reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dobry wieczor dziewczyny,u nas nadal zimno,snieg znow zaczal padac,tak romantycznie.moja mala biedulka dopiero co zasnela tak ja kaszel strasznie dusil,pewnie nowe swieze przeziebienie,dzieki bogu ze montesoei znow jutro zamkniete bo i tak by nie poszla.
ANINECZKA mam nadzieje ze traficie za pierwszym razem,nam sie teraz tak trafilo,pamietaj.tylko sie nie stresuj.
ANDZIULINA biedactwo,wspolczuje ogromnie choroby.i szybkiego powrotu do zdrowia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny mam pytanko o kurierów przewożących paczki z IRL (z Dublina) do PL (lub odwrotnie), polecicie może kogoś sprawdzonego i rzetelnego???:-)

Moge polecic Tedex: http://www.tdx.com.pl/ Sama skorzystalam raz [i wszystko bylo szybko i ok] ale mam znajoma, ktora namietnie wysyla w Tedexie, to w jedna, to w druga strone i jest bardzo zadowolona. Wyprobowala kilku kurierow, ale zostala przy tym kurierze i bardzo sobie chwali.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam Kobietki,
Ja tylko tak na szybko.
Chcialam tylko napisac w zwiazku z mailem jakim dostalam dzisiaj od ''cudownej mamuski'', chce napisac wyjasnienia Misi i Monaidan. Otoz przykro mi z powodu, ze dostajecie jakies spamy ode mnie, a wlasciwie z mojego maila. Niestety nie wysylam ich, mam co robic, choc tak cudna mamuska chyba mysli, ze wielka przyjemnoscia dla mnie bylaby taka fatyga, zeby siedziec i do niej spamy wysylac hahahahahahahaha
OTOZ NIE MAM WAS W KONTAKTACH, NIE WYSYLAM SPAMOW, SAME JAKIES DOSTAJE I OD DLUZSZEGO CZASU MOJ MAIL SAMOISTNIE WYSYLA SPAMY DO LUDZI, OD KTORYCH NA PRZYKLAD JA DOSTALAM MAILA.NIE MOGE TEGO WYKASOWAC!!!TAKZE MONIADAN I MISIA BARDZO MI PRZYKRO, ODSYLAJCIE WSZYSTKIE MAILE ODE MNIE OD RAZU DO SPAMU I MOZE WKONCU TO SIE SKONCZY.
KASIULECZKA MAM NADZIEJE, ZE CHOCIAZ TY NIE DOSTAJESZ, JESLI TAK TO PRZEPRASZAM.
a Moniadan nie pisz do mnie na skype, bo nie mam Cie w moich kontaktach. No to na tyle.
Juz zmykam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kuźwa ale razi po oczach :eek::szok:

Andziulinko zdróweczka dla Igorka.Nawet nie miałam pojęcia o takim wirusie :no:

Bina no mam nadzieję.Antek się począł w pierwszym a Matt w drugim cyklu tak więc chyba problemów z tym nie mam :tak:

idę legnąc na tv ....yyy to znaczy przed tv :confused2:
 
a co to za wirus:szok:
andziulina szybkiego powrotu do zdrówka dla Igusia:tak:

ja nadal czuję się jak nie powiem co.. więc jutro rano do lekarza na konsultacje i chyba szpital mnie nie ominie:-( niestety:confused2:

co do pogody to niby fajnie że jest śniezek.. ale jak zobaczyłam ile szkół pozamykano:szok: szok po prostu...




 
reklama
Witam:)
u nas też pruszy-i powiem szczerze,żem wniebowzięta-ale wyłącznie dlatego,że nie muszę nigdzie jechać autkiem:)))GP znowu się odwlecze i chyba faktycznie poczekam do szczepienia z Danielkiem za 2tygodnie:/Już sobie wyobrażam co się tam w poczekalni dzieje w taką pogodę...
Andzulina-a cóż to za dziadostwo-oby Igorek jak najszybciej doszedł do siebie-zdróweczka!!!
Monidan-bezpiecznego lotu-i oby się odbył:)
No cóż-miłego dnia Kochane:)
 
Do góry