reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonek-jak sie fajnie Ciebie czyta od kilku dni;-)takie naergetyzowane te twoje posty:-)
moniadan-wielu pieknych,szczesliwych rocznic Wam zycze!:tak:
U nas pewnie z kolei pralka bedzie do wymiany.Suszarka tez nie dziala.Nie bylo wcale i na prosbe przywiozl nam uzywana,ale ze nie dziala jak powinna to bedzie nowa:happy2:
Qrcze trza olej zalac jakis..brrrr
:baffled:
 
reklama
Madbebe,dzięki:-)Rozumiem,że wcześniej to lipa jedna była:-D:-D
Nie no po niedawnych wielkich dołach i dolinach,ciągłym narzekaniu i pesymizmie teraz to na pewno musi lepiej się mnie czytać:-D
To idę wtryniać to pomidorki bo jeszcze wcześniej teściowie na Skypa zadzwonili i tak nam zeszło trochę a pomidorki mnie z kuchni nawołują:-D
 
Ciao.

Potem popisze wicej a teraz chcialm tylko do Didi- ze ja po dziarze na nodze..ktora sie uparlam,zeby miec na jednej sesji cala...wiec siedzialam z 6 godzin....mialam goraczke taka,ze sie telepalam. Prawie majaczylam....rodzice byli przerazeni. A na drugi dzien juz do Irl wracalam i kulalam przez nastepne dni! Czizas....co to byl za bol.....Nie w trakcie, tylko wlasnie po! No ale czlowieka to nie zniecheca....teraz bede dziarac cale plecy :))))

Ps. Ogladam Mam Talent wiec lece....Do potem....
eee..jeszcze reklamy wiec powiem ze zjadlam pol litra lodow...moich ulubionych rzecz jasna! A teraz czas na kanapki z nutella!! W szkole super, choc jestem troche zjechana bo dzieci mialy dzis homorki i dokazywaly. Krasnale jedne! ;)
medbebe- zal mi d...sciska...takie wakacje!! Och jakbym chciala!!!
 
hej kobitki
Nawet nie wiecie jaka dzis hepii jestemm od poludnia!!! Pochwale sie a co!!!! Dzis rano zdalam teoretyczny egamin na prawko!!!Od ponad tygodnia zakuwalam testy , rano mialam doslownie trzésiawké, nic nie moglam przelknác i jeszcze to bieganie do kibelka. masakra jednym slowem przed maturá sie tak nie czulam jak dzis. no ale juz po wszystkim, nerwy minely po pierwszym pytaniu naszczescie.
A po powrocie busy bo chate trzeba bylo ogarnac z lekka bo od wczoraj to palcem nie ruszylam,wiec teraz padam, kupilam nam piwko zeby oblac egzamin ale jakos nie mam sily na picie na dodatek brzuszek mnie pobolewa ehhh.
Milego wieczoru
Madbebe super ze wakacje udane i naladowalas akumulatory ja chyba musze M przekonac tez do jakis wakacji bo tu mozna sie jakies depresji nabawic z braku slonca.
Didi jak skonczysz tatu to sie oczywiscie pochwal aha od znajomego wiem ze masc dla dzieci bephanten jest bardzo dobra na swiezo zrobione tatuaze ponoc szybko sie goii.
Hej Kasiuleczka moje gratulacje!!!!No to jak juz wszystko pojdzie gladko i wszystko pozdajesz to potem wiesz wsiadasz w autko i wpadasz do mnie na kawke.Przynajmniej bedziesz cwiczyc jazde a praktyka na poczatku jak najbardziej wskazana hihhihi
Madbebe witamy spowrotem w Eire.Super ze mialas fajne wakacje.

Spadam milego wieczorku.a chcialam sie tylko pochwalic ze moje serduszko zadecydowalo dzisiaj same, zeby zasypiac sama bez bujanka w lozeczku, kiedy wlozylam ja w spiworek pokazala mi, ze chce isc do lozeczka, predzej sie juz na nie wspinala i jestem przerazona po czym wlozylam ja polozyla sie ja wyszlam i po jakims czasie zasnela. jupii
 
Tichonku a no nie mowilam bo faktycznie nie chcialam zapeszac, a jak bym nie zdala to z lekka obciach by byl ;-)
Kasiun80 no teraz faktycznie bede musiala cwiczyc jazdy, jak narazie na L. Teraz autko trzeba zakupic zebym miala na czym cwiczyc hi hM powiedzial ze sie tym zajmie a dzi zakupilam mu na ten cel skarbonké- tylko musze dopisec ze skarbonka przyjmuje same 50E i 100E, bo na centówkach to sie auta nie doczekam he he
 
Ja tak tylko po krotce, bo juz padnieta jestem. M dolecial, caly i zdrowy, Amanda szalala caly dzien, bo nowe zabawki i ciuszki dostala. M teraz poszedl spac do Niej, bo sie za Nia bardzo stesknil. Wiec ja mam sypialnie dla siebie dzis, troche odespie, bo nie musze nad Amanda czuwac :-) Jutro tez bede miala luzik, M zajmuje sie wszystkim od sprzatania i gotowania do opieki nad Amanda :-) Nalezy mi sie taki dzien po tym wszystkim, a co!

kasiuleczka gratuluje zdania teorii, to juz krok w przod :-) Teraz tylko pozostalo Ci kupic autko :-)

kasiun super, ze Molly zasnela sama. Oby kazdym nastepnym razem tez tak bylo.
 
reklama
Bry:-)
Ale cisza niedzielna:sorry2:
A my niedługo obiadek wciągniemy i popołudniu jedziemy do Asienki Ani na urodzinki:tak:opychać się tortem:-D
Zaraz się za pakowanie prezentu czas wziąć:happy2:
U Was też taka piękna pogoda,że wszystkie wywiało?
 
Do góry