reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam
a no Madbebe-nie ma tego złego...a coś się z pewnością znajdzie-u mnie?;)))))
Wiesieńko-gdyby nie pewna paka uczęszczająca do szkoły chętnie bym sie wyrwała w tamte rejony:)
VikamciaG-wszystkiego dobrego.I szczęśliwego rozwiązania:)
Karolinanicola-prawda?Sama nie wiem o co z tym czasem chodzi;)
Pauletta-brawo!!!bYNAJMNIEJ ZA WYRODNĄ mAMUSIĘ cIĘ nie mam...Niektóre babki mogą a od urodzenia nie karmią cycusiem.o!
Sandrulińska-super,że jednak wizyta nieodwołana:)))Będzie się u Was działo:)
Tichonek-myślałam,że to dziś nowy suwak-ale do jutra muszę poczekać:/
 
reklama
bry!
Wikta miala lekka goraczke w nocy,rano w sumie tez.Na razie sie bawi..Na prawej nozce ma czerwona plamke przy wkluciu,dosc duza w sumie:eek:To normalne?:sorry:
pauletta-gratuluje!ja tez mysle od odstawieniu cyca,ale na razie na mysleniu sie konczy.Ciagle nie mam sily siedziec po nocach i tak to odwlekam..W dzien tez zawsze za duzo do zrobienia..zeby sleczec az zasnie.Z drugiej strony juz chcialabym przestac karmic,ale niedostatecznie widocznie..
wiesienka-w sumie racja,choc ona i teraz wejdzie wszedzie;-)
Vkamcia-najlepszego
asienkaM-uuuu to nieciekawie z ta plesnia.Jak raz wejdzie to ciezko ja wyplenic:no::-(Tym bardziej ze tam zamoklo wszystko pewnie.Ja bym sie juz pakowala stamtad:sorry:

kamcia-szczesliwego powrotu!
 
Bry:-)
Tak Lubiczanko nowy suwak co czwartek:-D
Biola filmik jest piękny:tak:To o której w sobotę masz tę wizytę w Medicusie bo mi nie odpowiedziałaś?
karolinanicola ile sama wizyta i badanie ginekologiczne kosztuje w Medicusie to nie wiem,ale np.USG przezpochwowe 80E więc myślę,że wizyta może z 50-60 Jurków.
ViKamciaG

i631969.jpg
 
Bry:-)
Tak Lubiczanko nowy suwak co czwartek:-D
Biola filmik jest piękny:tak:To o której w sobotę masz tę wizytę w Medicusie bo mi nie odpowiedziałaś?
karolinanicola ile sama wizyta i badanie ginekologiczne kosztuje w Medicusie to nie wiem,ale np.USG przezpochwowe 80E więc myślę,że wizyta może z 50-60 Jurków.
ViKamciaG

i631969.jpg

och tichonku sorki widocznie nie doczytalam
wizyte mam na 15 a ty????
 
Witam wszystkich :)

Karolina mam nadzieje,ze wyniki wyjda dobre.
Asienka dobrze,ze znalazlas winowajce tego kaszlu i wlascicielka mieszkania szybko zrobi z tym porzadek .
Pauletta to wlasnie najlepszy moment na odstawienie,gratulacje,tez odstawialm jakos po pol roku bez zadnego problemu.
Biola filmik swietny :)
Alex duzo zdrowka,madbebe dla malutkiej rowniez.
U nas od rana maly zjadl kache i oglada nickjr,ja zrobilam sobie kawke wlasnie.Milego dnia wszystkim.
 
dzień doberek:-)
Pauletta jeszcze raz gratki;-) i nie wyrzucaj sobie.ja też odstawiłam młodego jak miał 5 miesięcy choć pokarmu miałam sporo ale nie czuję się przez to wyrodną matką:-p
Biola świetny filmik:tak:
Tichonek nowy kolorek?lubię niebieski:-)
Alex kuruj się kobietko:tak:
Madbebe moje dzieciaki miały zaczerwienienia a nawet opuchliznę po wkłuciu także myślę że wszystko jest ok ale jak się niepokoisz to pokaż to miejsce Gp:tak:
 
reklama
Pilnie poszukuję kogoś kto zna się na ekonomii<albo znającego się na biznes planach_potrzebuję małej rady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry