reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

sandrula-hu hu ha, fajna mamy zime, nie???
Mi zawsze tu takiej prawdziwej ze sniegiem brakowalo, no i sie w koncu doczekalam! Z tego co slysze to Irole przestraszeni sa niezle, nie dosc, ze kryzys to jeszcze pogoda daje popalic! Jeszcze tylko brakuje polarnych niedzwiedzi i beda miec Polske w IE:-D:-D

Dzieki dziewczynki za mile slowa, no w koncu musialam swoj avatar uaktualnic.;-)
 
reklama
Hej dziewuszki.

Ja po nadplanowej wizycie u GP. okazalo sie ze spadl mi hormon tarczycy. Lekarz przepisal mi Eltroxin 25 i kazal lykac codziennie a za 2 tygodnie mam przyjsc powtorzyc badania krwi i wyniki powinny byc jeszcze przed wizyta w szpitalu.
Nigdy nie mialam problemow z tarczyca.
Wiem ze biola i Tichonek cos na ten temat wiedza wiec prosze o jakies informacje. Czy te leki nie szkodza dziecku i takie tam.

renni sliczny avatar
 
Ostatnia edycja:
Witam!
Anineczko ten lini ze szkołami nie działa
mam nadzieje, ze od Eryka szkoy nie zamkną...
Wilwia co tam u was, jak Tobi, przeszła mu juz ta wysypka?
Andziulina i co z Igorkiem?

a ja juz jutro wracam do domku do męza i dzieci, nie moge sie juz doczekac zeby wysciskac moje dzieciaczki ;-)
 
Witam mamunie:-)
Dzis,jestem w pracy,i jak zwykle nie chce mi sie tu siedziec.Ogladam jeszcze jakies programy o maluszkach i tak tesknie za moim synusiem,ktory juz sobie slodko spi.
Moniadan u nas powolutku.Mamy tesciow.Moja tesciowa pedantka ma prawdziwego hopla na punkcie czystosci.Szczegolnie gazowka musi slnic,nie moze byc nawet smugi na niej:-DDZis czyscila mi garnki wszystkie od spodu:szok:Tobiemu wysypka prawie zeszla,jeszcze zdarza mu sie odkaszlnac takim brzydkim mokrym kaszlem.DZis dzwonila do mnie kolezanka,ze jej synek-w wieku Tobiego,tez od 10 dni ma jakas dziwna wysypke.Jest jakis paskudny wirus.
Andzulina no wlasnie jak tam Igorek??
W sobote nasi lokatorzy jado do Pl,chyba na 10 dni:-):-):-)i mam nadzieje,ze zadne lotnisko nie bedzie zamkniete,coby szczesliwie wylecieli z Ie,w drodze powrotnej do Ie moga przyjsc sniezyce:-DWogole dzis przez przypadek uslyszalam,ze chyba ma ktos z nimi przyleciec!!!mam nadzieje,ze zle slyszalam i ze w przyszlym roku rodzice chyba jego maja przyleciec na kilka miesiecy!!!:wściekła/y::szok:Mam ogromna nadzieje,ze do tego czasu juz dawno nie bedziemy mieszkac razem:tak:
 
Dobrywieczorek:-)

Piękną zimę mamy:-) Moje maleństwo patrzyło dzisiaj w okienku na padający śnieżek z zachwytem wymalowanym na buźce:-)

Dziewczyny mam pytanko o kurierów przewożących paczki z IRL (z Dublina) do PL (lub odwrotnie), polecicie może kogoś sprawdzonego i rzetelnego???:-)
 
hejka
Madbebe ojejku ale pech , ale tez i zakrecona z Ciebie kobietka( hmmm powiem tyle mój M nosi to samo nazwisko co i Ty i tez dni mu sie krecá i wogole jest czasem zakreconyyy:rofl2: ha ha nawet mu sie pytalam czy jakiejs kuzynki w Irl nie ma? A on na to ze nic o tym nie wie:-D
Reni sliczny awantarek niooo i ile u Was sniegu,
A tak wogole ogladalyscie Fakty? Ile sniegu spadlo dzis w Walii:szok:
Anineczko wiec kciukasy trzymam za udaná akcje
 
Moniadan może teraz? School closure updates, November 2010 - SchoolDays.ie: Parents, Teachers, Schools & Education in Ireland szkół z Galway nie ma,ale widzę,że dodają co chwila nowe.

w Walii jak w Walli ale co się dzieje w Polsce? Masakra.
Zresztą nie tylko bo Czechy,Niemcy,Francja no i my.
W Dublinie ponoc pada i ma padac do jutra do 12pm.
Ponoc 2,400 klientów Eircoma ma odcięte telefony i internet :baffled:

moniadan loty są w Dublinie, Zamknęli lotnisko w Galway,ale za to Warszawa miała dziś kłopoty.Nie wiem skąd lecisz.Sprawdzaj sobie w necie aktualności.:tak: szczęsliwego lotu:tak:
 
Dziewczynki - ja tylko na sekundę - wybaczcie, że nie komentuję żadnych postów, ale jestem tak zmęczona, że ledwo na oczy widzę - mam 3 dni wyjęte z życiorysu... w każdym razie - dzisiaj Igor wylądował w szpitalu... na szczęście wypuścili nas po kilku godzinach. jutro napiszę więcej.
no i uważajcie na swoje dzieciaczki - panuje jakiś cholerny wirus hand, foot and mouth disease Hand, Foot, and Mouth Disease: Fast Facts | CDC - Respiratory Viral Diseases my właśnie to przechodzimy...
 
reklama
Do góry