reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam dziewczynki!:-)

Asienko super, ze imprezka sie udala!!!!! :tak::tak:Wszystkiego naj, naj dla Anulki!:-)
Pauletta- fajne masz ptaszki!:tak:

Ale jestem padnieta, nogi to mi do d....y wchodza. Urzadzilysmy sobie z kolezankami maraton po sklepach potem jeszcze zaliczylysmy restaurante. Moj J troszke sie zdziwil bo jak wyszlam z domu o 9 tak godzine temu wrocilam. Ale warto bylo!!!!:tak::tak::tak:

No nic, lece Nati baje poczytac.:rofl2:
 
witam, ja tylko na chwile,
madbebe- super ze urlop sie udal i wróciliście szczęśliwie:tak::-)
Asienka r- wszystkiego naj, najwazniejsze ze imprezka sie udala, u nas za tydzien:szok:
renni - raz na jakis czas trzeba sie wyrwac z domu;-):-D
dobranoc i milego wieczoru
 
witam ..

dziewczyny wiecie może czy w Ie jakiś gin zrobi badanie na przezierność karkową??
bo tak to będę musiała lecieć do pl na usg a jakoś nie czuję się na siłach żeby ię wybierac :baffled:
Ja robilam w Polmedzie w Galway i w Medicusie w Cork u dr Jakubowa. Z tego drugiego bylam bardzo zadowolona, choc pozniej widac bylo, ze chcial nas troszke na kase naciagnac i wymyslal dodatkowe badania... Ale sprzet i lekarz super!
 
Witam mamunie:-)
Ja pisze z pracy,dzisiaj nocka,jutro tez...Dzisiaj moja siostra zjechala na stale do Pl,byla sie z nami pozegnac,no i nie obylo sie bez lez:-:)sad:Teraz siedze w pracy i jakos mi tak smutno,chyba jeszcze bardziej sie doluje,bo jestem tu sama i wiecej mysle.
Wczorajsza nocke znowu zaliczylismy do tych ciezszych-zabki dokuczaja Tobikowi.Mam nadzieje,ze dzisiaj bedzie spal spokojnie-tylko,ze zasypial bez mamusi:-(
Kasiuleczka gratulacje zdania czesci teoretycznej.praktyczna pewnie tez bez problemu zdasz:tak:To kiedy ruszasz w trase:-)
Madbebe super,ze urlopik sie udal-zazdroszcze.Sama bardzo chcialam wybrac sie gdzies na sloneczne wakacje,ale juz w tym roku nie damy rady.
Larcia hop,hop.Pewnie nadal cieszysz sie mezem:-D
 
hej!:-)
pizdziarna że łohohoho:szok:
kasiuleczka gratulacje!:-)
asienko super , że imprezka Anulki sie udała:-)
renni ale Ci zazdroszce tego meetingu po sklepach z dziewczynami:tak:
a ja sie pakuje :-):-):-):-):-) jutro przeprowadzka:-):-):-) I'm so excited I just can't hide it:-):-):-):-):-):-):-)
 
hej!:-)
pizdziarna że łohohoho:szok:
wiesienko malutka już roczek bedzie miała łał ;-)cos sie nie odzywalas pewno zeby:sorry2: no ale lecicie do Polski przeca:-) to odetchniesz troszke:blink:
kasiuleczka gratulacje!:-)
asienko super , że imprezka Anulki sie udała:-)
renni ale Ci zazdroszce tego meetingu po sklepach z dziewczynami:tak:
a ja sie pakuje :-):-):-):-):-) jutro przeprowadzka:-):-):-) I'm so excited I just can't hide it:-):-):-):-):-):-):-)
pokićkałam coś u góry:/ i dwie wiadomości są sorry :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry