reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hej dziewuszki , powoli próbuję nadrobić wszystkie zaległości na bb i wkońcu dotarłam tutakj .. alew chyba nie przeczytam wszystkiego co napisałyście przez te prawie 2 tygodnie:sorry2:
chociaż się postaram...

ostatnio czuję się fatalnie, naprawdę , fatalnie.. wczoraj prawie cały dzień przeleżłam w łóżku bo czułam że jak wstanę to padnę...:baffled:

co do ślubu to wszysztko super, późńiej imprezka, eż udana... ehhh jak ja się cieszę że już po wszystkim:-p

teraz tylko czekać na kościelny:-D

urlop różnież udany , pojechaliśmy do Waterford bo nie mogę latać samolotem w 1 trymestrze... więc wszystko poza Ie odpadło:-(
ale nadrobimy po porodzie kolejnym;-)
Chociaż i tam było super, trochę pozwiedzaliśmy , oczywiście dzidzi nie dało mi żyć i wymiotowałam niemal codziennie, a każda podróż autem była masakryczna:baffled:
Vi za to spodobał się splashworld:-) pluskała się jak szalona, nurkowała i wogóle...
i jeszcze długi korytarz w domku:-D bo się wybiegała jak szalona.. haha
od jednego końca do drugiego:-p
aha jeszcze... zrobiliśmy prawie 2000 zdjęć... haha
no i nie dpoisałam że mała uwielbia karuzele w kasynach:-D zaliczyła prawie każdą możliwą...
jak wgram filmiki to wstawię;-)

no to chyba by było na tyle

aaaa i czy mogę prosić o głosiki na Vi... w sygnaturce link z góry dziękuję

aha i misia... ale ty msz już brzuszek:szok: mojego to wogóle nie widać jeszcze:no:
 
reklama
Uderz w stół a nożyce się odezwą,dostałam list ze szpitala:-DMam wizytę na 24 listopada,na 8 rano:tak:.Myślę,że to i tak szybko bo niespełna 14 tc:tak:Ale może przez moje komplikacje przy pierwszym porodzie:sorry2:

Ale Ci fajnie, to od czego to zależy??? Ja miałam pierwszą wizytę u GP w 8 tyg. a dopiero w 21 w szpitalu. Ale może masz rację, może to przez to
 
Nie to na pewno nie bo koleżanka z osiedla też mówiła,że musi wymienić:tak:Pisałam już o tym,że chodzi o to,żeby prawo jazdy było w języku angielskim bo oni tu nie kumają o co z innymi chodzi:-D
Ponoć są jakieś formy do pobrania na tę okoliczność,zapytam jej gdzie i jakie...taka wymiana chyba 30 Jurków kosztuje:tak:
Margaritta słonka dużo bo nie miałam okazji wcześniej życzyć i leniu**** do woli:tak:
P kuzyn z dziewczyną też w sobotę do Hiszpanii na tydzień polecieli,odwoziliśmy ich na lotnisko:tak:
A ja się właśnie na pierwsze USG na sobotę,na 14-tą zapisałam
b1145402593444574e13cb04.gif

nio co do formularzy to wszystko wiem a cena to 25e za prawko na 10lat
Musze sie tylko upewnic czy aby napewno ta wymiana jest konieczna
dzieki
 
ja pierwszą wizytę w szpitalu przy obu ciążach miałam ok 15 tygodnia
Tichonek a pisałam przecież że niedługo na pewno dostaniesz upragniony list;-) tylko sama się nie spodziewałam że to będzie tak szybko:-p
dzindusia ja nie wiem jak to jest z tym prawkiem ale na mój chłopski rozum to oni nie mogą nam niczego zarzucić,nie mogą nam kazać wymienić naszego polskiego prawa jazdy.przecież jesteśmy w Unii i na moje oko taki nakaz byłby pogwałceniem naszych praw i dyskryminacją:tak:
 
drozdusia ja myślę,że jak na Dublin to moja wizyta jest szybko:tak:Tak jak asienka pisała nawet w 21tc Cię zapraszają na pierwszą:sorry2:Ale być może to jednak przez mój niezbyt młody wiek:-pi komplikacje przy porodzie oraz złą kondycję Radka po urodzeniu bo GP wszystko zanotowała i mówiła,że im wyśle:tak:
USG też oczywiście będzie:tak:
Ale,że Ty taka czarownica!:szok::-D:-D

 
Ostatnia edycja:
Uderz w stół a nożyce się odezwą,dostałam list ze szpitala:-DMam wizytę na 24 listopada,na 8 rano:tak:.Myślę,że to i tak szybko bo niespełna 14 tc:tak:Ale może przez moje komplikacje przy pierwszym porodzie:sorry2:

nie wiem, ja mialam pierwsza wizyte w szpitalu w 14 tygodniu, a moze ze to pierwsza ciaza to mialam wczesnie. nie wiem od czego to zalezy.
 
ja pierwszą wizytę w szpitalu przy obu ciążach miałam ok 15 tygodnia
Tichonek a pisałam przecież że niedługo na pewno dostaniesz upragniony list;-) tylko sama się nie spodziewałam że to będzie tak szybko:-p
dzindusia ja nie wiem jak to jest z tym prawkiem ale na mój chłopski rozum to oni nie mogą nam niczego zarzucić,nie mogą nam kazać wymienić naszego polskiego prawa jazdy.przecież jesteśmy w Unii i na moje oko taki nakaz byłby pogwałceniem naszych praw i dyskryminacją:tak:
nio niby masz racje w koncu prawko jest unijne (juz z tymi oznaczeniami jakimis) Z drugiej strony nie sa w stanie na to nasze prawko nalozyc punktow karnych naprzyklad.......... zreszta tu juz z ruznymi absurdami sie spotkalam wiec i to mnie nie zdziwi.....:no::no::crazy:
 
reklama
Tichonku ty i niezbyt młody wiek? no wiesz ty co?zabraniam ci tak mówić,a nawet myśleć:-p
Hehehe,stara to może nie ale już nie pierwszej młodości:-pAle chodzi mi bardziej o wiek do rodzenia dzieci:tak:Koleżanki w moim wieku już dwoje czy troje dzieci mają:sorry2:Ja też musiałam się streszczać bo moja mama bardzo szybko przekwitała i bałam się,że nie zdążę z drugim dzidziusiem:tak:
Acha i Ci powiem,że ja w Twoim wieku jeszcze dziecka nie miałam a Ty już dwoje:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry