reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
ewelcia-nie wiem czy uda mi sie byc na biezaco,ale na pewno codziennie zajrze:tak:
Jak bylo...-fajowsko,jak to w ciepelku.Choc chwilami mielismy juz dosc,nawet ja goracolubna:-DPogode mielismy codziennie,moze z jeden dzionek pochmurniejszy,ale i tak duszny.Pozwiedzac nie pozwiedzalismy,bo za goraco,szczegolnie Wikcie.Poza tym dziecie dosc marudne bylo,chyba nawet miala 3dniowke,choc pewna nie jestem,bo ja podobna wysypke mialam od slonca...
Ogolnie jestesmy zadowoleni.Hotel mielismy w super miejscu,wszedzie blisko zarowno na plaze,jak i do sklepow,restauracji itp.Zawsze myslalam ze bede sie grzac na sloncu godzinami,jak juz trafie w takie miejsce,ale powaznie,ledwo godzine wytrzymywalam;-)Do tego to uczulenie:baffled:nawet wysokie filtry mnie nie ochronily.No coz:cool2:
asienko-juz jutro roczek Ani:szok:dzizas,ale zlecialo,co?Ja tez nie wiem zupelnie jak przygotowac jakas imprezke dla malej.Szogun sie z niej zrobil straszliwy,w miejscu nie usiedzi,a jak sie jej czegos zabroni,dostaje histerii:baffled:
 

asienko-juz jutro roczek Ani:szok:dzizas,ale zlecialo,co?Ja tez nie wiem zupelnie jak przygotowac jakas imprezke dla malej.Szogun sie z niej zrobil straszliwy,w miejscu nie usiedzi,a jak sie jej czegos zabroni,dostaje histerii:baffled:

urodzinki w środę, ale imprezka jutro. Jakby M skończył o 12 to bym wszystko już kończyła a tak muszę na niego czekać. U nas to samo- histeria, jak powiesz nie wolno. Co mogę to robię
 
Witam sie
Dzień jak co dzień praca, do domu ogarnac , zjeść, i tyle nic mi sie nie chce juz wiec bede siedziec na sofie:)
Oli wymeczony po szkole teraz sie łądnie bawi, przymierza ciuchy co mu kupiłam w Next(kupilam kilka rzeczy i dużo nie wydałam:)

Widze tutaj cisza..

Larcia naciesz sie mężem:)
 
Teraz mi Kamca przypomnialas ze dzis wyprzedaz w NEXT...calkiem zapomnialam.....moze jutro pojde.

M pojechal z mlodym ze 40min temu do PL sklepu po parowki .... oni chyba robia tam te parowki:baffled::sorry2:

ooo wrocili spadam
 
hej kobitki
Nawet nie wiecie jaka dzis hepii jestemm od poludnia!!! Pochwale sie a co!!!! Dzis rano zdalam teoretyczny egamin na prawko!!!Od ponad tygodnia zakuwalam testy , rano mialam doslownie trzésiawké, nic nie moglam przelknác i jeszcze to bieganie do kibelka. masakra jednym slowem przed maturá sie tak nie czulam jak dzis. no ale juz po wszystkim, nerwy minely po pierwszym pytaniu naszczescie.
A po powrocie busy bo chate trzeba bylo ogarnac z lekka bo od wczoraj to palcem nie ruszylam,wiec teraz padam, kupilam nam piwko zeby oblac egzamin ale jakos nie mam sily na picie na dodatek brzuszek mnie pobolewa ehhh.
Milego wieczoru
Madbebe super ze wakacje udane i naladowalas akumulatory ja chyba musze M przekonac tez do jakis wakacji bo tu mozna sie jakies depresji nabawic z braku slonca.
Didi jak skonczysz tatu to sie oczywiscie pochwal aha od znajomego wiem ze masc dla dzieci bephanten jest bardzo dobra na swiezo zrobione tatuaze ponoc szybko sie goii.
 
Hey Girls :-)

Ja rano tez zaliczyłam Nexta, wstałam o 7 brr, ale mi sie nie chciało, no ale zeby przed szkołą zdążyc to sie zmusiałam, ale mało ciuchow przecenionych
Dziecko nr jeden dostalo spodnie z dresu, a dziecko nr dwa papucki, bluzeczke i spodniczke no i ja dla siebie tez cos wybrałam :-)

Niedawno wróclismy z miasta, ogladalismy zmywarki, teraz musimy pogadac z landlordem za jaką kwotę mozemy kupic, takie co nam sie podobały to 500e :sorry2:

Połozymy dzieciaki spać i wspólny wieczór z M, bo dzis mamy święto :tak::happy2::tak::happy2:

Ps Didi cool tatoo ;-)
 
reklama
Moniadan miłości,miłości i jeszcze raz miłości:tak:
Kasiuleczka
gratulacje:tak:Nic nam nie mówiłaś,pewnie żeby nie zapeszyć:sorry2:
A my dziś całe popołudnie w sklepach:sorry2:Właśnie z Ikei wróciliśmy.Głodna jestem jak wilk:-pPomidorki ze śmietaną za mną chodzą:-pZaraz zrobię:tak:Miłego wieczorku;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry