reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam

ja dla odmiany by nie było nudno nie mam pędu...gdzieś został i nie mogę go znaleźc :szok:
Na obiad lasagne i nie nie,nie natrudziłam się przy nim...no może trochę bo do sklepu trzeba było po nią jechac no i sypnąc ser na nią....:dry: jednak trochę roboty mnie to kosztowało :szok::rofl2:
ale ,że moje dzieci uwielbiają ją właśnie kupną to mam 0 wyrzutów sumienia :tak:

Takiego pęda miałam,ze aż się przespałam 2h jak Antonio był w szkole :sorry2:

Jutro Antek idzie do kolegi z klasy na urodziny...ba! cała klasa została zaproszona :szok:
współczuję mamie tego chłopca,chyba nie wie na co się porywa :-D

Witam malaulka :-)
 
Asieńka u nas jest ciepło w ciągu dnia, ale też wczoraj wieczorem poodkręcałam grzejniki bo już takie słabe 20 stopni w domu to dla mnie chłód:tak:

Lubiczanka no myślę, że około 100, dzięki za zaproszenie :tak: my mamy znajomych w Thurles a to chyba po drodze o ile dobrze kojarzę;-)

Anineczka, czasem trzeba pójść na łatwiznę a dzieci faktycznie uwielbiają te wszystkie gotowce:tak: więc od czasu do czasu ... czemu nie???;-)
 
No i wyobraźcie sobie,że około 12:30 facet przyjechał i w 5 minut naprawił mi pralkę:szok::-DJuhuuu!Dzień bez prania,dniem straconym:-D:-D
Skasował za te 5 minut...220 Euro:szok::baffled:Ale co mnie to obchodzi:-pZapłaciłam a wieczorem landlord kasę przywiezie:tak:
Po szkole poszłam z koleżanką i dzieciakami na spacerek bo ona tu nowa więc musiałam ją troszkę oprowadzić:-D
Teraz idziemy pomidorówkę z ryżem wtranżalać z synem:-p:tak:
 
Sandrulińska,Anineczko-u nas jeden dzień"na gotowcach"w tygodniu to minimum-przecież mi też się należy wolne od kuchni-a co;)))
Monidan-o to juz drugie zaproszenie do sprzątania;)Chętnie bym pomogła-zwłaszcza dziś,bo pewnie jutro będę bez weny na cokolwiek;)
Malaulka-dokładnie tak-kiedyś mieszkaliśmy w Thurles...Tak więc może gdybyście się kiedyś wybierali do tych znajomych,to nas masz po drodze;)
 
pauletta najgorsze jest to ze Damian musiał iśc do szkoły i nie było czasu na zastanawianie sie:baffled:

ewelcia Damian raczej ma już wszystkie zęby:-D:-D
 
reklama
Do góry