reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

alez Wy produktywne!:szok:
witam sie:happy:
My rano bylismy na szczepieniu.Ja zes**na jak zwykle a Wikta pierwszego wklucia w ogole nie zauwazyla,przy drugim zakwilila i tyle:-)Moja dziewczynka:-)
kasiun- kuchnia taka: Hello Kitchen Kitchen – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores Tylko proponuje zajrzec do pudelka w sklepie lub zaraz po wyjsciu,bo u nas byl polamany czajniczek:crazy:
Gdyby ktoras z Was chciala zakupic wozek z lalka to swietna promocja jest w smythsie-polecam http://www.toys.ie/Graco-Smart-Baby...essionID=0be86fac-3790-4ce2-bb89-92937e4a427a
Aga_natalia-sliczne fotki,a blizniaki jak laleczki z Twoja cora wygladaja..:tak:
lubiczanka-nie mysl o przeszlosci,nie warto;-)
misia-nie wazny wyglad,ale smak:tak:
pozdrawiam w ten piekny dzionek!:-)
 
reklama
hejo!;-)
pauletaa miłości , miłości i jeszcze raz seksu:-)
aga natalia absolutnie fantastyczne zdjęcia!:-) jesteście piękną rodzinką:-):tak:
biola gratulacje:tak:
margaritta ale fajnie sobie pewnie dupke grzejesz:-)
ja czekam na telefon bo nasi przyjaciele mają przyleciec na 12 dni do nas w sobote, ale ona krwawi i poszła do ginekologa zapytac czy moze leciec bo to pierwszy trymestr ciazy:-( i czarno widze ten przylot niestety:-(
 
Hejo!:-)

Ale sie dzis rozpisalyscie....
Ciezko za Wami dziewczynki nadazyc!:tak::tak:
U nas chorobsko sie wdarlo do domu od niedzieli wieczorem Natalka chodzi za slimaczona, kicha, dycha, dzis juz jest troche lepiej ale i tak dalej ma ciepla glowe naszczescie katar sie troszke zagescil i oczka juz jej tak nie lzawia jak wczoraj, ale za to mnie zaczyna rozkladac. Rano wstalam jakas taka obolala gardlo mnie boli.:wściekła/y:
Pogodaz ladna, slonko swieci wyszlabym na dwor ale boje sie, ze nas zawieje,w piatek lece z Nati do PL wiec musimy byc zdrowe.
Tichonek-zapomnialam podziekowac Ci za gratiski!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak: Napewno przyjedziemy z Ewa na korepetycje.
Co do spotkania to ja bardzo chetnie, tylko po 27.;-)
Margarita-grzej dupsko, grzej, wypoczywaj na maksa!:tak:
aga-natalia-przesliczne fotki!!!! Super ujecia!
sandra-trzymam kciuki!:tak:
Witam tez oczywiscie wszystkie nowe foremki!!!

Spadam nalesniki robic.
 
Madbebe-nie,no ja wiem-to samo'klientowi"powiedziałam:)))I co tam-telefon dał mi powera i wyprodukczyłam-sałatkę z selera i ananasa,ciacho,obiad na dziś i jutro,i nawet sniadanko dla J do pracy na jutro:)
Renni-no dochodzdzcie do siebie migiem-piątek lada dzień;)Tulkam:*
VikamciaG-ale że co?
Misia-jak brzusio-a może to fasolinka się domaga o więcej;)))
sandrulińska-uuu-mam nadzieję,że ze znajomą wszystko w porzdku-pal licho prylot-byleby z maleństwem wszystko dobrze było:)
Didi-a co to takiego to Zumbe????
No i co tam....Piękny dzień dobiega końca...co tu jutro robić-jak wszystko zrobione;/
 
Jutro kontrolna wizyta w szpitalu. jedynie co mnie denerwuje to to ze musze jechac autobusem, godzina w jedna strone i godzina w druga. no ale coz mi innego pozostaje jak nie mam prawa jazdy. Dlatego maz namawia mnie zebym zrobila prawko ale ja sie boje, moze po urodzeniu dziecka jak bede w polsce przez 2 miesiace to bede miala wiecej odwagi i zrobie.
milego wieczorku zycze.
 
uffffffff z dzizdziusiem wszystko okej i przylatują:-) bedzie balanga przez 12 dni:-):-):-):-)
renni zdrówka dla Was dziewczyny i nie dajcie sie bo wyjazd musi byc udany:-):tak:
 
witam sie z wami mamuski:-D,
moja Asia odkad smiga to ciezko cos zrobic, dopiero jak pojdzie spac to biore sie za cokolwiek. Poza tym w pracy jakos duzo i troche zmeczona ostatnio jestem. Dzis troche juz pupa czerwona ale 5 kup bylo wiec tez zeby znow :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Lubiczanka - jak nie masz co robic to zapraszam do mnie pobawisz sie z Asia a ja cos tam zrobie.
renni - zdrowka
sandrulinska- to super ze juz dobrze :tak::-):tak:to szalejcie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry