reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzień dobry
No ja też ciekawa jestem co z tym prawem jazdy będzie mało to nie mogę znaleść mojego prawka i zachodzę w głowę czy czasem na wysepce nie zostało cały pobyt co mogłam pośmigać po polskich drogach to jako pasażer się raczyłam:wściekła/y:nic tydz i sie dowiem. A co do tyg to już tylko tyle nam zostało urlopiku jejku jak mi się niechce wracać:no::no::no:
No to nic lecę dalej robić zakupy bo dzień za dniem ucieka i trzeba prowianciku nazbierać.
Miłego dzionka wam życzę:-):tak:
A wakacjującym się margaritto kamcia dużo słonka i lenistwa
 
reklama
hej kobietki
dzindusia ja nic takiego nie słyszałam:no:
Tichonek wiesz jak to z nimi jest-mają czas na wszystko:sorry2: ale na pewno za niedługo ci przyślą:tak:
 
Ola :-)
ehhh dziewczynki - pozdrawiam WAs sedrecznie ze slonecznej Hiszpanii. Pogoda jak na razie super, morze wino spiew:-D superowo:tak:
dziewczyny moje zachwycone , jedzenie pierwsza klasa. No i nasze dogadywanie sie z nimi- uwielbiam ich angielski:-D

Oczywiscie nie czytalam wtecz- wybaczcie. Ale zajrzec musialam- a teraz basen i slodkie nic nie robienie az do obiadku- leze bykiem:cool2:
 
Ola :-)
ehhh dziewczynki - pozdrawiam WAs sedrecznie ze slonecznej Hiszpanii. Pogoda jak na razie super, morze wino spiew:-D superowo:tak:
dziewczyny moje zachwycone , jedzenie pierwsza klasa. No i nasze dogadywanie sie z nimi- uwielbiam ich angielski:-D

Oczywiscie nie czytalam wtecz- wybaczcie. Ale zajrzec musialam- a teraz basen i slodkie nic nie robienie az do obiadku- leze bykiem:cool2:
No i takiej to dobrze:)))))))))))))))))
 
no i klops :-D:-D bo nadal nic niewiem Dzieki dziewczyny bardzo Wyczytalam ze skoro jestesmy w UE to nasze prawko powinno byc respektowane tylko z drugiej strony nie maja jak nam punktow karnych przypisac (w razie ''w'') zastanawiam sie tylko jak sie to ma do osob ktore pracuja jako kierowcy (jak muj P) choc u niego w pracy nic na ten temat niewiedza (ale to nic nowego - oni nic nigdy niewiedza):crazy:
 
Ola :-)
ehhh dziewczynki - pozdrawiam WAs sedrecznie ze slonecznej Hiszpanii. Pogoda jak na razie super, morze wino spiew:-D superowo:tak:
dziewczyny moje zachwycone , jedzenie pierwsza klasa. No i nasze dogadywanie sie z nimi- uwielbiam ich angielski:-D

Oczywiscie nie czytalam wtecz- wybaczcie. Ale zajrzec musialam- a teraz basen i slodkie nic nie robienie az do obiadku- leze bykiem:cool2:

Ależ Ci dobrze, odpoczywajcie i bawcie się dobrze:-D:-D:-D:-D

Witam
Ania od rana marudząca:no::crazy:, dzisiaj gorączki nie ma, ale ciągle marudzi i sama nie wie czego chce. Ale jakoś dwa prania zrobiłam:-p:rofl2:, więc chyba nie jest najgorzej. Na rękach by tylko chciała być:baffled:. Może w końcu wyjdą jej te zęby. Ja od rana mam dobry humor a to dzięki szalonej nocy z M:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:.

Miłego dzionka
 
dzindusia a może idźcie do taxu się dowiedzieć albo na gardę?no tam to chyba powinni coś wiedzieć:-p
Margaritta wiem że zazdrość to okropne uczucie ale zazdroszczę ci jak cholera-wyobrażam sobie jak leżysz na leżaczku z zimnym drineczkiem z parasolką;-) ach...
Alex jaka mgła?u mnie piękne słoneczko.a z tymi oczami to pogoń Gp bo ty niedługo rodzić będziesz i żeby zdążyli cię przebadać:sorry2:
Asieńka no jak facet dogodzi to babka cały dzień w skowronkach i nawet marudzący dzieć nie wyprowadzi z równowagi:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzindusia,Tichonek-a ja zapytałam kierowcę-zawodowego,który nic na ten temat nie wie...Może to w pracy u Twojego męża jest taki wymóg????
Nie to na pewno nie bo koleżanka z osiedla też mówiła,że musi wymienić:tak:Pisałam już o tym,że chodzi o to,żeby prawo jazdy było w języku angielskim bo oni tu nie kumają o co z innymi chodzi:-D
Ponoć są jakieś formy do pobrania na tę okoliczność,zapytam jej gdzie i jakie...taka wymiana chyba 30 Jurków kosztuje:tak:
Margaritta słonka dużo bo nie miałam okazji wcześniej życzyć i leniu**** do woli:tak:
P kuzyn z dziewczyną też w sobotę do Hiszpanii na tydzień polecieli,odwoziliśmy ich na lotnisko:tak:
A ja się właśnie na pierwsze USG na sobotę,na 14-tą zapisałam
b1145402593444574e13cb04.gif
 
reklama
Do góry