reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hi!;-)
no i dupa albo ja jestem jakas lewa albo niekumata totalnie:no: oni odwolali ten lot dzis , bo juz wczesniej sie dowiedziala ze nie moze lecioec wczoraj byla u gina i moze:eek: no ale odwolali juz 3 tygodnie temu i teraz beda wybierac nowy termin, przed chwila dzwonila do mnie:sorry: kurcze zeby jak najszybciej:-(
karolinanicola dobrych wynikow!;-)
lubiczanko Ty to zawsze wszystko z usmiechem robisz :tak: w tym ci nie pomoge niestety bo ja lewizna ekonomiczna
pauletta gratki dla super mamusi:-)
wiesienko no niestety tak to juz poytem jest jak dziecko zacznie biegac i nie usiedzi w miejscu:sorry:
vikamciag spełnienia marzen
 
reklama
ello babeczki
u nas dzis pobódka o 8 ,20 a za oknem taka mlga ze sasiadow po drugiej stronie nie widac, no nic moze sie wypogodzi popoludniu i wyjdzie slonko tak ja wczoraj

VKamciaG wszystkiego najlepszego i spelnienia najskrytszych marzen
Lubiczanko ja to tez nie pomoge choc ekonomie w szole mialam.
 
No trudno...ale czekam:)))
Sandrulińska-ahaaa...to ja też niekumata:(I dopiero dziś Ci powiedzieli,że i tak już odwołali?????????Coś tu nie halo:/
Kasiuleczka-wyjdzie,wyjdzie:)))
 
no jak zglodniala to co ma zrobic, domaga sie i juz.

Ale ona ma już rok:) i już nam się nie budziła na jedzenie, spała całą noc:) czasem jak zęby wychodziły to tylko na chwilkę lub czasem płacze przez sen, ale żeby na jedzenie to nie:-p:confused2:

Wiesienko
, ja jakoś ogarniam mimo że Ania chodzi:-p:cool2:, ale ciągle Ania zostaw, Ania nie wolno:-D:-D:-D, czasem jest ciężko, ale jakoś trzeba funkcjonować. Teraz właśnie szykowałyśmy warzywka na zupkę, marudziła i płakała, bo na rączki chciała, wtedy sadzam ją sobie na kolanach i jazda:-D. Teraz się układa do snu.
 
Witam:-)
Natalka dalej przeziebiona,:-( niby nie jest zle ale dalej ja ten katar meczy, a ja na szczescie juz duzo lepiej sie czuje. Mleko z miodem i uni flu postawilo mnie jakos na nogi.
Sandrula-no to szkoda!
karolinanicola-z tego co wiem, ginekologiczna wizyta w medicusie kosztuje €80, tak samo jak usg.
lubiczanko-ja tez niestety Ci nie pomoge.
vikamcia-wszystkiego naj
 
U mnie lampka od rana nie zgaszona bo ciemno:sorry:I czuć jesień w powietrzu,para z gęby poszła w ruch:-D
Do szkoły po dziecko dziś idę wcześniej,tj.o 12:30 bo będą smyki jakieś kwiatuszki sadzić przed szkołą i można przyjść popatrzeć:tak:Takiej atrakcji nie odpuszczę:-D
Nie wiem czy jakiś spadek ciśnienia czy inny czort ale śpiąca dziś jestem niemiłosiernie:sorry:
Idę pranie rozwiesić
 
lubiczanko pytaj mnie a ja ciebie:eek: no i czy oni sobie tak moga bilety przekladac? nie stracili pieniedzy? nawet dzis mi adam powiedział ze moze oni wogole tych biletow nie mieli:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:szok:
renni zdrowiejcie dziewczynki patek tuz tuz:tak:
 
reklama
Sandrulińska-no to fajnie...Dobrze,że Wass w ogóle poinformowali:/
Renni-nawet Ty nie pomozesz?;)))
Tichonek-ja też bym nie chciała przeoczyć takich akcji:)))
Asieńko-ale zawsze tak jest-robotnicy doskonałe wyczucie mają jeśli o takie hałaśliwe prace chodzi:(A może w innym pokoju-tzn z innej strony domku?i radio cichutko....
 
Do góry