reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

didi drugim razem bedzie cie bardziej bolalo to cale wypelnianie :-) Ale dasz rade,super, az zazdroszcze,bo ja mysle od jakiegos czasu,zeby Amandy imie zrobic.

A moj M wyladowal pol h temu w Dublinie, wiec ulga, cala noc sie martwilam :-) Wczoraj mialam domowe spa wieczorkiem hehe, a co...musze byc dzis piekna i korzystac,bo maz steskniony he :-) ZBieram sie,bo trza na city link wyjechac po niego.
 
reklama
Bry:-)
A ja mam luzik jeszcze przez chwilę bo moje chłopaki pojechały na trening piłki nożnej,tzn.Radek gra a tato go wspiera:tak:
Niedługo będą więc muszę się zbierać na zakupy:tak:
Didi dzielnaś:tak:Czekam na efekt końcowy:tak:
Asienko_r no to macie wesoły weekend:-DDziś dzidziuś,jutro urodzinki Ani...
AsienkoM ja do porodu nie wiedziałam co będzie.Radek na każdym USG się na nas tyłkiem wypinał:-DAle ja miałam przeczucie,że będzie chłopczyk:tak:
 

Ja też tam rodziłam, dobrze się tam Wami zajmą:-)



Asienko_r no to macie wesoły weekend:-DDziś dzidziuś,jutro urodzinki Ani...
AsienkoM ja do porodu nie wiedziałam co będzie.Radek na każdym USG się na nas tyłkiem wypinał:-DAle ja miałam przeczucie,że będzie chłopczyk:tak:

mamy, mamy:-D:-D:-D

Zaczynam działać na jutro, ale z buszującą Anią mam lekko utrudnione zadanie, potem M mi pomoże
 
didi drugim razem bedzie cie bardziej bolalo to cale wypelnianie :-) Ale dasz rade,super, az zazdroszcze,bo ja mysle od jakiegos czasu,zeby Amandy imie zrobic.

.
jaszczur juz prawie w calosci jest wypelniony... duzo nie zostalo... a bol taki jak lekkie szczypanko wiec luzik... teraz tylko piecze bo naskorka brak ale chodze w koszulce na cieniutkim ramionczku wiec jest cacy :)
 
Asienko to pepkowe sie szykuje:-D:-D:-D
U nas niby nie jest az tak zimno,ale strasznie ponuro i jak wiaterek zawieje to zimno:baffled:
My na ta noc ustawilismy piec na 2 na pol godziny i na 6 na pol godziny,wczoraj po 23 bylo tylko 6stopni:sorry2:.

Wuzetka mi sie chlodzi w lodowce,mlody spi a ja za miast brac sie za mysie podlog to jestem tu;-):-)...nawyk jak nic;-)uzaleznienie???:-D:szok:hehhe

Madbebe fajnie ze juz jetses...mam nadzieje ze bedzie na biezaco?
Opowiadaj jak bylo:)

EDIT: jakie slonko wylazlo -hehe,moze zrobi sie cieplej:)
 
Lubiczanka - to jednak znalazłaś przepis :-) :tak:
dzięki za życzenie zdrówka..faszeruję się paracetamolem by jakoś funkcjonować..a ja tak nie lubię tabsów..blee :no:
Ale za to mój szkrabek kochany spał dziś do 9ej, więc pozwolił mi się trochę wyspać :happy2: koffany mój :yes:
 
Lubiczanka - to jednak znalazłaś przepis :-) :tak:
dzięki za życzenie zdrówka..faszeruję się paracetamolem by jakoś funkcjonować..a ja tak nie lubię tabsów..blee :no:
Ale za to mój szkrabek kochany spał dziś do 9ej, więc pozwolił mi się trochę wyspać :happy2: koffany mój :yes:
znalazłam,ale nie ten Sofikowy-w necie poszperałam:)))
dobrze,że takie dziecię kochane:)))
 
reklama
witam dziewczyny...
widze nie tęskniłyście za mną :-p;-)

ja nie mam siły wchodzić czytać pisać...ehhh
weszłam na majówki i już mi się dalej odechciało..
dziś miałam więcej energii więc nadrobiłam wszystko...

didi pochwal się tatuażem..

jeśli chodzi o zachcianki to ja nie bdąc w ciąży jadłam naleśniki z nutellą i 2 parówkami zawiniętymi w środku.. pycha :-D w ciąży jem normalniej :-)choć też zdarza mi się zagryźć ciasto ogórkiem kiszonym:tak:
raz zjadłam cały słoik ogórków na raz...:sorry2:

dobra zpadam chyba juz bo nie mam siły więcej pisać....:sorry2:
 
Do góry