reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Marta u mnie jest krótka piłka.Nie chce jeśc przed szkołą lub guzdra się z ubieraniem to daję kromkę więcej do szkoły i wypad.Czasem owoca w samochodzie przed szkołą zje + owoc i kanapki do szkoły.
On nie ma 2 latek by się z nim niańczyc :sorry2:
A jak przyzwyczaisz,że będzie jadł z nutellą by tylko coś zjadł to dlaczego on ma sobie jej odmawiac ;-)
 
reklama
No moje kochane,dziękuje za wsparcie i kciuki:-)
Udało się!!!Ogłaszam wszem i wobec całemu światu,że
TAK,JESTEM W CIĄŻY!!!

Chciałam zrobić nowy suwaczek ale nie mogę bo się cała trzęsę:-):-):-)
Jestem taka szczęśliwa,że nie wiem nawet jak to wyrazić:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
No moje kochane,dziękuje za wsparcie i kciuki:-)
Udało się!!!Ogłaszam wszem i wobec całemu światu,że
TAK,JESTEM W CIĄŻY!!!
Chciałam zrobić nowy suwaczek ale nie mogę bo się cała trzęsę:-):-):-)
Jestem taka szczęśliwa,że nie wiem nawet jak to wyrazić:-):-):-):-):-):-):-):-):-)

uhuhu...
NAJSZCZERSZE GRATULACJE
to i Ty się na maj załapiesz.... hehhee:-D
jak ja się cieszę ,
że wkońcu się udało....
 
:baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled::baffled:
skasował mi się pot , wystukałam gfo ponownie... i córeczka mio go znów skasowała.... wrrr

to tak w skrócie...
witam nową mamę... można wiedzieć gdzie mieszkasz??:-)

Kasiuleczka ja jeszcze nie dostałam od Ciebie zdjęć....

kto mi podopwie jak spakować zdjęcia w ten zip czy jakoś tak co są te 3 książeczki żebym mogła wszystko na raz wysłać a nie musiała pojedyńczo ich ładować??


pauletta widzę że masz humorek.. hehe
mój nie za bardzo bo źle się czuję:sorry2:

Oj Marta współczuję... ale musi jeść co Ty dajesz , bo później będzie wymyślał niestworzone rzeczy do jedzenia oi nic mu nie będzie smakowało...
dobra więcej już nie pamiętam... ehhh...

aha nie wiem kto pisał o kararku dziecka..
ale moja mała też ma właśnie od wczoraj wieczorka katarek...
obu to nie było nic poważnego....

i jeszcze jedno pytanie... może troche głupie... ale zastanawiam się , bo mojej małej zaczęło śmierdzieć z buźki od tygodnia ...oczywiście tyl;ko po nocnym spaniu , albo drzemce... i nie wiem dlaczego:-(myślałam że to po serku ziołowym , ale przestałam jej dawać a apach nie zniknął...
ma któraś też tak u maleństwa??
 
reklama
Tichonku jejku gratulujeeee:-) aż się popłakałam :-D
ViKamciaG Zuzka ma katarek ale tylko na tym pozostało nic więcej ;-) kochana a ty jak się budzisz to oczywiście fiołkami pachnie Tobie z buzi hmmmm:sorry2:;-) kochana w trakcie snu bakterie jamy ustnej mają party i to one :tak:
 
Do góry