reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ciao!

Witam sie w ten nudny jak flaki z olejem dzien. Cos mi sie z forum porobilo i nie moge wstawiac buziek...

Moj maz na treningu a ja opycham sie jak zwykle to parowkami to kanapkami z nutella....szalenstwo normalnie.

Milej niedzieli!

Ps. zmienil mi sie suwak i moje bobo wyglada teraz jak jakies male zwierzatko...hehe
 
reklama
Hejo :-) wpadłam przedstawić nowych członków rodziny :-D
Zielona to Pimcia :-D a niebieski to Dziewutek :-D
Obr 140.jpg
 
Pauletta fajne ptaszki:tak: my mamy kanarki Stefana i Stefanię:tak:
Kasiuleczka gratuluję zdanej teorii, teraz tylko życzę zdania praktyki:tak:

Witam, ja dziś w domku z dziewczynkami, M był ze znajomymi przed południem na car bot sale, jezdzicie czasem na nie? Ja parę razy byłam a mąż jezdzi częściej bo sobie kupuje jakieś tam pierdołki do pracy potrzebne.

Pewnie po południu wpadną znajomi na kawkę a potem wieczorem meczyk:tak:

Wczoraj byłam w polskiej szkole z Karolinką sama i wziełam sobie książkę,na czas czekania, ale nawet nie spojrzałam do niej bo spotkałam znajomą i poszłyśmy do centrum, łaziłyśmy po sklepach i tak nam zeszło:tak:

Miłego popołudnia życzę..
 
sie witam dopiero:sorry2:jakos nie bylo sposobnosci,ale lepiej pozno niz wcale;-)
Tichonek-nieeee,no tam zaraz lipa:no:;-):-Dpo prostu czekalam az sie los wreszcie usmiechnie i powieje optymizmem i energia.. i sie doczekalam:tak::-)Ty tez z reszta;-)Udanej imprezki Anulkowej!
misia-pojedziesz i Ty:tak:ja sie wybieralam od kilku lat i wreszcie sie udalo.Ale teraz wiemy juz jak sie wybrac nastepnym razem bo troche bez sensu zrobilismy.Jak na 1szy raz i tak nie bylo najgorzej;-)Mialam pytac-dolegliwosci ciazowe minely?
kasiuleczka-nie wiem czy gratulowalam..Naprawiam sie jesli nie:sorry2:Ciesze sie twoim szczesciem i powodzenia w nauce jazdy:tak:
pauletta-doczekalas sie ptaszkow widze:-)
Larcia-odpocznij sobie i ciesz sie malzonkiem:happy2:
My po obiedzie i wtrakcie koszenia trawnika bo zarosl..:szok:Ja czesc skosilam teraz A.walczy:happy2:

Powiedzcie mi gdzie jest zgagulec?Ktos wie moze?
 
witam ..

dziewczyny wiecie może czy w Ie jakiś gin zrobi badanie na przezierność karkową??
bo tak to będę musiała lecieć do pl na usg a jakoś nie czuję się na siłach żeby ię wybierac :baffled:

wogóle mojej córci wyszła wkońcu ta druga górna jedyneczka , może znów zacznie spać spokojnie... oby,....


kasiuleczka
gratki

pauletta
fajne ptaszyny ... a kto im dawał imiona??
 
reklama
Do góry