reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonek - GRATULACJE:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
SANDRULINSKA -życzę milego wieczorku z mężem
lubiczanka- w piatki koncze o 4.30:-)
malaulka- witamy witamy
Ja jak dzis wrocilam do domu to czekala na mnie mila niespodzianka, maz posprzatal chatke zanim pojechal do pracy na nadgodziny, w nagrode robie mu pizze:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Drogi Tichonku przesylam moje najszczersze gartulacje!!!!!Strasznie sie ciesze!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Chyba mialam czutke, ze zbieralo Ciebie na @ jak mnie kiedy zaszlam w ciaze a do tego masz termin taki jak ja mialam z Molly. Uwazaj jak okaze sie, ze to bedzie dziewczynka :-D:-D
Tak czy inaczej to teraz jest najmniej wazne. Zycze Ci zdrowka i brzuszkowi rowniez. Oby 9 miesiecy minelo jak najszybciej i jak najlepiej i obys jak najpredzej mogla swoje cudowne MALENSTWO trzymac w ramionkach.Zycze po prostu wszystkiego naj naj i ciesz sie kochana tym blogoslawionym stanem, najlepsze co moze sie kobiecie przydarzyc.
Jeszcze raz G R A T U L U J E z calego serca.

Buziaczki!!!

Dobranoc Kobietki
 
Hej Dziewczynki
Witam po dluzszej nieobecnosci.
Tichonku, no nie moglam pisac, bo z zacisnietymi kciukami, to niezbyt wygodnie:-D Ale teraz juz moge puscic i skrobnac kilka slow;-)
Ja rowniez Ci z calego serca gratuluje!!! Tobie i szanownemu sprawcy oczywiscie. Jestem strasznie wzruszona i bardzo sie ciesze, ze spelnilo sie Twoje najwieksze (?) marzenie:-) Teraz trzymam kciuki, zeby dzidzia rosla zdrowo, ciaza przebiegala przynajmniej ksiazkowo i zakonczyla sie lekkim i krotkim porodem:tak: [i zycze Ci coreczki, tfu tfu tfu]
Dziewczyny, obstawiamy czy bedzie 1 dzidzia, 2 czy moze 3:confused::rofl2::-D:-D:-D

A tak, poza tym u nas wszystko ok. A. ciagle w pracy- taki zwariowany tydzien:-( Ale wierze, ze humorek nam sie poprawi w czwartek, jak wyplatka wplynie na konto:-D

Malaula, ja rowniez Cie witam, bo wczesniej nie mialam sposobnosci;-)

No. To narazie tyle. Ide spac a jutro moze cos jeszcze postukam na forum...
Dobrej nocki
 
ewelcia Damian raczej ma już wszystkie zęby:-D:-D
:-D:-D:-D a ja myslalam ze o Szyma chodzi:zawstydzona/y::baffled:.szybko nadrabialam i noie zajarzylam do konca:rofl2::-D

Też chciałam to samo napisać,Marta:-D:-D:-D
hehehe:-D:-D:-D

No moje kochane,dziękuje za wsparcie i kciuki:-)
Udało się!!!Ogłaszam wszem i wobec całemu światu,że
TAK,JESTEM W CIĄŻY!!!
Chciałam zrobić nowy suwaczek ale nie mogę bo się cała trzęsę:-):-):-)
Jestem taka szczęśliwa,że nie wiem nawet jak to wyrazić:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
jej wiedzialam ze tak bedzie.......................:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):tak::tak::tak::tak::tak:z calego serca gratuluje...........!!!!!!
Jak P zareagowal?
 
Tichonkowa-ale super suwaczek!!!!! :tak::tak:

wiesienka- fajowa niespodziewajke Ci zrobil mezo!

Dziewczyny macie polsat????? Bo nam chyba wylaczyli:confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja oglądałam sobie dwójke bo moje miasto było i nagle widze jak przez okno sasiadka mnie woła no i siedziałyśmy do tej pory,a miałam sie wyspac dzisaj i nic z tego

tichonku ja wiedziałam zes ty w ciąży tylko mój nastrój ostatnio był jaki był ale miałam takie same objawy jak ty z Szymem tylko tobie życze żeby córa była :-D ale jak pisałaś o tych bólach to wiedziałam ze będziesz w ciąży:-)
 
Do góry