reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonku wczoraj o tym czytaliśmy:no::no::no::-:)-:)-(

U mnie obiad prawie jest, dziecko jeszcze śpi:-p:rofl2:, wieje strasznie, zastanawiam się z małą wychodzić, bo jak ją znam to zaraz chodzić będzie chciała i zmarznie, a katar prawie przeszedł, tylko nosek ma zatkany, ale przeczyścimy Sterimarem i powinno być ok
 
reklama
Witam!
Dzieki za pochwaly tortu, powiem wam, ze smakował nawet lepiej niz wygladal :-)
jaj niestety nie mam takiego talentu jak Agusiek, Larcia czy Wilwia lub wiele z was
nawet nie brałabym sie do pieczenia tortu, bo moze i cos by z tego wyszło ale czy smaczne :-D
Larcia, to nie z tej cukierni, bo tam wolają sobie juz 50e za tort :szok:
Kolezanka poleciła mi swoja znajomą, ktora jest cukiernikiem, potrafi upiec kazdy tort i kazdy kształt,
Moj Eryk jak zobaczył te zwierzaki to był w takim szoku ze nawet obiadu nie portafił zjesc, cały czas tylko je glaskal i gapil sie na nie :-D
Tort rewelacja, smiatankowy z forest fruit, normalnie tak sie ciesze ze mi sie udało znalesc ta babeczke i no i jeszcze mieszka blisko :-)
Na niedziela zamowilam juz drugi :tak:

Musze isc bo Emma na gore uciekła, Eryka nie ma to ona mu w pokoju grzebie :-D


Kasiuleczka pulpety zrób :tak:
 
bry!
ja busy od rana wiec tylko na chwilke;-)mala spi,zupka na nia czeka,a na mnie pozniej smazenie nalesnikow,ale to po spacerku.U nas tylko raz padalo,na razie odsc ladnie.Mam nadzieje ze sie utrzyma zanim Wikta wstanie;-)
O qrcze,slyszalam o tym Polaku,ale nie wiedzialam ze zmarl:-(Irlandzkie gnojostwo! Slow brak:no::wściekła/y:
Tichonek-dobrze ze malzonek Ci pomogl..Byle do IIgo trymestru;-)bedzie lepiej
kamcia-udanego pakowania,cobys niczego nie zapomniala;-)I juz teraz wysmienitego wypoczynku i duuuuzo slonca!Smarujcie sie filtrami na grubo!:tak:;-)
misia-jak samopoczucie?mam nadzieje ze lepiej:tak:
kasiuleczka-a moze jakies klopsy,tudziez kotlety mielone?;-)
zdrowka chorowitkom!
Ide bo dziecie sie obudzilo;-)milego dnia!
 
Witam laski.:-)

Wczoraj mnie tu nie bylo i zas zaleglosci, ehhh.... a wiec zaczne od lubiczanki;-)

Renni.Tichonek-Wam sięserniczka zachciewa a ja pożarłam dziś rano dwa ostatnie kawałki:)))Były pyyycha;)

No masz nastepna o serniku pisze, a mi slinka leci. :-p
Chyba o jakis prosty przepis poprosze bo nigdy sernika jeszcze nie robilam.:zawstydzona/y:

Renni a będe kusić będę :-D:-D:-D jak dla mnie to nawet teraz możecie pakować się do samochodu specjalnie zrobię jeszcze jedną blaszkę :-D:-D

Dziekuje Ci strasznie dobra kobieto!:tak:

100 lat dla Eryka i Asi.

Wiesienko-Asia jest przesliczna i jak podrosla od ostatniego razu jak sie widzialysmy:tak:
Moniadan-super tort!:tak::tak::-p

Tichonku-nie forsuj sie tak, robota nie zajac!:-D

A u nas chatka wyglada dzis przyzwoicie, wiec mam czas aby troszke w kuchni zaszalec, tzn mam plan ruskie zrobic bo dawno nie jedlismy.
 
Ciao!

Dzis odzylam troche. nareszcie wstalam bez bolu lba!!! Takze madbebe- lepiej lepiej!!
Nawet chcialo mi sie w koncu makijaz jakis na twarz zarzucic....a od tych kilku dni wygladalam jak stara torba! Wczoraj wieczorem juz mi sie chcialo noge ogolic i meza troche poczochrac...a raczej on zdazyl mnie, a potem Al sie obudzil i sie skonczylo....Nie musze mowic jak byl sfrustrowany!!!! hehehe

No nic! Energii troche dostalam wiec jest ok! Obiadowo sie dzis nie wysilam. KOtlety sojowe smaze :) A do sklepu po dynie sie wybieram na lecho )
 
U na po obiadku, Andzia cały wciągnęła, nawet dała sobie nosio oczyścić:-D:szok::rofl2:. Potem jeszcze muszę poodkurzać i pomyć podłogi, ale to potem. Teraz mam ochotę na drugą kawkę, bo łeb mi pęka

Misia dobrze, że już lepiej
Tichonku Ty weź troszkę wyluzuj i odpocznij sobie, Renni dobrze mówi; robota nie zając
Moniadan a to fajnie, że Ci się udało takie cudo wynaleźć, zdolna babka, a zwierzątka cudne
 
Nie zając,nie zając ale do brudnej łazienki ciężarna chodzić też nie będzie:-D...Poza tym już skończyłam,idę po Radka:tak:A czasu właśnie nie mam za bardzo bo w piątek mam gości więc muszę trochę ogarnąć.Ale tak jak mówię mam powera rano a potem już odpoczywam:tak:
 
Witam sie i ja!
Jak zwykle jak zaczne czytac to mlody sie budzi:wściekła/y:czy on dluzej spac nie moze???:confused2:
Tichonku suepr ze z Toba i i fasola ok:-Dfajnie ze P jednak sie wyrobil;-)
Kamcia milego pakowania-nie zapomnij niczego!
Lubiczanko jak tam Twoje gardelko?
Asienko ale sie zarlok zrobil z Twojej Ani:-D;-)

I wiecej nie pamietam:zawstydzona/y:.

Ide zaraz na miasto i za cholere nie wiem jak mam sie ubrac....raz swieci cuuuudnie slonko a za chwile wylaza wielkie ciemne chmury(tylko po co? no pytam sie po co?:-D)i wieje dosc silny wiatr:baffled:.
Ide zlozyc forme o MC,ale najpierw na miasto pokserowac pare dokumentow;-)
Mam nadzieje ze deszcz ,mnie nie zlapie:rofl2:.
 
Asienko ale sie zarlok zrobil z Twojej Ani:-D;-)

jak ma dzień to ładnie je, jak ma gorszy to za Chiny do jedzenia zmusić jej nie mogę:confused2::no::eek:. Dzisiaj to mnie wprawiła w zdziwienie,bo przed 8 wypiła mleko nie śpiąc:-D:tak: a to prawie niemożliwe. Jak zmieniłam mleko na aptamil po pierwszym roku pije mleko bez kaszek, co kiedyś było niemożliwe. No ale ono ładniej pachnie:-p. I zaczyna pić krowie mleko:-)

ja stwierdziłam, że sobie odpuszczamy spacerek, bo jutro mammy busy dzień i wszędzie muszę małą ze sobą zabrać, więc nie chcę, żeby mi się przeziębiła, niech wyleczy nosek do końca
 
reklama
się witam

nie mam czasu na nic! sie pozapisywałam na te kursy i teraz o :confused2: ale nic to - jakos moze raz na jakis czas tu zajrze;-)
a teraz jeszcze jak tylko 4 dni do wakacji lubiczanko:-p to ryje w necie co? gdzie? kiedy? i jak? i w ogole?:-D


kamcia jak juz sie spakujesz to daj mi znac co zabrałas:confused2::-D bo mam dylemat straszny- serio. Wiesz w zyciu tam nie byłam i zupełnie nie wiem na co sie nastawic;-) i tez juz z tego miejsca zycze Ci samych słonecznych dni i mnóstwa wypoczynku.

lubiczanko
i na Twoje wszelkie podpowiedzi czekam:-) kazda rada cenna.

madbebe za Twoje jeszcze raz Ci dziękuje:tak:

Tichonkowa
gód ze wsio ok i ze sie udało P "obskoczyc". Wypoczywaj wypoczywaj i jeszcze raz wypoczywaj <cmok>


My juz w sumie po chorobie, Niki wróciła do przedszkola( jednak znow tydzien jej nie bedzie :confused2:) . Mi po przeziebieniu została zajebis***8 febra nie tylko na ustach ale tez w nosie :wściekła/y: zesz *** jak to boli:confused2:

Larcia oby wizyta u GP nie musiala skonczyc się antybiotykiem. Jesli juz to zdrówka duzo zycze małej:tak:


tez słysząlam o tym Polaku ... :-(koszmar jakiś

Mało tego niedaleko mojej rodzinnej miejscowosci w PL zdarzyło się coś okropnego równiez Dwulatek zginął pod kołami samochodu ojca - Wiadomości - Polska Lokalna w Interia.pl - Wiadomości, informacje lokalne : Warszawa, Kraków, Poznań:-(

zjem cos poczekam na G i smigam do fryzjera sie ogarnąć troche:cool2: chociaz to i tak nie ukryje moich pieknych wykwintów na twarzy:confused2::-D ale moze chociaz odwróci uwage:sorry::-D

cya
 
Do góry