas30, madbebe ;) Ale jaja, do czego to doszlo? :p Zeby w ie sanki byly potrzebne :) Jeszcze pare lat temu to chyba nikt by o takiej sytuacji nie pomyslal ;)
 
Andrzejom wszystkiego najlepszego życze:)))
A ja w ramach dogadzania sobie jestem w trakcie robienia(właściwie to już w piekarniku siedzą)takich paluchów z ciacha francuskiego z serem:)))))))))))Już mi ślinka do pasa wisi:)))I kurczę-wierząc przesądą to nic innego jak syn będzie-bo gdy tylko o słodkości pomyślę to mi się cofa:(((Mi-takiemu smakoszowi:(((((((((((((((((
 
Ja za obiadek sie wzielam.
Lubiczanka moze faktycznie synio bedzie.
Natomiast ja jakbym mogla to tylko slodkie bym jadla i jadla. Tez wierzac w przesady to powinnam dziewczynke urodzic. no ale juz niedlugo sie dowiem. Boze jak ten czas zlecial jeszcze nie tak dawno mialam 35 tygodni do terminu a tu juz tylko 6 zostalo.
U mnie sloneczko sie przedziera co chwilke. Milego dzionka zycze.
 
hejka. I u nas troszke popruszyl sniezek, zaraz z mloda pojdziemy na krótki spacerek co by sie przewietrzyc i wyziembic choróbsko w koncu garaczki nie mamy ja katar i kaszel i mloda tez kaszelek.
Sluchajta dziewuszki czy mozliwe jest zeby mloda miala kaszel przez to ze w nocy w jej pokoiku jest sucho i nie ma przeplywu powietrza? bo wszystko jest uszczelnione a kratka wentylacyjna zatkana, bo przeciez tak wialo w tym jej pokoiku ze trzeba bylo to zrobic.
Madbebe ha ha moj ma to nazwisko na W, az zerknelam na Nk z ciekawosci na te Twoje nazwiska, a tam masz wpisane jedno(hmmm i tak do konca nie wiem czy to panienskie czy po mezu, a jesli jest po mezu to moze oni jaka rodzina sá:-D kto wie kto wie:confused:.)
Lubiczanko a ja to zycze Ci teraz dziewczynki co by sie wyrównalo,poza tym te zachciewajki mogá sie jeszcze zmienic( tak jak bylo u mnie na poczatku pozeralam wzystko kwasne, a od 4 miesiaca sam nabial)
Andziulinko duuuuuzooooo zdrówka dla Igorka oby szybciutko do zdrowia powrocil i tak biedactwo nie cierpial.
 
reklama
Kasiuleczka25 moze miec kaszel z tego powodu gdyz nie ma wymiany powietrza. A jak pozatyka sie sie cala wentylacje to tez jest takie ryzyko ze na scianach i oknach zbierze sie wilgoc ktora moze zamienic sie w plesn i to tez powoduje kaszel.
Takie jest moje zdanie, ale nie musze miec racji. Moze jeszcze inne babeczki sie wypowiedza i cos doradza.
 
Do góry