reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Miło mi że udało mi się Was nastroić optymistycznie z rana :tak::-) Ja już sklep zaliczyłam bo mężowski zjadł wczoraj cały chleb :dry: jak spytałam czemu dziecku na rano nie zostawił : " yyyy nie wiem" :baffled::dry: no to trza było z rana poginać po chleb a w sklepie jeszcze świeżego nie mieli :sorry2: to musiałam się tostowym zadowolić ale przeżyjemy :-)
Marta ja Wiktorowi kanapki czy parówki pokrojone stawiam na stole nie chce jeść trudno ...prędzej czy później wszystko z talerza znika ;-)
 
hej!
a ja sie zegnam dziewczynki.Zaraz wyjezdzamy.Wczoraj nie zajrzalam bo mialam strasznie busy dzien:sorry2:
pozdrawiam Was i do 'zobaczenia'!:happy:
 
Bry:-)
Coś mam dziś pęda:happy2:Po powrocie ze szkoły zdążyłam zupkę ugotować,poodkurzać i... przyjąć pana:-D
No bo miał dziś ktoś do pralki przyjechać,ale miał dać znać 2 godziny wcześniej,ja wracam ze szkoły a tu gościu już pod drzwiami stoi:baffled:Dobrze,że nie odjechał:baffled:
Facet zapytał co z pralką włączył ją na sekundę i powiedział,że nie ma teraz narzędzi i wróci po lunchu:oo::-D:-DCzemu mnie to nie dziwi?:-D
Facet pojechał,siedzę w kuchni a tu ktoś puka,otwieram-nikogo nie ma:baffled:Ale znów coś puka,patrzę a to nad drzwiami,na rynnie siedzi ptaszek i puka w nią.Babcia mi zawsze mówiła,że jak ptaszek przyleci w pobliże domu to jakieś dobre wieści albo przyjazd gości zwiastuje:tak:No to czekam,czy to na jedne czy na drugie:-D
Madbebe,udanych,słonecznych wakacji:tak:
 
hejoo:-)
Jak dobrze wstać
Skoro świt
Jutrzenki blask
Duszkiem pić
Nim w górze tam
Skowronek zacznie tryl
Jak dobrze wcześnie wstać
Dla tych chwil
Gdy nie ma wad
Wspaniały, piękny świat
Jak dobrze wcześnie rano wstać
:-D:-D:-D:-D
Nooo młoda pobudkę mi urządziła 6:15 jak ja ją kocham :sorry2::-D Wstawać mamuśki szkoda dnia :tak:;-)


:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D:-D:happy2::happy2::happy2:

hej!
a ja sie zegnam dziewczynki.Zaraz wyjezdzamy.Wczoraj nie zajrzalam bo mialam strasznie busy dzien:sorry2:
pozdrawiam Was i do 'zobaczenia'!:happy:

Udanych wakacji:-)

My jak zwykle pobudka o 8, bo mała tak się budzi, i znowu pół nocy z nami przespała, bo płakała. Ja już nie wiem, M się wkurza, że małą z nami śpi, ale ja nie mam ochoty co chwilę do niej wstawać:crazy:. Wstanę, raz drugi, a potem mi się nie chce. A z nami tak spokojnie śpi. Taaa, przyzwyczaiła się:-p:baffled:. Mam nadzieję, że jej kiedyś minie i będzie tak jak było, czyli mama i tata w swoim łóżku a Anulka w swoim. Od rana ciągle coś robię, a to kalafior na obiad, a to posprzątać, a to pranie pościągać.

Marta a Ty się masz z tymi swoimi chłopami:-D:-D:-D, niech młody je, co mamusia zrobiła
 
helloł

madbebe wypoczynku na maxa:tak: i wracaj i opowiadaj:-D przede wszystkim co trza tam zabrac ze sobą:sorry2:

Tichonek oby mu ten lancz do przyszlego tygodnia sie nie przeciągnął:-D w kazdym razie propozycja wciąż aktualna;-) a ten ptaszek...hmmm- oby :tak:

boszzz sie za duzo objadłam na sniadanie:nerd: teraz trza polezeć:-D:-D



ale nie- pranie coby asienka sama nie była:-)
 
Dzieńdobry dziewczynki, mogłabym się do Was przyłączyć?

Mieszkam w Irlandii od 6 lat, mam dwie córki jak widać na suwaczkach, odkąd urodziła się Lenka nie wróciłam do pracy, siedzę w domu i wychowuję dzieci:tak:
 
reklama
Witam mamunie:-)
Moje dziecie smacznie spi a ja czekam na mezusia,ktory tylko wleci i wyleci,bo jedzie na lotnisko po brata,ktory przylatuje do nas na tydzien.Jescze tylko musi mi pomoc ubrac lozka dla gosci,bo juz dzisiaj nie dalam rady.
Dzis spedzilismy bardzo milo dzien-Kasiun jeszcze raz dziekuje za goscinne i pyszny rosolek:-):tak:;-)Dzieciaczki sie super bawily,razem zasnely...a ja nawet nie wiedzialam kiedy ten czas zlecial.
Jutro mam dzieciaczki wiec bede miala co robic,ale bedzie troche rak do pomocy wiec bedzie latwiej.
Dobranoc:-)
Witam wszystkich,
Jakos nie mam dzisiaj nastroju do pisanie jakis referatow.
Madbebe milego pobytu w Hiszpanii!!!Zazdroszcze. A gdzie dokladnie sie wybieracie, jesli mozna wiedziec?
Pauletta fajny wierszyk, szkoda, ze mnie nie natchnal.
Larcia napisalam Ci na priv, dzieki za zaproszenie.
Wilwia ja rowniez bardzo dziekuje za swietny dzien.I za przepyszne ciacho.Jestem wniebowzieta jak moj Mollusiek pieknie sie bawila z Tobiaszkiem.Bylo naprawde fajnie!!!Tez czas mi zlecial za szybko, no ale coz zrobic, mam nadzieje, ze bedzie powtorka :)
Witam nowa forumowiczke.No wlasnie skad jestes?
A moja mala dostala katar, ale to chyba przez zebole, fakt jest taki ze z z dnia na dzien czuje sie coraz lepiej, wiec moze tym razem obejdzie sie bez antybiotyku.
no nic spadam co tam bede nudzic.
 
Do góry