reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

bry!
a Wy skrobiecie wieczorami:szok:nadrobic ciezko;-)
Aga_Natalia-zdrowka Tobie,obys szybko doszla do pelni sil:tak:i owocnej kuracji malenstwom!
Mojej Wikty wloski to nic w porownaniu z Asienkowymi
:szok:zawsze sie bede nimi zachwycac wiesienko;-):-DTez sie zryczalam po tym Twoim porannym poscie.Moze jednak nie pisz tak wczesnie;-):-D
Gorace życzenia tej Twojej przesłodkiej dziewczynce!
Eryczkowi również najlepsze życzonka!
bday17.gif
gastone-moge Cie zapewnic ze wszystkie zauwazamy Twoje posty i na pewno nie bywasz wcale tak rzadko:tak:Buziak dziewczynkom z okazji ukonczenia 2ch miesiaczkow!
2 Months!5.jpg



Boszzz, mój M byłby wniebowzięty jakby miał taką żonę, ale że nie ma to nie jest wniebowzięty
podzielam to stwierdzenie..;-)
Tichonek-snilas mi sie dzisiaj wraz z malzonkiem Twym.Nic konkretnego-byliscie u mnie w miescinie,generalnie mielismy isc sie legnac coby sie troche opalic a Ty nie moglas sie wybrac:confused::-D-tyle pamietam:-D
Larcia-zdrowka Amandzie!
AsienkaM-ja mam glonojada,ale w cieplej wodzie..moze zapytaj w akwarystycznym?


Dziecie moje niby chcialo spac,wiec ja polozylam..-pospala 5min;-):-D

Milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hello
Monia, Erykowi skladalam zyczenia po 23. czyli w Polsce juz po polnocy bylo. A mezowi Ewelci przed polnoca (w IE), bo on mial wczoraj imieniny:-) Czyli u Eryka bylam pierwsza a u meza Ewelci ostatnia:-) Kumasz:-D:-D
No to popisalam. Ide Julka nakarmic
Tak w ogole, to on chyba ma katar:baffled:
 
Asienko,Moniadan,Madbebee żeby nie było ja nie mam tak caly czas ;-) tylko mi się takie okrasy zdarzają :-D a po za tymi okresami jestem zwykłą nie napaloną żoną którą "głowa boli" :-D ale przynajmniej w tych okresach zajeżdżania mam argument do szantażu :tak: jak wczoraj wieczorem "albo siadasz na kanapie i będziemy oglądać film przytuleni albo...SEX" i spędziłam tym sposobem uroczy wieczór przytulona do męża :-D:-D:-D:-D
 
Asienko,Moniadan,Madbebee żeby nie było ja nie mam tak caly czas ;-) tylko mi się takie okrasy zdarzają :-D a po za tymi okresami jestem zwykłą nie napaloną żoną którą "głowa boli" :-D ale przynajmniej w tych okresach zajeżdżania mam argument do szantażu :tak: jak wczoraj wieczorem "albo siadasz na kanapie i będziemy oglądać film przytuleni albo...SEX" i spędziłam tym sposobem uroczy wieczór przytulona do męża :-D:-D:-D:-D


:-D:-D:-D:-D to teraz chyba współczuję Twojemu P:cool2::-p
 
reklama
Do góry