reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Anineczko-no to wypatrujemy kreseczek,plusików tudzież czerwonych"fif"NA TEŚCIE:)))
Margaritta-nie ineczej:)My w saloniku też zrobiliśmy małe"zamieszanie"-czyt przemeblowanie:)Też lubię:)
Madbebe-u mnie bez gotowania również,a to za sprawą mojej..."zachcianki"(?)wczorajszej-o 18.30 zapragnęłam krupniczku i ugotowałam...no i jest na dziś:)I dobrze,bo u mnie leń ostatnio niesamowity:/
Drannisimo-fakt,macierzyństwo wciągająca fucha;)
 
reklama
Vikamcia- mam nadzieje, ze jest wszystko wporzadku, obys szybko poczula sie lepiej.
anineczko-trzymam kciuki!:tak:
tichonek-fajne te buty, widac , ze wygodne.Avatarek tez slodki.
lubiczanko-o prosze nowy suwaczek.

Ja juz obiad mam prawie zrobiony jeszcze tylko odkurzanie i relax.:tak:
 
lubiczanko a jest gdzies na forum taki przepis na krupniczek? Bo tez juz jakis czas o nim mysle, ale nie bardzo wiem jak przygotowac? :/ Bylabym wdzieczna za jakis sprawdzony, dobry przepis, pls :)
 
Bazylek fajnie ze mieszkasz w Skerries

Vikamcia szybkiego powrotu do zdrowia zycze
Anineczko trzymam kciuki obys w najblizszym czasie ujrzala dwie kreseczki

Lubiczanka ehhh te zachcianki :-)ja mam ochote na placki ziemniaczane i zaraz sobie zrobie :-D
Tichonek widzialam te buty w Ilacu ale nie bylo mojego numeru sprzedawca stwierdzil ze musze szukac w dzieciecym dziale bo takie male numery rzadko przychodza :wściekła/y:

My po spacerku,teraz odpoczywamy apranie mnie wzywa zeby poprasowac wiec poki co moje seriale sie nagraja a ja ide prasowac a pozniej placki smazyc no chyba ze przejdzie mi ochota:-)
 
renni kochana tranik zakupiony!:-):tak: i zdjęcie w avatarku super:-) huhuha huhuha nasza zima zła:-)
anineczko :tak: kciuki trzymam!
margaritta ja tez tak mam:-) byle se fotele albo stol przestawie od razu zycie wydaje sie lepsze:-D i ja tez czekam ale na prad:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
renni a jaki Ty masz ładny avatarek:-)
Się nam na forum jakoś tak zimowo-świątecznie zrobiło:-)
Aniaa,no coś Ty?:szok::-DA jaki Ty masz numer?Bo ze mną to było tak,że mój numer był z brązowych,a ja juz mam kozaki brązowe i chciałam teraz czarne a z czarnych numeru na mnie brak:sorry:
Bazylek to Ty też bardziej "nasza" jesteś,wreszcie trochę mam z moich okolic tu jest bo kiedyś to tylko asienka_r i ja,pamiętasz Asienko?Ach no i Margaritta ale to w inną stronę już;-)

 
madbebe oj to pechowo dzisiaj :sorry:
A i fajnie,że piec zrobiony,masz tak przytulną chatkę ,ze tylko puścic ciepełko z pieca :-)
A co do nauk wychowania,matko jedyna ja sama nie wiem jak ja to robię...dzieciaki czują naszą miłośc,ale też potrafię warknąc na nich,nie ma co :confused2:
I chyba jestem ostatnią osobą,która powie komuś jak ma wychowywac dziecko :-p
Choc nie....jednej osobie mówię,ale ona mnie i tak zlewa i są tego efekty,ale o tym nie tutaj ;-)

ViKamcia pytasz kiedy się dowiecie,nie wiem,pewnie wtedy kiedy i ja się dowiem.A @ ma przyjśc 13 grudnia,kto wie może 13-sty przyniesie szczęście a nie pecha.:laugh2:
Oczywiście na nastawiam się na sukces,ale w tym cyklu daliśmy czadu.

Dziękuję za trzymanie kciuków.


idę szukac kluczy od chaty bo gdzieś posiałam :confused2:


aha na stronie schoolday.ie jest wykaz ,które szkoły mają wolne z okazji zimy.
 
Ostatnia edycja:
Lubiczanka ehhh te zachcianki :-)ja mam ochote na placki ziemniaczane i zaraz sobie zrobie :-D
Ja nie w ciązy, ale zachciankę na placki miałam i zrobiłam:-):-D;-)


Lubiczanko a się nie chwaliłam?
ten cykl wykorzystany do cna :-D:-D tak więc przekonamy się za jakieś 2 tygodnie :tak:
To kciukasy zaciśnięte:-):tak:

Tichonku pamiętam, pamiętam, a teraz proszę ile nowych mamusiek. Kocham spotkania w Swords:-):rofl2:

AsienkoM
jak tam???
 
Aaniu-ooo-placuszki...normalnie ubóstwiam,ale teraz jakoś tak...nie wiem.
dranissimo-ja mogę Ci zaodać link do tego,który zrobiłam-dziś to był palce lizać:)))A wczoraj się rzuciłam zaraz po ugotowniu i wrażenia na mnie nie zrobił:/I w tym przepisie nie ma nic o tym mowy,ale ja na koniec dodałam zasmaż(sz?)kę:)Za to jutro zrobię grzybową-jakoś mnie na zupki nawiedza;)))
http://www.mojegotowanie.pl/przepisy/zupy/krupnik
Renni-ślicznie Panie wyglądacie na zdjątku:)))
 
reklama
Witam
Oli zajrany sniegiem , chciał mnie namówic na bałwana , ale nie pogięło mnie hihi żle sie czuje siedze przy kominku(aż mnie spodnie parzą). Więc pobawił sie chwile na ogródku:)
Wszedzie atak zimy hihi, nieżle niby sie ludzie przygotowuja, ale zawsze zima zaskoczy kierwców:))
Margaritta hmm no nie wiem , ona pracowała w przedszkolu wiec moze tam ja poznałas...?
W kazdym razie zapraszam do mnie(i nie czaj sie :), a jak bede w Dublinie to koniecznie musimy sie ponownie spotkac , ale z dzieciarnią:))

W wiadomosciach mówia że Pol najszybszy interent na świecie bedzie wow

anieczko trzymam kciuki:)
 
Do góry