reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Dziewczyny dziękuje Wam za odpowiedz; ale mnie podłamałyście 80e wizyta i jeśli bym chciała usg a będe musiała go zrobić to dodatkowo kolejne 80e płace:szok::szok: tozto rozbój w biały dzień a jak tak co miesiąc by trzabyło chodzić? a jak tu jest na medyczną karte czy Ci irlandczycy mają normalych od tych rzeczy lekarzy?
asienka_r moja agatka też czasem jeszcze zażyczy sobie mleka na noc ale na szczęscie da ją sie oszukać piciem i dalej śpi.
reni zdrówka życzę
 
Vikamcia wszystkiego najlepszego!!
Sandrulinska a kto mial do Was przyleciec??ja jakas nie w temacie:cool2:
Lubiczanko ja tez nie pomoge:no:
Asienko M...ale ze Wy przez dluzszy czas nie czuliscie tej plesni...ja to bym chyba od razu poczula...goncie landlorda zeby cos z tym zrobil

ale dzis zimno...brrrrryyy wyszlam na ogrodek zeby smieci do kosza wsadzic i zmarzlam....mgla rano okropna byla....a wczoraj jeszcze w krotkim rekawku do miasta polecialam.......

Musze posprzatac lazienke bo mam syf...tzn moj M wczoraj zrobil...jak wymienial baterie przy wannie....

Sluchajcie jaka jestem zajebista ,zreszta moj m tez:-p:zawstydzona/y:
Mieszkamy tu ponad miesiac ale ja sie wczoraj kaplam ze my prysznic mamy na prad a nie ze z boliera:zawstydzona/y::-D:-D
A ja piec wlaczalam zeby woda na kapanie sie zagrzala.....
Przyszedl nam rachunek za gaz od 3wrzesnia do 1pazdziernika 9e....ja sie smialam ze jakbym "nie grzala "wody na mycie to bym miala 5e:-D:-D
Juz kiedys mialam sprawdzic jak to z tym jest...az tu wczoraj mnie olsnilo.
Kupilismy nowa baterie z prysznicem i m zamontowal przy wannie...
 
Teraz nadal nie śpi, bawi się, wciągnęła obiad. A niech jej będzie, aby nie marudziła:-D:-D:-D
Sandrulińska a może i nie mieli:szok:, ale po co mówili, że przylecą
Tichonku u nas też tak zimno, aż się nie chce wychodzić.
Karolinanicola ale ona pije mleko przed snem, i w nocy ostatnio też chce i potem koło 6.30
Ewelcia:-D:-D:-D:cool2::cool2::cool2:, dobrze, że w ogóle się skapłaś:-p

EDIT:
Madbebbe to czerowne po szczepionce jest normalne, mało tego, między 6 a 12 dobą po MMr może wystąpić gorączka, jest to normalne i oznacza uaktywnienie się któregoś wirusa, na którą szczepiłyśmy. Tutaj Ci pewnie tego nie mówili, ale wiem to od moich koleżanek z Polski. U nas ta gorączka była w 9 dobie, chociaż może to przez zęby
 
Ostatnia edycja:
witam!

Lubiczanko śniłas mi sie dzis :cool2:
Vikamciag, wszystkiego najlepszego :tak:

Karolinanicola, czyżbys planowała zafasolkować? ;-)

Ja dziś mam luzik, obiad z wczoraj, dzis tego słoneczka chyba juz nie zobaczymy :sorry:

Sandrulinska, ja na miejscu Twojej przyjaciółki bym nie przyleciała, pierwszy trymestr nie jest dobry na latanie, tymbardziej ze ona jeszcze jakies krwawienia ma, ale powiedziałabym ci wprost i ustaliłabym jakąs bezpieczna date, a nie takie robienie w balona, dziwne to, a jak sie zmienia daty to na pewno sie coś płaci
 
reklama
Do góry