reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ale mocno u nas pruszy i jakie wielkie platki leca...hihi.ale fajnie cyba popoludniu balwaa ulepimy bo snieg super sie klei ..:)
to dobra wiadomosc jak dla mnie

a zla dla nie to taka ze rodzce dzisiaj wracaja z Edynburga i mieli miec lot o 6:40 a jeszcze sa na lotnisku i niewiadomo kiedy wystartuja a juz powinni ladowac w Gdansku...wrrrr

nic ide cos wiagnac bom glodna jak wilk
 
reklama
Dziendoberek

Ja znowu nie wyspana Aaron budzi mi sie w nocy z okropnym placzem Nikodem wciaz chory
ach jak ja nie znosze jak dzieciom cos dolega

anieneczka trzymam kciuki za corusie w tym roku duzo chlopcow sie rodzilo wiec na przyszly beda dziewczynki
 
Wow ale niemy krzyk:cool::szok:
Tichonek jak wizyta u GP, dotarlas przez te sniezyce?;-)
Madbebe widze ze ty zakrecona jak i moj R no i mnie czasem tez sie zdarza:tak:. Wiec poprostu dzis czeka cie znow wycieczka, ale kurcze tyle sniegu dopadalo. Uwazaj na drodze:happy2:
Andzulina, Sandrulinska, Alex zdrowka dla waszych dzieciaczkow i sil dla was kochane:tak::-)
Kamcia super ze weekend udany:-)
Moniadan szczesliwego lotu
Bazylek witaj
Asienko-r gratki dla Ani za jej nowe zabki:-)
AsienkaM najwazniejsze ze to nic powazniejszego niz tarczyca i leki pomoga. A podobno w ciazy czesto jest niedobor hormonu tarczycy. Wiec nie martw sie glowa do gory:tak::happy2:
Vikamcia, Kasiuleczka zdrowka dla was:happy2:
Anineczko trzymam kciuki za girl:-p, a dla Agi_Irlandia zaciskam piastki na boy'a

Ja koncze kawke, zaraz zrobie 2sniadanie mlodemu i musze budzic R. Busy day dzis mamy. Musze isc na podpis do socjala a tu za oknem mi sypie co nie miara :szok:. U nas na osiedlu snieg od 4 dni lezy a tu jeszcze mu malo i pada:eek:. A potem planujemy od razu ruszyc do Killarney no ale zobaczymy jaka droga bo na tych oponach to strach z deka tak daleko sie wybierac.

Kurcze u mnie sniezyca:szok::szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
dziendoberek,u nas juz po zimnie i po sniegu tez,za to pada i sttttrasznie wieje.
znow pozostaje nam siedziec w domu i wymyslac zabawy,juz sie nudzi.
pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
witam snieg sypie niezle, bedziemy balwana lepic. tak a mnie szlag trafi, zawozimy oliego do przedszkola back rd. I lukasz przy****l w skale dwie opony dziurawe . dopiero co wymienilismy. wydarlam sie jak po****na na niego, bo ile mozna. no nic stoimy w korku do miasta potem do mechanika. nie wiem skad wezme kase? dobrze ze mamy drugie auto. musialam sie wyzalic bo mnie rozniesie w tym aucie.
 
Zdrowka zycze chorowitka:)
Vikamcia a tobie co jest? grypa Cie dopadla?

U nas tez nasypalo sniegu i to sporo....zastanawiam sie czy tu gdzies sanki mozna kupic?
Kupowala ktoras z Was?
Mamy taki duzy sklep ze wszystkimi *******ami dla dzieci i moze tam sa?ale jak tu z osiedla wyjechac:eek:.

Pospalismy do 9:10:-);-)oczywiscie mlody z nami w lozku...o ktorej przyszedl to nie wiem:no:
 
U ns pada-a jam zachwycona jak dzieciątko-jak mi się miło spacerowało z Danielkiem od rana w taki pruszek:)))
Kamcia-ło jesssu-wcale Ci się nie dziwię-hmmm.a może ten Twój Ł nie powinien siadać za kierownicę w niepogodę...bo widzę,że deszcz,śnieg,zachmurzenie ciągle coś się dzieje:(Tulkam Cię mocno-bo wyobrażam sobie co teraz czujesz:***
Madbebe-nie pozostaje nic innego jak jeszcze raz pożyczyć Ci udanej wizyty:)
Bina-skąd ja to znam...ale ja raczj należę do tej grupy ludzi,która rusza się z domku bez względu na okoliczności przyrody-ale zdecydowanie w ulewę i wiatr nikt mnie nie wyciągnie:/
Ewelcia-u nas codziennie Młody ląduje ok 3,4tej i tak do rana-z tym,że ja nie dłużej jak do 6tej kwitnę w łóżku-za to potem mnie nie interesuje co się tam na górze dzieje-płacze Młody-niech tatuś go utuli;)))
 
reklama
dobry!
alez zime mamy:szok:Sypalo takimi platami niedawno ze w szoku jestem:eek:

U mnie od rana przeprawy z rozpalaniem kominka;-)Zawal na miejscu czasem,ale trza sie przyzwyczaic..;-):eek:

kasiuleczka25-nie wiem czemu tak wyszlo ze sie zakrecilam;-):-DA maz nosi moje panienskie nazwisko czy te odziedziczone po malzonku?

ewelcia
-ja tez mam w eircomie:sorry:odciac nam nie odetna najwyzej awaria nastapi..:eek:i my bedziemy odciete..:sorry:
frog-nic nie mow.Ja juz s*am po gaciach na mysl o tej jezdzie.Wczoraj sie balam,gdzie asfalt byl czarny a co mowic dzis
:eek:Moze jakos dopyrkam,jak nie to najwyzej nie dojade..:sorry:

Andzulina,
Alex,Sandrulinska-zdrowka dzieciaczkom! i wszystkim chorowitkom malym i duzym rowniez!

kamcia*-nie dziwie Ci sie bo i ja bym sie zagotowala..:sorry:co za pech no!

Milego dnia i uwazajcie na siebie!-na drogach szczegolnie..
edit: wlasnie tez dzis sie rano z A. zastanawialismy skad tu sanki wytrzasnac.Czy z PL sciagac czy jak..
 
Do góry