reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
tichonku to cudownie!:-) gratulacjeeeeeeee !:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

ja lece:-) siostra pzryjechala na weekend i mam wyjscie z mężulkiem sam na sam:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Tichonku ogromne gratulacje zdrówka dla ciebie i fasolinki
Nooo na chwilke na spacer wyszlam a tu prosze jakie wiadomosci super.

ViKamciaG hmmm no fakt Tobie fotek nie wyslalam bo mam tylko z Monkey Bizness a WY na sobote nie dotarlyscie. A na fotkach mam bawiace maluszki i ich mamy , nie mam zadnego zbiorowego zdjatka...No ale jak chcesz to moge wyslac kilka zebys sobie zobaczyla co Was ominelo hi hi
 
Ostatnia edycja:
Tichonku jejku gratulujeeee:-) aż się popłakałam :-D
ViKamciaG Zuzka ma katarek ale tylko na tym pozostało nic więcej ;-) kochana a ty jak się budzisz to oczywiście fiołkami pachnie Tobie z buzi hmmmm:sorry2:;-) kochana w trakcie snu bakterie jamy ustnej mają party i to one :tak:
tak ja się domyślam że to tak naturalnie...
ale wiesz jak jej do tej pory po nocce mleczkiem z buiuni pachniało a tu nagle:baffled: taki smrodek , to się zaczęłam zastanawiać czym to , skoro na noc pije tylko mleczko...
a w dzień wcześniej też jadła obiadki i inne takie... i nie było smrodku...to mi się takie dziwne trochę wydało....:sorry2:

ViKamciaG hmmm no fakt Tobie fotek nie wyslalam bo mam tylko z Monkey Bizness a WY na sobote nie dotarlyscie. A na fotkach mam bawiace maluszki i ich mamy , nie mam zadnego zbiorowego zdjatka...No ale jak chcesz to moge wyslac kilka zebys sobie zobaczyla co Was ominelo hi hi
a to ja nie wiedziałam że Ty wogóle nie robiłaś na grillu... w takim rtazie nie musisz wysyłać:-p widziałam kilka na nk u Ciebie:-D
 
Tichonku kochany - GRATULACJE przeogromne
no a nie mówiłam :sorry2: a ty nam ciągle, że nie i nie - a my i tak swoje wiedziałyśmy
ViKamcia - jeśli chcesz spakować zdjęcia w ZIP, to zaznacz cały folder i przyciśnij prawy przycisk myszki (ewentualnie w laptopie), a potem zaznacz " Dodaj do ...... . rar "
Malaula - również witam:-)

 
Tichonku no to i ja gratuluję i życzę spokojnych ciążowych miesięcy i zdrowego ślicznego dzieciątka:tak:
ViKamciaG jak już pisałam mieszkam w Lismore, Co. Waterford.

My dziś kładziemy wykładzinę w playroom i teraz muszę leciec spowrotem wszystkie rzeczy poukładać bo M właśnie skończył...
A jutro rano wyjazd jak w każdą sobotę, bo Karolina chodzi jeszcze do polskiej szkoły, a po szkole się umówiłyśmy na zakupy, moje dziecko potrzebuje nowych butów i kurteczki bo powyrastała już, tak, że wrócimy pewnie pózno...
 
reklama
Tichonku no to i ja gratuluję i życzę spokojnych ciążowych miesięcy i zdrowego ślicznego dzieciątka:tak:
ViKamciaG jak już pisałam mieszkam w Lismore, Co. Waterford.
pytam bo niedoczytałam , za dużo dziewczyny napisały postów i na szybko nadrabiałam wszystko;-)
jakieś pół roku temu a nawet nie byłam w Youghal a niedługo będę w Tramore... hehe:tak: więc blisko;-)

andziulina dzięki... w takim razie jutro powysyłam zdjęcia... tylko znajdę posty z waszymi mailami:-p dziś idę już spać bo coś mnie bark rwie:baffled:
 
Do góry