reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ello mamuski.
Kobitki no nawet o 9 jest ciemno przynajmniej u mnie na wsi... wiec chyba przeleze pol dnia na kanapie i bede ogladac tv... zaraz poleci Kobieta na krancu swiata.

Miska no no no faktycznie brzusio ci wyskoczyl, a nie tak dawno cie widzialam i nic nie bylo jeszcze widac... ale teraz widac ze fasolinka rosnie...nio to teraz to czekac na te pierwsze ruchu-bo to najcudowniejsze uczucie.ponoc niektóre mamy w drugiej ciazy wyczuwaja juz w 13 tyg!!

Margeritto udanego wypoczynku!!
 
reklama
Witam laseczki
No niestety WiFi nie smiga dobrze, dopiero teraz znalazłam zasieg i dostep do neta.
Nie nadrobie tego co pisałyscie ale zrobie to jak wróce:)
Wakacje udane, pogoda fajna, zwiedzamy, plaze piekne, wiec jest dobrze:)
Buziaki
 
Witam...
Co się dzieje,że tak Was tu mało?No mnie to zazwyczaj w weekendy nie było oszałamiająco,ale żeby aż taka cisza;)))
Marta-czekam na sprawozdanie;)
Kamcia-cieszę się,że Wam tam dobrze:)
Noc wróciła do normy-czyli wstawanko co godzinkę...W dodatku mnie korzonek nawala-chyba...co za mgła za oknem-ciemno wszędzie,głucho wszędzie...Nie mam planów co do dnia dzisiejszego-nudy jak się patrzy;)Dawid idzie do szkoły,bo po plamach śladu praktycznie nie ma...Muszę się zastanowić czy jadł coś nowego...A może to proszek do prania?
No nic to-Miłego dnia Wam życzę:)
 
witam wszystkie mamusie
kurcze co za pogoda mgla taka ze domu naprzeciwko nie widze :szok::szok:

mam pytanko dziewczyny moze sie orientujecie Niewiem czy juz taki temat byl poruszany ale naprawde nie mam narazie mozliwosci nadrabiac czytanie i przepraszam ze porusze to tutaj ale najlatwiej i chyba najszybciej wlasnie tu zapytac:tak:

otoz: czy orientujecie sie czy to prawda ze nalezy do konca roku wymienic prawa jazdy nasze na tutejsze czyt. irlandzkie?? slyszalyscie cos oo tym??

milego dzionka zycze
 
Bry:-)
A u nas znów pięknie i bardzo się cieszę bo Radek o 10-tej jedzie ze szkoły na małą wycieczkę do parku i plac zabaw:tak:Ale się cieszył:happy:
dzindusia tak,ponoć to prawda,szef mojego P.Irlandczyk mówił mu o tym:tak:
A ja dziś nie pospałam i chyba zmyję gary i się walnę:sorry2:
Czekam na list ze szpitala i nie ma:sorry2:
 
reklama
Do góry