reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
malaulka witamy witamy:happy: a szczególnie ja jako ze zrobić dwie córy to trza umiec nie :cool2::-D:-D ;-)

asienko
w tej kwestii mozesz na mnie liczyć:rofl2:


ide rozwiesić zaraz.
 
malaulka a czemu dopiero teraz do nas dołączasz?Widzę,że długo już jesteś na forum i postów tez masz sporo już natrzaskanych:-D
A ja już wszystko na dziś porobiłam i nuda mam:baffled:
Jak znam życie będę pół dnia na tego,pożal się Boże fachowca czekała i w domu z dzieckiem siedziała:dry:A jak on pojedzie to zacznie padać ,na przykład:baffled:
 
hello
kurcze ale z Was mamuski poranne ptaszki, dobrze ze moj maly szkodniczek tak wczesnie nie wstaje, najwczesniej gdy sie obudzila i byla gotowa do zabawy to 7 rano ale to bylo jak bylysmy w Polsce w zeszlym roku.
Dziewczyny piorá, za to ja dzis pranie poskladalam.Teraz siedze i tak mysle co by tu porobic bo jakos tak zapalu nie mam... no ale jakis obiadek trzeba wymyslic ehhhh

Witam nowá mamusie:tak:
 
Tichonek-ja też z pędem:)Po szkole zrobiłam sobie kąpiel i postanowiłam się wziąć za chatę-także góra jest tak wycacana,że prezes grand hotelu zwolniłby swoje pokojówki widząc jaki błysk u mnie;))))))Będą dobre wieści-tralalala!!!
MAlulka-witam,witam-a w jakim to kierunku jest ta Twoja mieścina???
Margaritta-ładnie się tak objadać;))))Kiedy się wyrywacie z tego Dublina-np do nas...a i niedługo i Wasze wczasy:)))
No i lecę dalej,póki Młody wykazuje chęci do współpracy-może i na dole uda mi się wyglancować;))))
 
Lalalalalalalalalalalala :-D:-D:-D w końcu normalny net mam :-) jak dobrze mieć sąsiadów polaków z Wi-fi :-D:-D podzielili się :-) zadzwoniłam do tych gdzie złożyłam zamówienie na radiówkę na początku lipca i mówie że rezygnuje a ona że oni już mają sprzęt przyszykowany do wysyłki i w ciągu kilku dni dostane i będzie internet a wczoraj jakiś mi mówili że pod koniec września :angry: ale grzecznie jej podziękowałam kilka razy bo za każdym razem próbowała mnie przekonywać ale ja nie ugięta :-D:-D:-D
Malaulka witamy w naszych jakże skromnych progach rozgość się :-)
kasiun ale to nei jest jakiś tam wierszyk tylko kultowa piosenka "Radość o poranku" ;-) autor stwierdził że gdyby wiedział że ta piosenka stanie się koszmarem wielu ludzi w życiu by jej nie napisał :-D:-D prze baaardzo długi czas była numerem jeden w radiu z samego rana ;-)
 
Witam!
Mlody lula juz 1h:szok: zdarzylam troche prania pozbierac bo przy takim sloneczku i lekkim wiaterku to szybciutko wyschlo,jeszcz troche sie suszy....zaszalalam dzis i 3 prania wstawilam(jedno to reczniki) nawet okna w kuchni pomylam;-)wiec tez mam peda....jeszcze bym cos porobila ale lece na spacer jak tylko mlody wstanie....


problem w tym ze on głodny tylko mu nic nie smakuje,chciałby kanapke z nutellą,ta już mu daje
to tak jak mojemu....dzis tylko zjadl 2 parowki i troche mleka...obiad jest beee i wszystko inne tez.......:-(
chyba u nas to zeby:sorry2::confused:moze u Was tez??

ma jeść co mu dajesz , a nie wymyślać biednej mamie:sorry2:
chyba ty niejadka nie masz w domu???/jesli nie to sie ciesz;-)nawet nie wiesz jakie to meczace...chociaz moj Szym to ma jakies etapy,ze przez jakis czas je wsio a pozniej przez jakis czas nie chce nic:baffled::-(

hej!
a ja sie zegnam dziewczynki.Zaraz wyjezdzamy.Wczoraj nie zajrzalam bo mialam strasznie busy dzien:sorry2:
pozdrawiam Was i do 'zobaczenia'!:happy:
udanego wypoczynku

Dzieńdobry dziewczynki, mogłabym się do Was przyłączyć?

Mieszkam w Irlandii od 6 lat, mam dwie córki jak widać na suwaczkach, odkąd urodziła się Lenka nie wróciłam do pracy, siedzę w domu i wychowuję dzieci:tak:
Witamy,witamy:-)

Tichonku mam nadzieje ze beda dobre wiesci...juz sie noe moge doczekac:-);-)
Asienko ,Margaritto ja tez dzis pralam:-D

O mlody wstal i lata po gorze
 
malaulka witamy witamy:happy: a szczególnie ja jako ze zrobić dwie córy to trza umiec nie :cool2::-D:-D ;-)
:-D:-D a to chyba naszych mężów większa zasługa;-)
malaulka a czemu dopiero teraz do nas dołączasz?Widzę,że długo już jesteś na forum i postów tez masz sporo już natrzaskanych:-D
A ja już wszystko na dziś porobiłam i nuda mam:baffled:
Jak znam życie będę pół dnia na tego,pożal się Boże fachowca czekała i w domu z dzieckiem siedziała:dry:A jak on pojedzie to zacznie padać ,na przykład:baffled:
A w sumie to nie wiem czemu, jakoś zawsze wchodziłam na te wątki gdzie pisałam już dłuższy czas i wychodziłam nie sprawdzając innych...
Życzę, żeby jednak fachowiec szybko przyszedł i uwinął się z robotą!

Tichonek-ja też z pędem:)Po szkole zrobiłam sobie kąpiel i postanowiłam się wziąć za chatę-także góra jest tak wycacana,że prezes grand hotelu zwolniłby swoje pokojówki widząc jaki błysk u mnie;))))))Będą dobre wieści-tralalala!!!
MAlulka-witam,witam-a w jakim to kierunku jest ta Twoja mieścina???
Margaritta-ładnie się tak objadać;))))Kiedy się wyrywacie z tego Dublina-np do nas...a i niedługo i Wasze wczasy:)))
No i lecę dalej,póki Młody wykazuje chęci do współpracy-może i na dole uda mi się wyglancować;))))
Widzę , żeś Ty z Cashel, ja mieszkam pomiędzy Cork a Waterford dokładnie do jednego i drugiego miasta mam po 80 km.

Ewelcia ja też dziś i wczoraj pranie robiłam, bo nic nie wiadomo kiedy zacznie lać;-)

Ja robię obiadek, Lenka śpi mam sporo czasu bo ona przeważnie około 3 godzinki w dzień sobie drzemka:tak:
Miałam przed chwilą wizytę znajomego,którego żona z synem pojechali na tydzień do PL a on się nudzi sam w domu, wypiliśmy kawkę i pogadaliśmy trochę...

Dziękuję Wam wszystkim za miłe przyjęcie, postaram się często do Was zaglądać bo widzę, że aktywnie jest i będzie co czytać:tak:
 
reklama
Do góry