reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

a ja dzisiaj prasowanie,sprzatanie i nadrabiam zaleglosci w m jak milosc;-)
malaulka
-nieee,no moja mala ze spaniem nie da sie oszukac;-)zaliczyla jeszcze 2drzemki po 2h:tak:I dzieki jej za to!:-D
Tichonku-i jak tam sprawy?
lubiczanko-no to i ja z Ciebie dumna jestem,tez mam w planach iglaczki,ale juz chyba nie wtym roku.Chyba zeby...;-)
wszystkim chorowitkom zdrowka!
 
reklama
Wisienko,Moniadan 100 lat zycze Waszym dzieciaczka.

Weszlam na gore pranie skladac a zasiadlam tutaj:-p
Mlody juz stoi pod drzwiami i wola mama...wlasnie sie drze...ja zwariuje....M z nim siedzi ale coz z tego on tylko mama i mama:sorry2::cool2:.

Ja zakupilam jakies kwiatki ktore trza wsadzic przed grudniem i jeszcze tego nie zrobilam...zawsze mowie ze do grudnia jeszcze daleko;-)zebym czasem sie nie obudzila w styczniu:-D.......
 
Madbebe a no to masz super, bo to przecież Twoja córcia jeszcze za mała na niespanie w ciągu dnia:tak:
Lena spadła mi niedawno z fotela i tak bardzo plakała, że aż mi zasnęła na rękach biedulka mała, kurcze nie da się zawsze upilnować:no: mam nadzieję, że nic jej się nie stało:-:)-(siedzę przy niej i patrzę jak śpi:-(

Ewelcia no jeszcze masz dużo czasu do grudnia... zdążysz;-)
 
My juz po imprezce, wszyscy cali, zdrowi i zadowoleni :-)
Dziękujemy za życzenia
Kawałeczek torta dla kazdej z was ;-)
100_5960.jpg
 
Witajcie!!!!

Dołączam się do najlepszych życzeń dla ERYKA i JOASI!!!!

Przeciwciała moje dziewczynki dostaną ze względu na wcześniactwo.
Często dzieci urodzone przedwcześnie łapią choroby związane z płuckami,
dlatego moje mają przejść przez tą kurację, aby ochronić je przed chorobami.

U mnie właściwie na razie bez zmian.
 
Hey mamuski
Witam po weekendzie
Madbebe Wiktoria jest taka śliczna!!!! i ma super kucyczka, słodziutka jest, a krówka tez bardzo fajna i widze ze nie poczekaliscie do urodzin tylko wczesniej daliscie ;-)

Ja zaraz jade Eryka odebrac
Kasiun, tez wczoraj szwędalismy sie po shopp street, szkoda ze nie wpadłysmy na siebie

Karolinanicola, tak jak pisze Tichonek, antybiotykow sie nei daje na jelitowke, kup priobiotyli, dobry jest dikoflor30 czy jakos tak, mi go w szpitalu polecili, poza tym trzeba pilnowac zeby dziecko sie nie odwodniło i czekac az samo przejdzie
ale co ty sie martwisz na zapas, moze wcale nic nie złapie ;-)

Witam wieczorowa pora.
Moniadan no fakt szkoda, ze sie nie spotkalysmy na shop street. Moze kiedys na siebie wlecimy. :)
Zdrowka i samych szczesliwych dni dla Twojego Synusia. Sto lat.
AsienkaM 1986 przepiekne akwarium. Jak ja bym takie chciala!!!Ale ja nie umiem sie za to zabrac a moj ma checi, ale ciezko je wykorzystac ;)
Wisienka zdrowka i wszystkiego co najlepsze dla Twojej przeslicznej i slodziutkiej coreczki Joasienki.
W dniu swoich urodzin wygladala jak Aniolek. Jeszcze raz wszystkiego naj naj naj. Ps. Pieknie napisalas o macierzynstwie.
Madbebe fajna krowka a jeszcze fajniejsza jej wlascicielka.
Zgaga co tam z Juliankiem?????Mam nadzieje, ze to nic powaznego.
Larcia zdrowka dla Amandzi.
Wilwia cos taka zabiegana jestes. Jak Tobis???

U mnie nic ciekawego procz tego, ze nie mam kompletnie na nic czasu. Nic innego nie robie ostatnio jak jezdze w ta i spowrotem do Galway. Kamere wymienilam po wielkich trudnosciach Pan z Mothercare. Jak kupujesz u nich i wydajesz konkretne sumy to Panie sa ach i ech milutkie itd ale jak przyjzdzasz z reklamacja to robia z Ciebie winna szkody i nie chca oddac pieniedzy choc nie maja nic innego w zamian. Na szczescie dzisiaj juz az tak nie jestem zla, juz mi przeszlo. Wiem pewne juz nigdy nie kupie nic w tym sklepie.
Moja Mala nie chce spac po poludniu, tzn chce, ale spi jedynie co pol godziny lub 40min. Nic nie moge zrobic, Kiedys wlasciwie jeszcze niedawno spala 2 lub wiecej godzin. I budzi sie z placzem bo jest nie wyspana, ale nie spi dalej. To jest jakas masakra.Zawsze jak rano spala moglam sie pouczyc lub nie wiem zrobic cos innego a teraz nic.
Moniadan jak spi Emma??
ide spac bo jestem bejt. Wrocilam o 22.00 z Galway hihihi jutro przerwa.w czwartek znowu, zakupy a w piatek po moich rodzicow. Strasznie sie ciesze.
Zycze milej nocki
papa
 
Moniadan sliczny tort!!!
Sama pieklas??

Nie dawno wyszli od nas znajomi....jestem jakas zmeczona...lece lulu.

Szym oczywiscie dawal popis...pokazywal jaki potrafi byc slodki i jaki niegrzeczny:cool2::sorry2:.ale oni go pierwszy raz widzieli i nie mogli sie nadziwic jak tak male dziecko potrafi byc cwane i madre;-).
Odswiezylismy znajomosc ze starym kolega;-):-)no i dzis poznalismy wreszcie jego zone....:-);-)
 
witam

moniadan śliczny tort:-)

nocka znowu nieprzespana,Szymek darł sie,spał z nami i jesem cała połamana tak mnie kopał:/:/:/

w cyrku tez byliśmy wczoraj,uśmiałam sie,lubiczanka laska nie chciała całowac paluszka i tak sie wydarł ze nie miała wyjścia:-D
 
reklama
Witam gorąco:)))
Gardło mi w nocy strasznie przeszkadzało-ciągle drapało i łachotało:/
Pauletta-strasznie jestem ciekawa jak tam u Was wczorajszy wieczór?:))))
Kasiuleczka-jak Ty biedna wytrwałaś całe dwa dni bez neta?;)))Ja bym telefonami sieć bombardowała-z resztą zawsze tak robię;)))
Ewelcia-nie da się ukryć,że Szym robi wrażenie na każdym,kto go poznaje:)))
Kamcia-już jutro!!!!!
Margaritta-a Tobie ino 4 dni zostały:)))Ależ Wam zazdroszczę Dziewczynki:)
Monidan-no właśnie-sama piekłaś?A skąd takie figurki wykombinowałaś????Piękny-mam nadzieję,że imprezka była udana:)
Marta-dochodzisz do siebie?
 
Do góry