reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

no Tichonku zbliża się wielki dzień:-) pamiętam jak ja z niecierpliwością aż nogami przebierałam przed pierwszym usg:-p cudowne doświadczenie-i znowu muszę dzisiaj zazdrościć:happy2: chyba pójdę do piekła:-p
 
reklama
hej dziewczyny dllugo mnie tu nie bylo ale mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie;)
oto zis dowiedzialam sie ze jestem w ciazy z czego bb sie ciesze bo tak wlasnie mialo byc:)ale no wlasnie to jest jakbu nie bylo moja 3 ciaza(pierwsza poroniona,) a objowy mam straszne boli mnie caly brzych jak na @ do tego mnie mdli i troche jestem chora czuje sie tak strasznie zle:( boje sie zeby wszystko bylo ok bo takich objawow to ja w zadnej ciazy ni emialam no moze delikatne z kacperkiem ale to bylo kolo 8-10 tyg ciazy a nie tak wczesnie.czy tez mialyscie takie objawy czy to jest normalne pisze teraz z wami i czyje jakby zaraz jaknik mial mi explodowac:(
 
Nie to na pewno nie bo koleżanka z osiedla też mówiła,że musi wymienić:tak:Pisałam już o tym,że chodzi o to,żeby prawo jazdy było w języku angielskim bo oni tu nie kumają o co z innymi chodzi:-D
Ponoć są jakieś formy do pobrania na tę okoliczność,zapytam jej gdzie i jakie...taka wymiana chyba 30 Jurków kosztuje:tak:
Margaritta słonka dużo bo nie miałam okazji wcześniej życzyć i leniu**** do woli:tak:
P kuzyn z dziewczyną też w sobotę do Hiszpanii na tydzień polecieli,odwoziliśmy ich na lotnisko:tak:
A ja się właśnie na pierwsze USG na sobotę,na 14-tą zapisałam
b1145402593444574e13cb04.gif

hej tichonku widze ze i ty w ciazy to i nasze drugie dzieci beda w tym samym wieku :))))
 
hejka babeczki.
dobrze ze przez sobote i niedziele duzo sie nie naprodukowalyscie wiec nie mialam duzych zaleglosci:-):-).
caly weekend spedzilam z moim mezusiem:-):-). w sobote oddal po 9 samochod do warsztatu zeby czesc wymienic bo nam w autku mocy brakowalo:-( ale juz jest wszystko ok:tak:. to po odbiorze samochodu pojechalismy do chrzesniaka mojego P. i wrocilismy dopiero po 20.
natomiast w niedziele to bylismy na zakupach i szalalam:rofl2::rofl2::rofl2:. Kupilismy posciel do lozeczka i lampke nocna do pokoiku z Kubusiem Puchatkiem co przytula Prosiaczka i poogladalismy jeszcze troche innych rzeczy zeby sie zorientowac cenowo.:-D:-):-D:-)

Moj P chcial mi kupic ekspres do kawy ale nie doczekalismy sie obslugi:angry:. gdyby bylo pudelko z nowym ekspresem pod wystawka to nie byloby problemu, ale nie bylo wiec potrzebowalismy informacji czy on jeszcze na magazynie jest, czy to ostatni i takie tam. ale nikt nam nie udzielil informacji bo nikt nie potrzedl nawet poo tym jak poprosilam o pomoc:wściekła/y:. powiedzieli ze zaraz przyjdzie ktos i sie nie doczekalismy. stalismy moze z 20 minut jak nie dluzej, ale moj pecherz mowil ze jest pelny wiec nie moglam juz dluzej czekac i wrocilismy bez ekspresu:baffled:.

pozdrawiam i zycze milego dnia, a u mnie sloneczko tak grzeje az przyjemnie:tak:;-)
 
hej dziewczyny dllugo mnie tu nie bylo ale mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie;)
oto zis dowiedzialam sie ze jestem w ciazy z czego bb sie ciesze bo tak wlasnie mialo byc:)ale no wlasnie to jest jakbu nie bylo moja 3 ciaza(pierwsza poroniona,) a objowy mam straszne boli mnie caly brzych jak na @ do tego mnie mdli i troche jestem chora czuje sie tak strasznie zle:( boje sie zeby wszystko bylo ok bo takich objawow to ja w zadnej ciazy ni emialam no moze delikatne z kacperkiem ale to bylo kolo 8-10 tyg ciazy a nie tak wczesnie.czy tez mialyscie takie objawy czy to jest normalne pisze teraz z wami i czyje jakby zaraz jaknik mial mi explodowac:(

Hejka mnie na poczatku bolal brzuch a bardziej plecy a jajniki tez mnie bolaly ale naszczescie krotko. mdlosci zadnych i jak do tej pory ciaza przebiega bez problemow, dzidzius rozwija sie prawidlowo i wlasnie w w srode jade do Dublina na wizyte do lekarza. jedynie co mi teraz doskwiera to kaszel ktory trzyma mnie juz 2 tygodnie i cowieczorna zgaga. pozdrawiam i glowa do gory, najwazniejsze to pozytywne myslenie.
 
biola wielkie gratulacje:-)
Tak,ja też w ciąży i też zaplanowanej co do minuty:-D
Ja akurat znoszę ciążę bardzo dobrze,lekkie mdłości i wzdęcia,ból piersi,sutków szczególnie,ciągłe ssanie,ale takie dolegliwości to jak żadne:-)Jak byłam w 4-5 tc tak jak Ty teraz to też mnie podbrzusze pobolewało,ale bardzo delikatnie:tak:Ale koleżanka jest w,że tak powiem 1,5 tygodnia starszej ciąży ode mnie i bardzo źle ją znosi:sorry2:Tzn. teraz już troszkę lepiej,ale strasznie ją brzuch bolał,nic nie jadła,słaba była,okropnie ją mdliło,na szczęście z Fasolką wszystko w porządku:tak:
Jeśli bardzo się martwisz to idź do lekarza,czasem ciąża pozamaciczna daje takie oznaki,że straaasznie boli jeden jajnik,bo właśnie w nim się jajeczko zagnieździło:sorry2:I z tego co czytałam to właśnie około 4 tc daje o sobie znać:sorry2:Jajnik może pęknąć:sorry2:
Ale ja myślę,że u Ciebie to po prostu takie "uroki" ciąży:sorry2:Dużo się słyszy,że pierwszą ciążę ktoś super znosił a następne już fatalnie,na szczęście są od tego wyjątki i ja do takich należę:-)
 
Ostatnia edycja:
Madzia dziękuję postoję:-p ja mam dwójkę i jak na razie to mi wystarcza:tak: teraz zdaje się pora na twój ruch:-D
Biola wielkie gratulacje.trzymam kciuki żeby to były tylko dolegliwości ciążowe;-)
 
hej wlasnie staram sie dodzwonic do medicusa ale nikt nie odbiera:(mam nadzieje ze z moja fasolka jest ok i bedzie rosla i sie rozwijala jak na drozdzach hiiiii a tak wogule to rzeczywiscie my tez mielismy wszystko zaplanowane,dwa tyg temu bylismy na teneryfiehiiiiii:):)
 
reklama
Do góry