reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

lubiczanka-wiec jednak tel okazal sie pozyteczny;-)Juz Ty na pewno zajecie znajdziesz,a jak nie to odpoczywaj!Zapomnialam 'wycalowac' bąbla z okazji 11-miesiecznicy wiec sie poprawiam ;-) xxx
wiesienka-moja jeszcze nie chodzi sama,za to strasznie sie rwie i musze hamowac wszelkie chodziki coby nie wyrznela:baffled:Za to wlasnie jak spac pojdzie to nie wiem w co rece wlozyc;-)U mnie maka ziemniaczana za rada dziewczyn poczynila cuda.Zeba mamy jednego a ze 4pieluchy dziennie 'nafullowane';-)
sandrulinska-fajnie ze jednak wizyta dojdzie do skutku
renni-zdrowka!

a jak tam nasze 'Hiszpanki'?haloooo!;-)
anineczka tez nas sobie odpuscila;-):angry:;-):-Dwidac czynnie wypoczywaja ;-)
 
reklama
madebebe-u nas tez najpierw byly pchacze a chodzila z nimi non stop i pedem, ale bala sie sama, az pewnego pieknego poranka niedzielnego odwazyla sie i juz tak zostalo:-D wiec kwestia czasu, a teraz delektuj sie ze nie chodzi;-):rofl2:
 
Witam laseczki
Kasiun slicznie jest dzis byłam na Barbarze:) Jutro ostatni dzien rano sie poopalam i pakowanie i wylot:(
AgaNatalia cudne zdjecia!!!
Pauletta tort wyglada smacznie:)
Witam nowe mamuski.
Didi jak wroce to z checia pójde na Zumbe:)
Dobranoc
 
Hejka

Aga Natalia - śliczne fotki! Dzieci urocze :biggrin2: i dodam, że grzeczne :tak: Sesja rewelacyjna! Też taką chcę..daj namiary :happy:
Pauletta - a to miałaś szczęście dorwać w zestawie.. ;-) A dzieło udało Ci się pięknie :tak: tylko powiedz co tam dobrego w tych kieliszkach? Bo wygląda równie apetycznie..


My jutro prądu nie mamy a m.planuje jajecznicę zrobić w kominku - heh - a potem zupę podgrzać..ciekawe jak mu pójdzie..:rofl2:
 
Ja tak szybciutko wpadam się pochwalić...Zuzia cały dzień bez cyca i udało mi się ją uspać bez cyca również :tak: kurcze nie które moga pomyśleć że wyrodna matka ale ja chyba się zaprogramowałam jednak ...jeszcze miesiąc temu nie widziałam możliwości żeby ją zabrać od cyca...ale minęło te magiczne dla mnie 6 miesięcy a nawet prawie 7 i już mnie to męczy a także wiem że to ostatni dzwonek aby zrobić to w miarę bezboleśnie i dla mnie i dla niej
Dobranoc mamuśki :-)
 
Już po północy, więc jeszcze wdepnęłam by życzenia złożyć :tak:
ViKamcia - sto latek! :-)

Pauletta - gratuluję! Mi też czasem się udało uspać Patryka bez cyca..dodatkowo m.go usypiał dosyć często i byłoby git ale teraz tylko ja usypiam to on od razu czuje blisko cucusie..więc nie wiem kiedy się odessie - heh
 
Ostatnia edycja:
Witam
Dziś chyba pierwsza bedę. Zaraz zmykam na badania morfologii mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze trzymajcie kciukasy bo jak zawsze sie boje. O tyle dobrze mam ze wyniki zobacze juz po południu na komputerze co ten internet zrobil jaka cywilizacja weszla kiedys trzabylo leciec po wyniki do przychodni osobiscie:szok::szok: Pozatym dzien za dniem ucieka i zazdroszcze tym ktorzy sa przed wylotem do polski do rodziny zawsze najfajniejsze sa przyloty.
Pauletta gratulacje
lubiczanko Twój bąbelek ma już 11 m-cy czy coś mi się przewidziało? wow jak to szybko zleciało i kiedy :shocked2:
A co do ginekologa to wiecie ile teraz w medicusie biorą za wizytę
 
Hejka dziewuszki, widze ze jestem druga dzisiaj. :szok:

:baffled:
Kurde musze zadzwonic do landlorda i powiedziec zeby przyjechala bo mamy problem. szykuje sie maly remoncik obejmujacy lazienke i troszke sypialnie:eek:.
jakis czas temu kupilismy lozeczko dla dziecka, zrobilismy przemeblowanie i ustawilismy lozeczko przy scianie a po drugiej stronie jest lazienka. po jakims czasie kupilismy wozek i polozylismy pudelko z nim pod lozeczko bo go jeszcze nie rozpakowywalismy.
wczoraj mnie tknelo i zajzalam pod lozeczko i okazalo sie ze pod pudelkiem caly dywan zaplesnial:wściekła/y:. poczekalam az przyjedzie maz. rozkrecil scianke pod wanna i okazalo sie ze popuszczaly laczenia sylikonowe miedzy wanna a plytkami i w rogu cieknie woda ciurkiem:szok::szok:. Spalismy dzisiaj w drugiej sypialni bo maz pral dywan ale to nie da rady, trzeba wymienic dywan:crazy:.

pieknie, a ja sie dziwilam czemu mnie kaszel tak dlugo meczy, a ja mam przeciez alergie na plesn:wściekła/y:. musze poprosic wlaciciela zeby w miare szybko to zrobil bo ta alergia ale najwazniejsze, ze niedlugo juz dzidzius sie pojawi.

Pozdrawiam mamuski zycze milego dnia.
 
reklama
Do góry